Продуктова фотография

От: Продуктова фотография

После и аз ще кача бели на черен фон, само още малко да се помъча със стандартния бял фон :)
 
От: От: От: Продуктова фотография

Много добре остава само фокуса в дъното на снимката.
Нямаш ли няколко точки на фокуса ?

Или Пробваи да вдигнеш фотоапарата по нагоре по-високо, снимай от горе на доло

 
От: Продуктова фотография

Ако някой даде 18 снимки направени през 20 градуса ще му направя 360 на Opencarta Фреее

Разбирасе 36 снимки на 10 градуса ще е малко по-добре 8)
Вижте това приложение RotaryView 360 photography има го за iOS u Andorid, върши добра работа за 360 градуса снимки
 
От: От: От: От: Продуктова фотография

Много добре остава само фокуса в дъното на снимката.
Нямаш ли няколко точки на фокуса ?

Или Пробваи да вдигнеш фотоапарата по нагоре по-високо, снимай от горе на доло

Пробвах, в момента съм със стария статив а той не е много стабилен и две снимки с различни фокусни точки е невъзможно да направя с този статив. Утре ще ми върнат моя и ще видя да ги направя
 
От: Продуктова фотография

Не мисля, че с наличната техника мога да постигна нещо по-добро от това. Или ако мога то ще е доста трудно :/

angelwingS.jpgCutsilverballBraceletS.jpgdragonflybraceletS.jpgkeybraceletS.jpgRosebraceletS.jpg
 
От: Продуктова фотография

@caikox, сподели ползваш ли някакви ефекти за обработка на снимките и какви. Мерси много. :)
 
От: Продуктова фотография

@caikox, сподели ползваш ли някакви ефекти за обработка на снимките и какви. Мерси много. :)

Точно мислех да свалям вече PhotoShopa, че досега ползвам една програмка PhotoScape която е freeware от доста време си ръчкам с нея и съм и свиканл, доста е елементарна за работа.... Но мисля, че трябва да поработя и с Photoshop явно с техниката която разполагам няма да искарам по-добри снимки от тези. Надеждата ми е във фотошопа вече :)
 
От: От: Продуктова фотография

Точно мислех да свалям вече PhotoShopa, че досега ползвам една програмка PhotoScape която е freeware от доста време си ръчкам с нея и съм и свиканл, доста е елементарна за работа.... Но мисля, че трябва да поработя и с Photoshop явно с техниката която разполагам няма да искарам по-добри снимки от тези. Надеждата ми е във фотошопа вече :)
Супер. Ето и едно мое дело с един стар часовник и в една измислена от мен палатка. :)

Едит: Снимката с хубаво качество е в следващия коментар.
 

Прикачени файлове

  • 6964406R.png
    6964406R.png
    310.8 KB · Преглеждания: 53
Последно редактирано:
От: Продуктова фотография

Компресирането от форума ли разваля малко качеството или аз си внушавам?
Оп... Аз без да искам съм качил малката.

П.С. Това ми е едно от първите снимания. Апарата ми е сапунерка. Използвам само една ЛЕД лампа. Отзад нарочно съм си го оставил преливащо. Незнам как се е получило.

Ето тук е с фул качество.
http://www.ultraimg.com/images/z3ONk.png

:)
 
От: Продуктова фотография

Оп... Аз без да искам съм качил малката.

П.С. Това ми е едно от първите снимания. Апарата ми е сапунерка. Използвам само една ЛЕД лампа. Отзад нарочно съм си го оставил преливащо. Незнам как се е получило.

Ето тук е с фул качество.
http://www.ultraimg.com/images/z3ONk.png

:)

Силна ти е директната светлина към часовника и затова бялото му идва в повече от едната страна.
 

Горе