РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Image_4111174_128.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ама кой е казал че Бойко няма пари

Това отговор към моя коментар ли е?
Ако да - аз не съм казал че Бойко няма пари.

@тест - откъде я крадна тази графика?
дай я по-голяма, че нищо не виждам

Разбирам, че са смесени европейски избори с парламентарни. В зависимост от това кой е правил графиката, може би иска да се покаже, че ГЕРБ е получил много по-малко гласове - т.е. подкрепата е намаляла. Така показано, разбира се не е коректно. Дори да е намаляла, това не означава, че не са победители. Ако подкрепата за ГЕРБ е малка, то тогава БСП няма никаква :shock:

Като става въпрос за статистика, ето малко и от мен - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52984&p=580325&viewfull=1#post580325
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

да, т.е. искаш да кажеш, че Бойко има повече от станиШЕФ?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аа туй не знам ама който цака повече печели със сигурност

за 25 г. БСП не събраха ли някой лев? а от преди '89-та не са ли им останали?
или всичко изядоха?

п.п. според мен не става само с пари :wink: може би не ви се иска да е вярно, но според мен е така
как може да мислите, че ГЕРБ имат повече пари отколкото БСП+ДПС+всички останали
оправдания
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Влизаме в дълбоки води да търсим черни кутии, па не се знае дали е имало и не се знае кой на кой дал, пък кой има да зима, ама вересиите се пишат на нас
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Еми ти каза, че ГЕРБ са спечелили защото имат повече пари :)
Аз пък казвам, че не това е причината :p но е най-подходяща за оправдание.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

То ако беше така Барека щеше да е победител!
Той май най-много наля в тези избори, определено по телевизиите той се открояваше и волен де

73fa1336a596aaca47971462dfbbab7e_XL.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Аз не говоря само за пари, а за цакане и козове€ Кой е барака и от къде ще има пари и от кога цака пък и кви козове има? Срамно е но БСП са единствени с идеология и донякъде Атака. Каква идеология изповядват другите партии? бизнес интереси може би но не и идеология. А за това Герб кви козове има и какви спонсори може да се говори много, но вие ми кажете за идеологията им какво ви грабва като всички казват едно и също но никой не изпълнява, БСП си има идеология но не я изпълнява и затова се цепи и няма изборен резултат, Атака и тя има идеология но не я изпълнява и тя губи, а Герб с какво печели като нямат никва идеология освен бизнес интереси и като са били на власт и са се провалили
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И каква идеология има БСП?
въобще може ли да я изпълняват, след като е обявена за престъпна? --> виж това http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52161

Имат някаква псевдо социалистическа идеология основана върху пенсиите и циганските помощи. Иначе не са никакви социалисти.
Атака също не са никакви националисти. Защо Волен ходи на почивка във Франция, а не в България - или поне Русия?

За БСП добре, че са циганите и пенсионерите. Атака беше запълнила една празна ниша, сега вече има конкуренция в лицето на НФСБ и ще й е доста трудно. Вече въпроса не е колко над 4% ще събере, а дали ще ги мине. Ако тази година има избори - Атака дали ще мине 4-те процента е под въпрос. Затова и не искат избори, знаят, че идва края :)
Безработицата ще се учеличи - това са 20 депутата, една телевизия, вестник
айде волен издава книги, ами другите? :D

ако ще са псевдо-идеологисти - по-добре не, благодаря!
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Какво значи ГЕРБ, знаеш ли?

За европейското развитие ли говориш щото съм чувал и други тълкувания, ама ако е европейско кви са дясни или центристи, щото и те не знаят
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И каква идеология има БСП?
въобще може ли да я изпълняват, след като е обявена за престъпна? --> виж това http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52161

Имат някаква псевдо социалистическа идеология основана върху пенсиите и циганските помощи. Иначе не са никакви социалисти.
Атака също не са никакви националисти. Защо Волен ходи на почивка във Франция, а не в България - или поне Русия?

За БСП добре, че са циганите и пенсионерите. Атака беше запълнила една празна ниша, сега вече има конкуренция в лицето на НФСБ и ще й е доста трудно. Вече въпроса не е колко над 4% ще събере, а дали ще ги мине. Ако тази година има избори - Атака дали ще мине 4-те процента е под въпрос. Затова и не искат избори, знаят, че идва края :)
Безработицата ще се учеличи - това са 20 депутата, една телевизия, вестник
айде волен издава книги, ами другите? :D

ако ще са псевдо-идеологисти - по-добре не, благодаря!
Ама чакай недей тъй, не съм казал че БСП е мойта идеология но те се знаят че са леви и трябва да държат за лявото, но не държат и електората им намаля и се цепят. Както и да е не ме интересуват, но десни партии няма и за това говоря, ако мислиш, че Герб е дясна се лъжеш, защото е никаква нито лява нито дясна нито център
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

ТЪПИ ГЕРБЕРСКИ БОКЛУЦИ




ей така ще говоря отсега нататък на герберите, да не си мислят, че само те могат да обиждат, понеже тях ги толерират, видиш ли, че да кажеш боклук на някой или педераст, не било обида. Ей ви на - тъпи герберски пумияри и боклуци - оправяйте се, пирувайте и чакайте изборите.
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

ТЪПИ ГЕРБЕРСКИ БОКЛУЦИ И ПЕДЕРАСТИ




ей така ще говоря отсега нататък на герберите, да не си мислят, че само те могат да обиждат, понеже тях ги толерират, видиш ли, че да кажеш боклук на някой или педераст, не било обида. Ей ви на - тъпи герберски пумияри и боклуци и педерасти - оправяйте се, пирувайте и чакайте изборите.
Над 70 % от електората на БСП/ДПС/ББЦ идва от селата и от хора без основно образование (демек мангали) - та подобен изказ е напълно нормален за тази прослойка от обществото. Все пак репортнах поста ти като обиден и вулгарен. Хора, които не могат да обосноват мнението си почват да псуват като каруцари - това не доказва нищо освен пълната липса на аргументи и разбира се ниска култура. Само Герб ! Треперете хлебарки крадливи - Бойко идва и този път ще ви довърши както трябва - на следващите избори под 10 %.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ама чакай недей тъй, не съм казал че БСП е мойта идеология но те се знаят че са леви и трябва да държат за лявото, но не държат и електората им намаля и се цепят. Както и да е не ме интересуват, но десни партии няма и за това говоря, ако мислиш, че Герб е дясна се лъжеш, защото е никаква нито лява нито дясна нито център

Ти каза, че БСП има идеология - тя е псевдо и според мен по-добре да нямаш.
ГЕРБ не е съвсем дясна, както БСП не е лява, както Атака не са националисти.

БСП е на власт заради лъжите и спомените от миналото на пенсионерите. Не може младите и работещи (това е основния електорат на ГЕРБ) да работят за пенсиите които да избират БСП да управлява. Това къде го има :shock:

ТЪПИ ГЕРБЕРСКИ БОКЛУЦИ
ей така ще говоря отсега нататък на герберите, да не си мислят, че само те могат да обиждат, понеже тях ги толерират, видиш ли, че да кажеш боклук на някой или педераст, не било обида. Ей ви на - тъпи герберски пумияри и боклуци - оправяйте се, пирувайте и чакайте изборите.

И какво ще постигнеш с това? Ти друго правеше ли до сега
като ще обиждаш - то да е между другото, а не само това :lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Само Герб ! Треперете хлебарки крадливи - Бойко идва и този път ще ви довърши както трябва - на следващите избори под 10 %.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: - кво си се филмирал, майкооо мила, бойко като беше 4 години да не ги вкара в затвора, ти така се радваш, като че ли ще крадеш и ти ако дойде боко, егати филмирания глупак. Имам чуството, че си някакъв фанатизиран идиот или пък си синче на някой депутат от ГЕРБ, иначе не виждам защо ще говориш така.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: - кво си се филмирал, майкооо мила, бойко като беше 4 години да не ги вкара в затвора, ти така се радваш, като че ли ще крадеш и ти ако дойде боко, егати филмирания глупак.
Виж резултатите от последните избори - 10-11 процента не са ,малка разлика. Ако извадим и циганите от процентите на ДПС/БСП разликата става стряскаща. А на парламентарни като се вдигне избирателната активност какво става ? Мучи си колкото искаш, Бойко идва на бял кон.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ей това герберите сън не сте спали да агитирате :D
 

Горе