РЕЗУЛТАТИТЕ

От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Виж резултатите от последните избори - 10-11 процента не са ,малка разлика. Ако извадим и циганите от процентите на ДПС/БСП разликата става стряскаща. А на парламентарни като се вдигне избирателната активност какво става ? Мучи си колкото искаш, Бойко идва на бял кон.
Ама ти принца на бял кон ли чакаш? Някъде беше писал, че си живял и видял достатъчно, време ти е да спреш да вярваш в приказки. Особено в тези за "добрия" политик - няма такова животно.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ама ти принца на бял кон ли чакаш? Някъде беше писал, че си живял и видял достатъчно, време ти е да спреш да вярваш в приказки. Особено в тези за "добрия" политик - няма такова животно.
Не чакам нищо аз . Просто една забранена партия като БСП и една етническа такава - ДПС , отдавна трябваше да са в историята . Не да управляват страната.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Мотора на ГЕРБ се е запътил към затвора или към братя Галеви,човека гарантирал за него какво трябва да направи в една Европейска държава-да си подаде оставката.Като го слушам обаче,пак е оправдателно-обяснителен режим....:lol:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Когато загубиш изборите с такива големи проценти , един нормален лидер в европейска партия би следвало да понесе отговорност и да си подаде оставката. Съсела обаче се инати. И все пак никой не помни БСП да е изкарала цял мандат някога в историята си. ВИНАГИ са банкрутирали държавата и са изхвърляни с камъни. Както ще се случи и сега.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Когато загубиш изборите с такива големи проценти , един нормален лидер в европейска партия би следвало да понесе отговорност и да си подаде оставката. Съсела обаче се инати. И все пак никой не помни БСП да е изкарала цял мандат някога в историята си. ВИНАГИ са банкрутирали държавата и са изхвърляни с камъни. Както ще се случи и сега.
Мен ако питаш,и Съсела и Тиквоча трябва да си подадат оставките,защото се издъниха и подведоха избирателите си.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Когато загубиш изборите с такива големи проценти , един нормален лидер в европейска партия би следвало да понесе отговорност и да си подаде оставката. Съсела обаче се инати. И все пак никой не помни БСП да е изкарала цял мандат някога в историята си. ВИНАГИ са банкрутирали държавата и са изхвърляни с камъни. Както ще се случи и сега.
Ъъъъ, мразя комунягите, ама герберчетата колко пълни мандата изкараха?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ахахахаха, а боко що не си я подаде , и как беше изритан той? Или той изкара цял мандат, и не фалира държавата. Толкова си заблуден, че просто нямам думи.
Когато загубиш изборите с такива големи проценти , един нормален лидер в европейска партия би следвало да понесе отговорност и да си подаде оставката. Съсела обаче се инати. И все пак никой не помни БСП да е изкарала цял мандат някога в историята си. ВИНАГИ са банкрутирали държавата и са изхвърляни с камъни. Както ще се случи и сега.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ахахахаха, а боко що не си я подаде , и как беше изритан той? Или той изкара цял мандат, и не фалира държавата. Толкова си заблуден, че просто нямам думи.

Значи на 11 поредни избори Герб да е 1ва политическа партия с най-много гласове и Бойко да си подаде оставка? Кажи честно малоумен ли си? И кой изрита Бойко -протестите бяха срещу тока , сега протестите са за ОСТАВКА. След като Герб подаде оставка , Герб биха ли пак на избори - биха ... И пак ще бият.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Отдавна съм ти казал да спреш хапчетата с лика на боко, ама не слушаш.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

От коя година са Герб , колко пъти са управлявали и съответно същото за БСП ?
Е ми колега смята се относително (в %). 1 от 1 = 100% :beer:

Похилих се със сутрешното кафе, аре чао от мен отписвам се от тук
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Е ми колега смята се относително (в %). 1 от 1 = 100% :beer:

Похилих се със сутрешното кафе, аре чао от мен отписвам се от тук

А на следващите избори какво стана ? Пак повече хора гласуваха за тях. Замисли се защо...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

А на следващите избори какво стана ? Пак повече хора гласуваха за тях. Замисли се защо...
Знам,че протестите,които свалиха ГЕРБ не бяха платени и бяха във всички областни градове,дока протестите срещу сегашната тройна коалиция са платени и цяло лято имаше 200-300 човека на щат пред НС,всичките последователи на Галя Прокопиева във Фейсбука ;)
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Знам,че протестите,които свалиха ГЕРБ не бяха платени и бяха във всички областни градове,дока протестите срещу сегашната тройна коалиция са платени и цяло лято имаше 200-300 човека на щат пред НС,всичките последователи на Галя Прокопиева във Фейсбука ;)

Никой не искаше оставка тогава . Протестите бяха срещу скъпия ток. Сега искането е едно - оставка.
Платени са единствено тъмните избиратели на БСП/ДПС.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Никой не искаше оставка тогава . Протестите бяха срещу скъпия ток. Сега искането е едно - оставка.
Платени са единствено тъмните избиратели на БСП/ДПС.
А кой вдигна тока?Кой удвои сметките ни?Мен лично ме праснаха със около 130 лв отгоре тогава.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

А кой вдигна тока?Кой удвои сметките ни?Мен лично ме праснаха със около 130 лв отгоре тогава.
Сега намалиха ли ти се ? Последната новина от днес - вдигат парното с над 10 процента, намалят тока с 0,6 % ... демек на 100тина лева сметка , за парно с 10 лева отгоре , а за ток с 60 стотинки по малко. Далавера си е....
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Сега намалиха ли ти се ? Последната новина от днес - вдигат парното с над 10 процента, намалят тока с 0,6 % ... демек на 100тина лева сметка , за парно с 10 лева отгоре , а за ток с 60 стотинки по малко. Далавера си е....
Парно не ползвам и към момента съм доволен :)
 

Горе