РЕЗУЛТАТИТЕ

От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Парно не ползвам и към момента съм доволен :)
Браво, щом си доволен , гласувай за БСП/ДПС -- те направиха така , че животът ти да е по хубав.
Аз не съм доволен и затова ще си гласувам за Герб.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Браво, щом си доволен , гласувай за БСП/ДПС -- те направиха така , че животът ти да е по хубав.
Аз не съм доволен и затова ще си гласувам за Герб.
Не ми давай акъл за кого да гласувам,изтриха ми се отпечатъците на пръстите да обяснявам на такива като теб,че не харесвам БСП/ДПС също толкова,колкото не харесвам и ГЕРБ,защото за мен те са една ламя,едно тяло,с различни глави.Това,че не се кланям на Буда,не означава че харесвам Гея и Бея!Толкова ли е трудно да го проумеете всички гербери?!...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Не ми давай акъл за кого да гласувам,изтриха ми се отпечатъците на пръстите да обяснявам на такива като теб,че не харесвам БСП/ДПС също толкова,колкото не харесвам и ГЕРБ,защото за мен те са една ламя,едно тяло,с различни глави.Това,че не се кланям на Буда,не означава че харесвам Гея и Бея!Толкова ли е трудно да го проумеете всички гербери?!...
Коя партия колко е управлявала страната в дни :

Общо време 8589 дни (23.53 години) - 100%
От тях:
ДПС - 3947 дни (46%) - Беров, Симеон, Станишев, Орешарски
БСП - 2905 дни (34%) - Луканов, Попов, Виденов, Станишев, Орешарски
НДСВ - 2925 дни (34%) - Симеон, Станишев
СДС - 2266 дни (26%) - Попов, Димитров, Костов
ГЕРБ - 1325 дни (15%) - Борисов
служ.- 276 дни (3%) - Инджова, Софиянски, Райков

Кой има най-голяма вина , че получаваме най-ниските заплати в Европа ? Ще ви подскажа -управляващата коалиция.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Кой има най-голяма вина , че получаваме най-ниските заплати в Европа ? Ще ви подскажа -управляващата коалиция.
Така е,с това съм съгласен,пак казвам,всичките са алчни,крадливи и лъжливи марионетки,всички тези 5 изброени от теб партии не трябва никога повече да управляват.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Коя партия колко е управлявала страната в дни :

Общо време 8589 дни (23.53 години) - 100%
От тях:
ДПС - 3947 дни (46%) - Беров, Симеон, Станишев, Орешарски
БСП - 2905 дни (34%) - Луканов, Попов, Виденов, Станишев, Орешарски
НДСВ - 2925 дни (34%) - Симеон, Станишев
СДС - 2266 дни (26%) - Попов, Димитров, Костов
ГЕРБ - 1325 дни (15%) - Борисов
служ.- 276 дни (3%) - Инджова, Софиянски, Райков

Кой има най-голяма вина , че получаваме най-ниските заплати в Европа ? Ще ви подскажа -управляващата коалиция.

аз доколкото съм учил математика ,процентите трябва да са общо 100:wink:
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Те герберите щото са най-умни така ги смятат.
аз доколкото съм учил математика ,процентите трябва да са общо 100:wink:
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Не ми давай акъл за кого да гласувам,изтриха ми се отпечатъците на пръстите да обяснявам на такива като теб,че не харесвам БСП/ДПС също толкова,колкото не харесвам и ГЕРБ,защото за мен те са една ламя,едно тяло,с различни глави.Това,че не се кланям на Буда,не означава че харесвам Гея и Бея!Толкова ли е трудно да го проумеете всички гербери?!...
и ся, като го няма болен да те представлява, ко праим?
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

аз доколкото съм учил математика ,процентите трябва да са общо 100:wink:
Прочети пак , помисли и не се излагай... в момента само БСП ли са на власт или коалиция ? Специално за теб след процентите са изброени кабинетите , разрови кой участва в управлението. За спамерчето уни , няма да го коментирам , то като овца - като чуе , нещо за Герб и Бойко и то се включва ...
b2f5ff47436671b6e533d8dc3614845dcb953f6ca5923f7517125db46ed1293d.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

вече не си, ама преди седмица беше, глупостите дето ръсиш са 1:1 с боленските, гледам си и руски цунигъз, съвсем съвпадаш с профила на атакист.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Прочети пак , помисли и не се излагай... в момента само БСП ли са на власт или коалиция ? Специално за теб след процентите са изброени кабинетите , разрови кой участва в управлението. За спамерчето уни , няма да го коментирам , то като овца - като чуе , нещо за Герб и Бойко и то се включва ...
[/QUOTE]

какво да се излагам - свободни съчинения са тия числа
веднага ти казвам първи гаф - ндсв винаги е управлявала с бсп и дпс - дори в първия им кабинет има двама или трима министри от бсп
втори набиващ се веднага - райков е управление на герб ,както софиянски е на сдс
няма да ти търся други кусури ,щото е безсмислено - на твойта картинка само трябва да се смени 15/15 с герб и смисълът си остава същия
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Типичен простак като този който обичаш си, срам си за всички хора в България.... Боклук!
Прочети пак , помисли и не се излагай... в момента само БСП ли са на власт или коалиция ? Специално за теб след процентите са изброени кабинетите , разрови кой участва в управлението. За спамерчето уни , няма да го коментирам , то като овца - като чуе , нещо за Герб и Бойко и то се включва ...
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

какво да се излагам - свободни съчинения са тия числа
веднага ти казвам първи гаф - ндсв винаги е управлявала с бсп и дпс - дори в първия им кабинет има двама или трима министри от бсп
втори набиващ се веднага - райков е управление на герб ,както софиянски е на сдс
няма да ти търся други кусури ,щото е безсмислено - на твойта картинка само трябва да се смени 15/15 с герб и смисълът си остава същия

Нали това ти разяснявам , че когато коалиция е на власт , дните се отчитат едновременно за всички партии, затова процентите са повече от 100. 2рата точка - водят си се служебни правителства , а не от дадена партия.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

вече не си, ама преди седмица беше, глупостите дето ръсиш са 1:1 с боленските, гледам си и руски цунигъз, съвсем съвпадаш с профила на атакист.
Ама защо ме слагаш в някакви рамки,не може ли да харесвам нещо или някой без да ме причисляваш към тези партии?Имам си мнение,което не е само от прочетено и видяно в нета,работил съм с много туристи,и знаеш ли кои са най-отвратителните туристи и кои най-хубавите,и като поведение и като хора?Ами ако след време Щатите все пак фалират и загубят позицията си на наставници на ЕС,а Бойко започне да служи на Русия и да я възхвалява повече и от Болен?Тогава каква позиция ще заемеш?Ще обърнеш лопатата на момента и ще си най-надъхания русофил тук/ :lol:
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ами семейството ми е българи, предполагам и аз съм, ама ти ще литнеш скоричко да провериш, пък ако ми беше наблезко щеше много скоро да разбереш кой какъв е бойковска кратуна.
Бягай да си береш ягодите, че да не дойда да ти покажа как се бере с стимул. Няма ли кой да го банне тоя трол вече??????????
По-голямата част от България са простаци , защото подкрепят именно Бойко. Кажи ми честно - циганин ли си и взе ли пари да гласуваш ?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Eх големи смешковци са се събрали - процента е 100 когато всеки се смята по отделно. В случаят процента е по-голям защото и дните на управление влизат самостоятелно и в коалиция. Логично е да има разлика в процентите, като има разлика в общите дни на управление спрямо 23,5 години. По сериозна критика няма да навреди, само ще е от полза за всички ни.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

По голям трол от теб едва ли съществува. Не се обиждай , че те питам за расата ти. Просто доста тъмничък ми изглеждаш. Хубаво е човек да има тен.
А откога някой трябва да банва някого заради политическите му възгледи - това не е ли дискриминация? Виж за обиди отдавна трябваше да изхвърлят доста хора от тук , но продължават да си пишат необезпокоявани.
Ами семейството ми е българи, предполагам и аз съм, ама ти ще литнеш скоричко да провериш, пък ако ми беше наблезко щеше много скоро да разбереш кой какъв е бойковска кратуна.
Бягай да си береш ягодите, че да не дойда да ти покажа как се бере с стимул. Няма ли кой да го банне тоя трол вече??????????
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ако това (ама то си е така) са ви политическите възгледи , който не е с нас на боклука и е циганин, по-добре с камъни да ви изритаме. Лично на мен твоят любимец толкова ми е причинил, че ми иде да ида и да го застрелям лично.
По голям трол от теб едва ли съществува. Не се обиждай , че те питам за расата ти. Просто доста тъмничък ми изглеждаш. Хубаво е човек да има тен.
А откога някой трябва да банва някого заради политическите му възгледи - това не е ли дискриминация? Виж за обиди отдавна трябваше да изхвърлят доста хора от тук , но продължават да си пишат необезпокоявани.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ако това (ама то си е така) са ви политическите възгледи , който не е с нас на боклука и е циганин, по-добре с камъни да ви изритаме. Лично на мен твоят любимец толкова ми е причинил, че ми иде да ида и да го застрелям лично.
Не си схванал политическите ми възгледи. Просто по социологически проучвания , хора с ромски произход и хора от селата , основно гласуват против Бойко , за ДПС/БСП. Затова се усъмних да не си от малцинствата. Странни са ми такива хора като теб - не харесват никоя партия , но мразят Герб. Не може да ми изредиш 5 неща с които тези са по-добри от Герб. Всичките ти мнения , никога не казваш нищо против другите партии (ако приемем , че си се отвратил от политиката , би трябвало да мразиш всички еднакво) . Пишеш само и единствено против Бойко, против Герб. Точно затова приличаш на платен интернет трол. Дали това е така , вече си знаеш само ти.
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Не си схванал политическите ми възгледи. Просто по социологически проучвания , хора с ромски произход и хора от селата , основно гласуват против Бойко , за ДПС/БСП. Затова се усъмних да не си от малцинствата. Странни са ми такива хора като теб - не харесват никоя партия , но мразят Герб. Не може да ми изредиш 5 неща с които тези са по-добри от Герб. Всичките ти мнения , никога не казваш нищо против другите партии (ако приемем , че си се отвратил от политиката , би трябвало да мразиш всички еднакво) . Пишеш само и единствено против Бойко, против Герб. Точно затова приличаш на платен интернет трол. Дали това е така , вече си знаеш само ти.
Пич,на миналите парламентарни един мой познат,който се занимава със застраховки,правил ГО на един от циганските лидери във Варна и ми каза,че багажника на колата му бил пълен до горе с кибритчета и запалки на ГЕРБ,и му дал в 1 торбичка ,понеже е пушач човека,той пък ми даде 5-6 кибритчета и запалки,понеже и аз съм пушач :)
 

Горе