Работа за копитайтър / Уеб администратор

nettrio

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Предлагаме работа за копирайтър:

ЕСТЕСТВО НА РАБОТАТА:

- Създаване на статии на български език
- Създаване и организиране на съдържание за уеб сайтове и блогове
- Създаване на нови сайтове посредством Wordpress или други платформи
- Актуализиране на информация в сайтове
- Публикуване на съдържание във форуми, социални мрежи и блог платформи

ИЗИСКВАНИЯ:

- Отличен писмен и говорим българси език.
- Предишен опит с Wordpress, blogspot, vBulletin

ПРЕДИМСТВА:

- Познания в SEO
- Активност в социалните мрежи
- Предишен опит с изграждане на уеб сайтове
- Предишен опит с оптимизация на уеб сайтове
- Познания по английски и руски език
- Журналистически опит

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Възможност за професионално развитие и усъвършенстване на уменията
- Допълнително обучение
- Добро възнаграждение и бонуси;
- Гъвкаво работно време


* Кандидати с препоръки от предишни работодатели ще бъдат с предимство.
** За голям плюс ще считаме ако в мотивационното писмо предоставите линкове към вече писани от вас статии и профили по социални мрежи и форуми, в които сте активни.

Заплата: стартова за първите 3 месеца от 400 до 600 лева в зависимост от квалификацията.

За тези от вас, които се интересуват, молим, да ни изпратят CV, мотивационно писмо и снимка на email: jobs#@#nettrio.net.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

И аз се интересувам, но не отговарям на всички условия :)
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

И аз се интересувам, но не отговарям на всички условия :)

Е, как ще отговаряш на условията, като те търсят несъвместими неща: копирайтър, който да изгражда сайтове, после да ги оптимизира, да има познания по SEO, а и също така да е активен в социалните мрежи.
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Е, как ще отговаряш на условията, като те търсят несъвместими неща: копирайтър, който да изгражда сайтове, после да ги оптимизира, да има познания по SEO, а и също така да е активен в социалните мрежи.

Едва ли някой уеб админ ще се навие, дори и да отговаря на условията, няма да притежава нужните квалификации документирано :)
 
Прекалено хейтите. Опит със системите най-вероятно се изисква, за да може копирайтъра сам да си публикува творенията. Другото е предимство. Предимство в SEO би означавало само да знае какъв % кл. думи да използва, къде да слага болд, х1 и т.н.

Никой не казва, че трябва да можете да създавате сайт и да го оптимизирате.

Аз лично намирам офертата за добра за сферата. Не съм виждал друга обява за копирайтър, която да предлага 400 до 600лв СТАРТОВА заплата.
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Работил съм с човека и мога да гарантирам за него, че, е изключително точен и коректен предприемач, който в никакъв случай няма да Ви подведе или излъже. Явно сега си търсят човек, който да назначат за постоянно, тъй като преди време някои от нещата ги правех аз. Успех им пожелавам, а на кандидатите, които се чудят дали да пусна CV им препоръчвам да го направят на момента и в никакъв случай няма да сбъркат!
 
От: Re: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Не съм виждал друга обява за копирайтър, която да предлага 400 до 600лв СТАРТОВА заплата.
От една страна си прав, но от друга заплатата е сходна с тази на пазач с основно образование, на който задълженията се изчерпват само с това да присъства на работното си място. За тези пари ще имат само неопитни и неграмотни кандидати, които ще им загубят времето, няма да свършат работа и накрая пак ще се говори, че българските копирайтъри били много зле. В крайна сметка ще получат точно това, за което са си платили - нищо.

Аз познавам хора, които биха могли да свършат качествено подобна работа, но никога не биха се навили да работят за такава заплата - тип "социална помощ". Тук става въпрос за висококвалифициран труд, изискващ умения, които много малко хора притежават. Удоволствието да сключиш договор с работник, притежаващ такъв набор от редки умения е скъпо. Първо трябва перфектен български правопис, после е нужен творчески усет, а не на последно място са и уменията за боравене с платформи за организиране на съдържание.

Оправданието, че заплатата била стартова също отдавна не върви. Затова си има предварителен подбор, интервюта, преглед на документи, пробен период и т.н. За да се намери най-подходящият човек, който обаче с право иска съответното финансово възмездие за труда си. Не мисля, че са останали шарани в България, които да не са се опарили от номера със "стартовата" заплата, която остава същата години наред, докато не ти писне и не се махнеш. С трици маймуни не се ловят. Вече не.

П.П. Това не е хейт, а обективен поглед над ситуацията.
 
От: Re: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Опит със системите най-вероятно се изисква, за да може копирайтъра сам да си публикува творенията.

Трябва да гадаем ли за какво е този опит? А и звучи смешно това, някой да предлага услуги като копирайтър, а да не може да си пусне статията я в блогър, в уордпрес!


Другото е предимство. Никой не казва, че трябва да можете да създавате сайт и да го оптимизирате.

Вярно е, че се минава метър с това, както е обявено, като "предимства", но напротив, точно това казват:

- Предишен опит с изграждане на уеб сайтове
- Предишен опит с оптимизация на уеб сайтове

Аз лично намирам офертата за добра за сферата. Не съм виждал друга обява за копирайтър, която да предлага 400 до 600лв СТАРТОВА заплата.

Офертата никак не е добра, още повече, че тук се търси не само копирайтър, за което говорим, но и Уеб администратор. Все пак обявата е за

"Работа за копитайтър / Уеб администратор"

Никъде в обявата не се казва, че се търси човек само на едната длъжност.

Малки подробности, нали? Но в почти всички случаи "номерът" се крие в тези "малки подробности".
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Заплатата не е добра (като на помощник готвач в треторазредна кухня), но винаги ще има нови звезди в бизнеса поемащи негативите. Предполагам в свободното си време "кадъра" ще трябва да почиства и офиса (видиш ли нали му се плаща за всяка минута) :) ... Не искам да обиждам човека (фирмата) пуснала поста, но за тези пари ми се вижда малко "сръбски" модела на работа ...
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Тъй като повечето от пишещите тук работим от вкъщи е добре да се упомене дали е възможно работата да се извършва дистанционно или трябва да си в офис. Предполагам, че става въпрос за София, но и това не е указано ясно.
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Ще се работи от офиса ни. Офисът ни се намира в гр. Пловдив.

Ще помоля, който не го устройват условията в обявата просто да я подмине.
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Е аз щях да кандидатствам ама нейсе от София съм и не ми се пътува на работа в Пловдив ... Пък и тия 400 - 600 лева нещо а ЪъъЪъ Уеб администратори, чудеса .. Пожелавам успех на човека дано си намери хора.
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Аз съм от Видин, обещавам, че ако ме вземете ще пътувам всеки ден до Пловдив...и по два пъти ако се наложи :D
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Между другото...съвсем между другото, удудвам се, че още не сте се заринали от кандидати... С тия четристИн лъва се покриват билетчетата в двете посоки, баничка, поничка, и едни кафенце :) Е добре, убаво - 1 час покрихме, А КАКВО ЧИ ГО ДИРИМЕ ОСТАНАЛИТЕ 7 ЧАСА бре РАБОТОДАТЕЛЮЮЮЮ а ??

Убаво ви го наниза бате ви чоко-боко - 400лв за вебмастер, ако не - айде у гората "знаете ли колко работа има в гората".... "и пастири се търсят също" ахахахахах :lol::lol::lol:


































и глеайте на пролет да не го пропуснете :twisted: че май май ще отвори работни места и за диви планински кози, глигани и куци магарета :D
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Аааа, извинявам се, че не успях да пропусна темата :wink:
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

400лв/ месец < 3 статии по 500 думи/ден (450лв/месец).
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Аз по принцип пиша доста и ми харесва да се занимавам с това, не толкова заради парите, така че офертата не е лоша за някой като мен. Но тук става въпрос само за хора от Пловдив.
 

Горе