Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Статус
Not open for further replies.
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нанди в темата е на принципа и сам воина е воин:)

Нанди и в живота е така. :)

Strana, паузата ти е добра. :beer:
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Мелниците на Боговете мелят бавно, но сигурно...

Следва музикална пауза, тъй като темичката и без това оттече...

Да включим и водата...
За ерзац тема и демокрасиа се полага Ersatz Musika.

[video=youtube;bEcktPbjcI0]https://www.youtube.com/watch?v=bEcktPbjcI0[/video]
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Чудесни паузи в паузата...


Междувременно, продължавам да настоявам да се отключи темата на tekstmag, защото чрез нейното заключване бива наказан човек заради собствения му деликатен и изискан изказ и му се пречи да си предлага услугите.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61573&page=5
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нямате ли си друга работа :(((( парите не спят и няма да ви чакат ;)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нямате ли си друга работа :(((( парите не спят и няма да ви чакат ;)

А! Появи се меркантилен тип. Вероятно е бг-предприемач.

За какви пари става въпрос? В смисъл, за какви пари си заслужава да не гледам днешните мачове и да не размахвам четирите си лапи във въздуха, четейки тази тема?
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

А! Появи се меркантилен тип. Вероятно е бг-предприемач.

За какви пари става въпрос? В смисъл, за какви пари си заслужава да не гледам днешните мачове и да не размахвам четирите си лапи във въздуха, четейки тази тема?

За 100 лева на месец
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

А! Появи се меркантилен тип. Вероятно е бг-предприемач.

За какви пари става въпрос? В смисъл, за какви пари си заслужава да не гледам днешните мачове и да не размахвам четирите си лапи във въздуха, четейки тази тема?

strana, надявам се да визираш домашен любимец, щото с тия четири лапи говорим за сериозна мутация.:lol:
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

За 100 лева на месец

Еййй, къде тва бе? Мислех да си лягам, ама за тая крупна сума ще будувам, щото си заслужава.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Мисля, че тя си отиде безвъзвратно за тази вечер. Няма нормална жена, която да устои на Чандлър :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Мисля, че тя си отиде безвъзвратно за тази вечер. Няма нормална жена, която да устои на Чандлър :)

Страна, що ние дето сме го препрочитали по-малко мъже ли сме, аре наздраве?!:shock:
Сега се залушах в руските парцали дет сте намятали (водка с ретро чалга ме подгряха в една друга тема) и скоро не съм преслушвал руски про военни класики и не само - някой няма ли да почерпи с нещо такова:wink:

П.П. За разлика от друг път - ирония няма:wink:
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Страна, що ние дето сме го препрочитали по-малко мъже ли сме, аре наздраве?!:shock:
Мъжете го четем със съчувствие (и ние пием питието си всякак), а дамите - с романтика.

Да го четат са на сметка и двата пола, imho.

Ясно, че няма как да говоря вместо всички, но стат-извадката е тази.

--------------------------------

N.B. във филипиката за пиенето пропуснах изключението "shaken, not stirred"" на колегата Бонд.
 
Последно редактирано:
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Бря! Не като да не съм чела Чандлър на времето, ама това за четирите лапи не го помня изобщо. Изложихме се пред чужденците. :) Сефте! :) :) :)

Здравко Капанов, 100лв са адски много ако са похарчени за нещо, което реално струва 5 и крайно недостатъчни ако за тях се очаква да продадеш принципите си или да жертваш такава приятна компания, каквато се беше събрала тук снощи. :)

Гледам темата на Косьо още не е отключена. Блинки не дава никакво логично обяснение за идиотското си решение да накаже потърпевшия, вместо нарушителите. Всичко си е по старому - просто още един ден, в който ще се заблуждаваме, че в живота ни има някакъв смисъл. :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Всичко си е по старому - просто още един ден, в който ще се заблуждаваме, че в живота ни има някакъв смисъл.
12105809_1642688759343889_4005458482884225475_n.jpg
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Ред, много мило да споделиш с нас своя снимка от 8-ми клас - симпатяга си, както и очаквах.
Кръста от кръщенето ти ли е? Нали ти беше тоя, дето вярваше, че трябва дедо поп да те напръска с водица срещу определена сума, за да спреш да си бъркаш с ножици в очите?:lol:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Ред, много мило да споделиш с нас своя снимка от 8-ми клас - симпатяга си, както и очаквах.
Кръста от кръщенето ти ли е? Нали ти беше тоя, дето вярваше, че трябва дедо поп да те напръска с водица срещу определена сума, за да спреш да си бъркаш с ножици в очите?:lol:
E, не е като твоя аватар с физиономия "А, ето къде ми била аналната броеница" :lol:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

E, не е като твоя аватар с физиономия "А, ето къде ми била аналната броеница" :lol:

Аватарът ми е Ейми Полър, а физиономията изразява възмушение. Нещо, като: ''Ааааа, Ред ползва по-голяма анална броеница от моята - не е честно!''. :lol:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Колко оригинално. Ти да не си 7-и клас?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе