Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Еми аз живея във Франция, до морето. :D
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Ще ходя към края на месеца, но в момента още разглеждам офертите и се чудя къде да отидем. Иначе не обичам пренаселените курорти, все пак отивам на почивка и искам да е приятно и спокойно.
 
Re: От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Ще ходя към края на месеца, но в момента още разглеждам офертите и се чудя къде да отидем. Иначе не обичам пренаселените курорти, все пак отивам на почивка и искам да е приятно и спокойно.
Между другото, все повече чувам това от хора, че искат усамотени и спокойни местенца, за да си почиват. Рядкост е, даже и сред младите, да отидат някъде, за да се бутат с всички и да ходят по некви барове и дискотеки, в които вече не се и пуши, ако не са открити. Аз не съм избрал мястото за това, но реално съм на вила в околностите на Варна, което реално ме нарежда в групата хора, търсещи спокойствието.

Много се кефя на хора, които уж отиват да "починат", а в действителност се връщат по-уморени. И как няма като по цял ден на плаж, после напивания, стават рано, за да отидат пак на плаж и така 5-7 дни. В един момент организма им казва "НЕ" и като отидат на работа пак е едно циклене. :) Имах 2-3ма приятели с такъв ритъм на "почивка".
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

На Варненските плажове тази година е особено мръсно и мизерно. Изключая плажа на Морска гара. Там е долу-горе добре.
Укрепват алеята над 3та буна и е прашно и шумно.

След 10 часа места за паркиране няма почти никъде. Включително и през седмицата. Двата 'големи' паркинга на Алея Първа са затворени заради горните укрепвания

Все пак наблизо има някое и друго кътче, което си заслужава да се посети: плажът пред хотел Ной, Кабакум, Албена, донякъде Св.Константин и Елена и Слънчев ден.

Но пък времето е просто перфектно, а водата е чай. На който му се е отворила възможност за почивка - сега е момента ;)

Който е от Варна и региона, а и за туристите , да му кажа, щото аз не знаех доскоро и не ходих по плажове, но още от едно време бащата разправя, че който има акъл ходи на следните 2 плажа - Паша дере и Черноморец, малко далече са от града, но и двете места си струват - едно до друго са.

И аз ги харесвам. Сравнително тихи и спокойни кътчета са. И за дайвинг са перфектни.
На Паша дере е желателно е да се ходи с по-проходима кола. Последната част на пътя е тясна и стръмна. Което всъщност си е плюс де, по-малко хора ходят там :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Съжалявам хората, който не живеят или нямат роднини край морето. Не мога да си представя да ходя на море само за по седмица в тея жеги. Но след като почна работа най-вероятно това ще е неизбежно и затова сега си наваксвам. :D
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Миналата година бях във Св. Влас (а.к.а Влас Вегас) към 15тина дни. Къщата беше на 5 мин от центъра и е страшно спокойно, като реша отивам на лудницата. Плажът също ми хареса. Местенцето за тези, които ту искат спокойствие и релакс, ту шумотевици :)
 
От: Re: От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Много се кефя на хора, които уж отиват да "починат", а в действителност се връщат по-уморени. И как няма като по цял ден на плаж, после напивания, стават рано, за да отидат пак на плаж и така 5-7 дни. В един момент организма им казва "НЕ" и като отидат на работа пак е едно циклене. :) Имах 2-3ма приятели с такъв ритъм на "почивка".
Оо, това ми е редовния номер, с изключение на откъса "по цял ден на плаж". Плажа е от 10 до 13, но за закуска - 2 бири. От 14 се прави една мотика с 2-3 ракии и поне 1 бира, следва кратка почивка с малка разходка и се сяда на масата към 18-19 докъм изгрев слънце. И все ми се чудят що се връщам пак бял от море :D :D :D
 
Да, ама ти си млад и има сили в теб. Аз говорех за тези, които по принцип са леко поустарели и им личи, но въпреки това си мъчат организма. :)

Иначе съм го виждал не само при стари, но и при млади и им личи, е не смогват. Но всеки си има различни критерии за добро изкарване. Аз го правех до преди няколко лета, ама сега някакси не виждам как ще ми се получи. Може, но не повече от 3 дни. :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Който е от Варна и региона, а и за туристите , да му кажа, щото аз не знаех доскоро и не ходих по плажове, но още от едно време бащата разправя, че който има акъл ходи на следните 2 плажа - Паша дере и Черноморец, малко далече са от града, но и двете места си струват - едно до друго са.

Аз живея извън Варна и всяка събота и неделя бях на Черноморец, но пътя се развали много и е трудно да се слезе с нова кола.
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Какво работите в С.Бряг момчета ако не е тайна де :)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Е, колеги, препоръчайте някой хотел със спа простотии, че тва било много важно ебати, на юг по морето, ама да е тарикатски някакъв, че и аз мисля да отскоча за няколко дни че жегата е голяма...
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Е, колеги, препоръчайте някой хотел със спа простотии, че тва било много важно ебати, на юг по морето, ама да е тарикатски някакъв, че и аз мисля да отскоча за няколко дни че жегата е голяма...

Виж тези:
http://www.helenaresort.com/bg/спа_условия.html
http://hotel.majestic-bg.com/bg/hotel/spa-centre
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Какво работите в С.Бряг момчета ако не е тайна де :)

Търговски представител на известна марка алкохол.
 
Re: От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Търговски представител на известна марка алкохол.
И чак сега разбираме. :) Дай да развъртим една промоция на нещо, както Ал Бъдни и Ноу Мен избираха бира. ;)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Промоутърки в скута да има ли ?
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Задължителни са промоутърките ! :D
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Задължителни са промоутърките ! :D

Мда... Вече има доста такива тука по Сънито...

527933_388451504507228_184168009_n.jpg

Soyo, кога каза, че ще има сбирка? :lol:
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Когато се наситя аз на промоутърките
 
Re: От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Мда... Вече има доста такива тука по Сънито...

Виж файлът 4320

Soyo, кога каза, че ще има сбирка? :lol:
Ако направите една среща и там на форума, ще ви призная. И вече ще са задължителни снимките, ще го преместим в секция - Да не се индексира. ;)
 
От: Сезона на дините, или къде смятате да отидете на море?

Хубава снимка. Кръвтва ми взе да слиза от главата в ...
 

Горе