С днем победы! Помнете!

От: От: С днем победы! Помнете!

Не е работата да си руснак или българин, България си обича Русия и тази връзка никога няма да успеете да я разрушите. Русия и България винаги заедно ние сме братски народи запомни го блеки.
Не може и да и руснак и българин или си едното или другото - БГ 44-та и се случва комунистически преврат в добавка, народен съд и хиляди избити и това е цвета на нацията.
44-та Август обявяваме неутралитет - немски войки няма - така, че от НИКОЙ НЕ ТЕ ОСВОБОЖДАВА!
На 8 Септември идва червената армия с танкове и кораби дебаркиращи на черно море на 9-ти правят преврата!

Когато влезеш с армията си в страна, която не се бие с теб и е обявила официално неутралитет - КАКВО те ОСВОБОЖДАВА?
Когато влезеш в страна с армията си, с която не се биеш е редно след това да се върнеш - а не да я окупираш, да и правиш преврат, да безчинстваш (може да четеш писмата на Г. Димитров до твоя човек Сталин)червен терор да избиеш цвета на нацията и да отркаднеш богатсвата и после какво да честваш?!? Падението си ли?

ПП Хайде да не си говорим за морал, защото и Сталин е бил с Хитлер в началото! Когато прокламираш неутрал без значение какво е станало преди, когато те окупират просто не си мокупиран, а окупиран! Само империите окупират и анексират територии!
 
От: С днем победы! Помнете!

- Каква е разликата между Хитлер и Сталин?
- Формата на мустаците.

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Пак не отговаряш на въпроса! Кой е победен и кой е победител?
Обясняваш ми някакви маловажни неща вместо това.

Аз не говоря за морал, Сталин си е стратег, той с кого е билm кога и как и защо си е знаел. Ти защо искаш да си с хамерика и европа кажи, като модата отдавна пак е на изток към китай и русия, пък нашите тъпаци като оня балък плевнелиев още се бутат на запад :D

Човек личи си, че не си българин - аз му говоря за БЪЛГАРИЯ, че е направена на нищо, той ми говори защо да гледаме Хамерика или Европа, дай да гледаме изток - направо ме кефиш!

Ами хайде обясни ми от коя страна сме след като от 44 до 45 се бием срещу немците, а войната свършва 45? Август 44 официално излизаш от войната и биеш неутралитет та какъв си се пита?
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Не е работата да си руснак или българин, България си обича Русия и тази връзка никога няма да успеете да я разрушите. Русия и България винаги заедно ние сме братски народи запомни го блеки.

Остави го, явно е заврян някъде тук и не е излизал зад граница и не знае кой как се отнася към теб, когато кажеш, че си българин.
Не ми се спори по политически теми, защото съм силно пристрастен, по видими причини - имам много причини да обичам Русия, така имам и много причини да обичам България и ето разликата - за него не може да си и руснак и българин, а за мен може. Имам много причини да не харесвам революцията, защото сега щях да имам две огромни имения, които са национализирани и са училище и поща в момента, ама това не ми пречи да уважавам съветския съюз, Сталин, и всички жертви, които СССР е дал и да не уважавам тези, които отричат нещо, което не може да бъде отречено.
За това засягам чисто човешкия въпрос за отношението на така обичаните европейци и така мразените руснаци. Ама който не е излизал извън селото си няма как да знае за какво говоря :)
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Не е работата да си руснак или българин, България си обича Русия и тази връзка никога няма да успеете да я разрушите. Русия и България винаги заедно ние сме братски народи запомни го блеки.

Когато вземеш, че станеш повече българин, вместо повече руснак ще разбереш, че окупацията на червената армия бележи тъмен период в историята на БГ. С руснаците не знам какъв братски народ ни е като те самите се определят за угро фини, но както и да е - дали сме им азбука, религия и още какво - те во веки във васално отношение ни искат. Нищо против руснаците, но руската политика е пагубно нещо за нас. А още по-пагубно е да честваме окупацията си като нещо велико!!!
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Щот на победените така им се пада. То българия винаги са ту с едните, ту с другите, фурнаджийска лопата - другаря Сталин отсича, че България е победена страна, така че...

Днес колкото и на някой да не му харесва е голям ден за Русия и никой нищо не може да направи, защото Русия, СССР или както и да се казва е била, е и ще бъде велика страна. Аз се гордея, че съм наполовина руснак и ме е срам често, че съм и наполовина българин заради такива тъпи продажници като теб и подобни на теб, които мислят, че на някой в америка или европа му дреме за нас. Те те смятат за по-долен от куче, а ти им лижеш гъза :D Балък...


Спор няма - абсолютно голям ден за Русия е. Все пак гепват половин Европа и тръгват да изнасят социализъм/комунизъм из Африка, Латинска Америка и Азия. :lol: :lol: :lol:
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Човек личи си, че не си българин - аз му говоря за БЪЛГАРИЯ, че е направена на нищо, той ми говори защо да гледаме Хамерика или Европа, дай да гледаме изток - направо ме кефиш!

Ами хайде обясни ми от коя страна сме след като от 44 до 45 се бием срещу немците, а войната свършва 45? Август 44 официално излизаш от войната и биеш неутралитет та какъв си се пита?

Пак ми говориш глупости бе. България съюзник на Хитлер била ли е те питам, ти пак ми обясняваш някакви неща. Пък и кой точно си ти, че ще ми казваш аз какъв съм или не съм, българин ли съм, руснак ли съм или марсианец?
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Остави го, явно е заврян някъде тук и не е излизал зад граница и не знае кой как се отнася към теб, когато кажеш, че си българин.
Не ми се спори по политически теми, защото съм силно пристрастен, по видими причини - имам много причини да обичам Русия, така имам и много причини да обичам България и ето разликата - за него не може да си и руснак и българин, а за мен може. Имам много причини да не харесвам революцията, защото сега щях да имам две огромни имения, които са национализирани и са училище и поща в момента, ама това не ми пречи да уважавам съветския съюз, Сталин, и всички жертви, които СССР е дал и да не уважавам тези, които отричат нещо, което не може да бъде отречено.
За това засягам чисто човешкия въпрос за отношението на така обичаните европейци и така мразените руснаци. Ама който не е излизал извън селото си няма как да знае за какво говоря :)

Кефят ме кви индукции правиш излизал съм извън БГ не веднъж, и имам контрагенти от целят свят - като кажа, че съм българин няма абсолютно никъв проблем - ти се пише за руснак, ще си по вървежен.

Тест, да знаеш комунистическата риторика е това което правиш сега - за разлика от теб аз си знам историята и тук пет пари не давам нито за Хамерика или Русия или каквито там страни искаш да ми ги зашиеш ...
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Пак ми говориш глупости бе. България съюзник на Хитлер била ли е те питам, ти пак ми обясняваш някакви неща. Пък и кой точно си ти, че ще ми казваш аз какъв съм или не съм, българин ли съм, руснак ли съм или марсианец?

Ами от думите ти си личи, че нямаш нищо българско щом ти е кеф да те окупират, да ти направят комунистически преврат и да има безчинства в страната ти - както и да е.

И да била е съюзник, но после се обръща срещу нея - обявява неутралитет и след месец бива окупирана! Не импреските армии влизат налагат репарации и излизат - имперските окупирати и анексират!
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Ами от думите ти си личи, че нямаш нищо българско щом ти е кеф да те окупират, да ти направят комунистически преврат и да има безчинства в страната ти - както и да е.

И да била е съюзник, но после се обръща срещу нея - обявява неутралитет и след месец бива окупирана! Не импреските армии влизат налагат репарации и излизат - имперските окупирати и анексират!

Абе ясен си ми.. Сега да кажеш, че и от турците не ни освободили. Mоже би и тогава са ни окупирали?
Да, за някои може да са окупатори, хора всякакви, винаги има и такива, ама я си помисли ако не бяха те какво щяха да ти направят нацистите, ако те бяха победители и бяха дошли те. Ти като славянин, дали щеше да се впишеш в картинката или щеше да си в "душа"?
 
От: С днем победы! Помнете!

Ей, нема начин да не засерат темата герберастите, поне малко уважение към загиналите над 20 милиона руски войници.
 
От: С днем победы! Помнете!

Ей, нема начин да не засерат темата герберастите, поне малко уважение към загиналите над 20 милиона руски войници.

Няма, Боби, 2 пъти изрично ги помолих...
 
От: С днем победы! Помнете!

Днес е ден за траур, не празник.
Днес Руските помияри и техните събратя ни обрекоха на вечна мизерия.
Амин.

преди 25 години станахме подлога на сащ
това е повече от половината време през което сме "мизерствали". Под "сме" нямам предвид и теб, защото тогава си минавал прав под масата.
Право да се оплакват имат само хората които са живеели/работели по онова време. След като съзнателния ти живот минава изцяло през режима на САЩ, нямаш основание да обвиняваш предишен (особено щом подкрепяш новия).
 
От: С днем победы! Помнете!

Сега да дойдат и турците да честитят на Султана и излагацията е пълна :confused:
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Тоз пък, излез от филма бе :lol:
преди 25 години станахме подлога на сащ
това е повече от половината време през което сме "мизерствали". Под "сме" нямам предвид и теб, защото тогава си минавал прав под масата.
Право да се оплакват имат само хората които са живеели/работели по онова време. След като съзнателния ти живот минава изцяло през режима на САЩ, нямаш основание да обвиняваш предишен (особено щом подкрепяш новия).
 
От: С днем победы! Помнете!

Във форума тече прегрупиране на лагерите.
Някои ми стават антипатични, други симпатични :D да се знае кой с кой е :D:D
 
От: От: От: С днем победы! Помнете!

Абе ясен си ми.. Сега да кажеш, че и от турците не ни освободили. Mоже би и тогава са ни окупирали?
Да, за някои може да са окупатори, хора всякакви, винаги има и такива, ама я си помисли ако не бяха те какво щяха да ти направят нацистите, ако те бяха победители и бяха дошли те. Ти като славянин, дали щеше да се впишеш в картинката или щеше да си в "душа"?

Пак с комунистическа риторика - нашият българо-руснак не знае историята за ВСВ, и решава да оправдае пред себе си аргументите, като взима неща от руско-турската война - хвала такава риторика.
Вземи, чети историята - не знам какво щеше да стане, ако те бяха били затова не ми се спекулира, но от това, че сме били съюзници всичките национални цели са се осъществили и в добавка, немците не са ни размазали както примерно една Югославия.
Това, което не можеш да зацепиш, е след всичко цялата грозна картинка на войната, биваме с комунистически преврат и под окупация и 45 години комунизъм - като е съпроводен с избиване на цвета на нацията и окрадване на цялото богатство. Едно е да си победен и да плащаш репарации, друго е да си се бил и после да обявиш неутралитет и пак да плащаш по леки репарации и 3-то е да си неутралитет и да те окупират за 45 години. Можеш да видиш стотици исторически препратки и за 3-ите неща!
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Тоз пък, излез от филма бе :lol:

Ти се оплакваш, не аз. Цитат:

ни обрекоха на вечна мизерия.
и си много песимистично настроен след 25 години демокрация. Имай надежда де! След още толкова може да сме по-добре :D германия загуби втората световна и виж за 40-50 години къде стигнаха.
ние "работим" вече 25 години, сигурно ни остават още 20-тина и ще ги настигнем
 
От: С днем победы! Помнете!

Ей, нема начин да не засерат темата герберастите, поне малко уважение към загиналите над 20 милиона руски войници.

Имате си пълното уважение, ама имайте и за другите десетки милиони жертви на комунизма и в частност десетките хиляди жертви на червеният терор в БГ!
 
От: От: От: С днем победы! Помнете!

Пак с комунистическа риторика - нашият българо-руснак не знае историята за ВСВ, и решава да оправдае пред себе си аргументите, като взима неща от руско-турската война - хвала такава риторика.
Вземи, чети историята - не знам какво щеше да стане, ако те бяха били затова не ми се спекулира, но от това, че сме били съюзници всичките национални цели са се осъществили и в добавка, немците не са ни размазали както примерно една Югославия.
Това, което не можеш да зацепиш, е след всичко цялата грозна картинка на войната, биваме с комунистически преврат и под окупация и 45 години комунизъм - като е съпроводен с избиване на цвета на нацията и окрадване на цялото богатство. Едно е да си победен и да плащаш репарации, друго е да си се бил и после да обявиш неутралитет и пак да плащаш по леки репарации и 3-то е да си неутралитет и да те окупират за 45 години. Можеш да видиш стотици исторически препратки и за 3-ите неща!

Е пък ти можеш да видиш репортажи за много други неща, които за 45 години са направени и още има за крадене от тях. "избиване на цвета на нацията и окрадване на цялото богатство" това дали не е след края на така лошите 45 години, когато цвета на нацията избяга, а всичко друго беше разграбено или аз нещо се бъркам, а?
 

Горе