Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

немея пред простотиите, дето се изсипват тука, особено конспиративните. живуркайте си, няма оправия за вас
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

А някой забеляза ли, че единия терорист е БЕЗ една маратонка - после преди да си тръгнат си я взе
явно преди да слязат си ги е бил събул...сигурно му стягали
rofl.gif

Е по-горе писах че ходят боси, тва нема управия...

Много подли хорица са тея, ще ти свалят звезда, луна и като те усетят че вече не си на щрек и хоп ножа е на гърлото.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

немея пред простотиите, дето се изсипват тука, особено конспиративните. живуркайте си, няма оправия за вас

Напълно съм съгласен, че има хора с доста богато въображение
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ходил съм,ходил съм,и съм стрелял достатъчно,за да знам какво причинява това оръжие и защо ползват него,а не М 16ките.Но,да се върнем на темата.Проблема е огромен и се задълбочава.И ние тук сме бомба със закъснител,манговците ги лъжат,че като се взривят,Аллаха щял да им даде по 16 жени и...като нищо може да спретнат някое атентатче...
Стрелял си с АК на компютерни игри сигур, ае бегай на зигзаг дане та уцеля с базуката, смешко
Големи специалисти станахте всички и от всичко разбирате, ама в реалната обстановка щяхте да напълните два памперса
За какво се дуеш бе Владко, кажи да разбера, нещо против свободата на словото ли какво
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

немея пред простотиите, дето се изсипват тука, особено конспиративните. живуркайте си, няма оправия за вас

От Москва им подават репликите. И там по ТВ канят едни експерти дето да говорят как САЩ и Израел били виновни, щото на видеото се виждало, че няма кръв, че някой си забравил личната карта в колата, че някой бягал без обувка.

Просто логиката е желязна. Но идеята е ясна - вкарване на 1000 версии и съмнения, така че да не се търси истината.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Гледам, че бая хора коментират, но ми е интересно някой да е имал контакт с "хора" от афганистан, пакистан ( нарочно ги пиша с малки букви ) и други подобни държавици, някой знае ли тия въпросните субекти как се интегрират в Европа - ще Ви кажа - въобще не се интегрират, в центъра на Лондон ми ходат боси с чаршаф, чалма и брада до колене, на работа ги мързи да гледат и само се молят по 5 пъти на ден ( даже и тия дето работят в метрото се дупят на платформата под земята )

Да ме прощават всички мюслими дето ще го прочетат това, ама за ква интеграциа говорим, европа си е виновна - спор няма, но те просто не могат да живеят цивилизовано и нямат място на този континент - да си стоят в Азия ( стига сте намесвали Путини, мутини, бараци и други ) проблема е доста по-дълбок, проблема е културен, религиозен, проблема е от кръстоносните походи насам - просто те не търпят друга религия и това което се случва сега е подготвяно с години. Искат си ислям на всеки континент и това е, които не е съгласен под ножа...

Не беше ли същото по турско робство.... идвали са и са ни клали, 600 години по-късно пак колят ( е имат и пушкала за разнообразие ) но основно си режат глави.

От мюсюлмани до мюсюлмани има огромна разлика. Българските мюсюлмани не са особено вярващи и са по-скоро светски хора. Много малка част са тези, които ходят по сто пъти на ден на джамия и т.н. А пингвинизирането на жените у нас е скорошна тенденция, заради влиянието на парите и промивачите на мозъци, които идват, обучени в държави с радикален ислям.

Относно вносните радикални мюсюлмани във Франция и Англия, местното население само си е виновно и заслужава всичко, което му се случва сега. Френската армия изби няколко милиона алжирци преди да се оттегли. Алжирците, които се биха на страната на Франция получиха право да живеят и работят в страната, но никога не се интегрираха, както и поколението им. Радикални мюсюлмани няма как да се интегрират в нормална християнска държава колкото и години да минат. Алчността и жестокостта на французите сега им изяжда главата и това според мен е напълно заслужено. В Англия е същата работа. Ограбиха половината свят, правиха колонии, убиваха, тероризираха и накрая се напълниха с всякаква измет. Ако навремето си бяха седели на гъза, сега нямаше радикални мюсюлмани да режат главите на полицаи в центъра на Лондон, а най-големия им проблем щяха да бъдат румънските водопроводчиците и българските майстори на гипсокартон.

В този ред на мисли, ние в никакъв случай не трябва да допускаме сирийски или каквито и да е бежанци от подобен род държави да се установяват трайно у нас. Това са хора, които са невъзможни за интегриране в общество като нашето, а и ние с нищо не сме задължени на когото и да е. Не сме ползвали роби, не сме колонизирали и грабили десетилетия наред други държави, не сме участвали в разбиването на светските режими в Близкия изток и над нас не виси вината, която чувстват Западна Европа и САЩ. Трябва да затегнем границите и да теглим една майна на европейската толернатност, но с такива тъпи п*тки, каквито са сегашните президент и премиер за съжаление това няма как да стане. На върховете у нас няма хора, които имат за приоритет интересите на България.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Е по-горе писах че ходят боси, тва нема управия...

Много подли хорица са тея, ще ти свалят звезда, луна и като те усетят че вече не си на щрек и хоп ножа е на гърлото.

:mrgreen: е нема що! това са ПРОФЕСИОНАЛНИ терористи
обучавани първо от ИД, след това от алкайда - най-елитните школи!

хахах
и накрая да си оставиш паспорта в жабката и да си изтървеш маратонката

със забравена лична карта се измъкнаха от париж...ми ако не беше я забравил?
вече няма значение - убити са
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Кое е богато въображение, че радикалния ислям е част от стратегията на сащ за борба с Русия ли?
Слушай още нова и бунака и ще се ограмотиш много!!!!
Напълно съм съгласен, че има хора с доста богато въображение
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Стрелял си с АК на компютерни игри сигур, ае бегай на зигзаг дане та уцеля с базуката, смешко
Големи специалисти станахте всички и от всичко разбирате, ама в реалната обстановка щяхте да напълните два памперса
За какво се дуеш бе Владко, кажи да разбера, нещо против свободата на словото ли какво

Не отклонявайте темата,ти може да си стрелял на компютърни игри,но аз съм стрелял с истински,и с картечница съм стрелял,и с БМП1,и гранатаи съм хвърлял,какво значение има?Българина е злобар.Казваш нещо и се нахвърлят като хиени да те плюят и да ти казват,че не е било така,не си ходил,не си стрелял,не си виждал,не знаеш,не разбираш и т.н.Ей за това няма да се оправим,заради тоя тъп манталитет.Ако ти стиска,хайде да се обзаложим,ходил ли съм,не съм ли,стрелял ли съм,не съм ли,доказателства и свидетели имам бол,и военната книжка си пазя ;) Спрете с еврогейската българщина!Под еврогейска българщина имам предвид:
1.Да цъкате по рекламите в сайтовете на по-успелите от вас,за да ги банне Едсенс.
2.Да злобеете и търсите кусури,или просто да се заяждате с автора на всяка обява за продажба или услуга!
3.Да нападате на личностна основа всеки,който изразява мнение,което не ви харесва или не можете да разберете!
4.Да обиждате! И т.н. и т.н.....
И "вместу да мъ уцелиш с базуката,смешко",можеше просто да си замълчиш и да не ми падаш в очите,и на мен,защото като ти гледам коментарите и отговорите на тях,на повечето си паднал...Аз в темите за работа,ако мога,помагам,даже повече на ЛС,а не в темите,за да не се правя на интересен,защото просто искам да помогна.В темите за политика пиша,споря умерено и културно,и УВАЖАВАМ СЪБЕСЕДНИЦИТЕ СИ!
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Имам три въпроса:
1, Осъждате ли нападението и избиването на журналисти в редакцията на Шърли Ебдо?
2, Защитавате ли демокрацията. свободата на словото и свободата на изразяване?
3, Позволено ли е избиването на мирни граждани, за защита на религиозни ценности и идеи?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Да.
Да.
Не.
Но дори и да го кажа какъв е смисъла? Виж тука в форума може-би е най-голямата демокрация по целия свят. Ние се караме плюем и никой не е убил никой?
Имам три въпроса:
1, Осъждате ли нападението и избиването на журналисти в редакцията на Шърли Ебдо?
2, Защитавате ли демокрацията. свободата на словото и свободата на изразяване?
3, Позволено ли е избиването на мирни граждани, за защита на религиозни ценности и идеи?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Кое е богато въображение, че радикалния ислям е част от стратегията на сащ за борба с Русия ли?
Слушай още нова и бунака и ще се ограмотиш много!!!!

Нямам българска телевизия в Лондон.....
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Да.
Да.
Не.
Но дори и да го кажа какъв е смисъла? Виж тука в форума може-би е най-голямата демокрация по целия свят. Ние се караме плюем и никой не е убил никой?


Еми това са важните въпроси в тази тема и предполагам, че всеки ще отговори като тебе, а другото дето се разисква путин антипутин, барак антибарак, не са за тази тема
За това и питах Владко шо са пали толкоз ама неможа ма разбере завалията и се фана за калашника,,, Владко свободно, почеши коня,,,
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Как беше "Европа"?
Нямам българска телевизия в Лондон.....
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Трудно е без доказателства да се говори. Сега ще скочат бараковците и ще кажат ама тя сащ ни дала толкова многоооооооо. Аз казах и по-горе нямам против американците като такива просто политиците ни са като нашите гъзомийници на евреите които искат да си го върнат на всички и те да са номер едно. Скоро всички ще го осъзнаят просто трябва време.
Еми това са важните въпроси в тази тема и предполагам, че всеки ще отговори като тебе, а другото дето се разисква путин антипутин, барак антибарак, не са за тази тема
За това и питах Владко шо са пали толкоз ама неможа ма разбере завалията и се фана за калашника,,, Владко свободно, почеши коня,,,
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

2, Защитавате ли демокрацията. свободата на словото и свободата на изразяване?

НЯМА "свобода на словото". Има "свобода да пиша това за което ми плащат" :)

3, Позволено ли е избиването на мирни граждани, за защита на религиозни ценности и идеи?

Щом Хамерика го прави - да, позволено е. Не може да им се противопоставим...
Отиваш с танковете при едни хора които живеят по един начин от незапомнени времена и ги заставляваш да променят начина си на живот
ми защо не идете при амазонските канибалски племена да ги възпитавате бе
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Трудно е без доказателства да се говори. Сега ще скочат бараковците и ще кажат ама тя сащ ни дала толкова многоооооооо. Аз казах и по-горе нямам против американците като такива просто политиците ни са като нашите гъзомийници на евреите които искат да си го върнат на всички и те да са номер едно. Скоро всички ще го осъзнаят просто трябва време.

Уни, както казах да не разводняваме темата с излишни коментари, но понеже вече коня е отишъл в ряката, ти отговарям,,,
Има няколко сценария за управление и политически модел
Първия е авторитаризъм, един човек налага своите възгледи и всички други ги имат като закон
Втория е идеологическо равенство или комунизъм, което се доказа като утопия и не може да съществува в реална икономическа среда
Третия е пак идеологически на на базата на религиозни разбирания, което се оказва също в конфликт с външната икономическа среда и може да е само затворен икономически модел
И четвъртия е свободен, демократичен избор, независимо от религиозни и философски течения, защото дава свобода на слово и себеизразяване
Айде сега да видим къде е Путин и къде е Америка в този избор на философията за общност и социален строй
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Може и да си идеалист братле, но все си мисля, че може да има нещо между всички което да е най-добро. Не знам не съм специалист или поне в България нищо никога не е било така както трябва да бъде, нито комунизъм, нито социалиъм нито пък демокрация. Може и да бъркам, но не мисля. ;)
Уни, както казах да не разводняваме темата с излишни коментари, но понеже вече коня е отишъл в ряката, ти отговарям,,,
Има няколко сценария за управление и политически модел
Първия е авторитаризъм, един човек налага своите възгледи и всички други ги имат като закон
Втория е идеологическо равенство или комунизъм, което се доказа като утопия и не може да съществува в реална икономическа среда
Третия е пак идеологически на на базата на религиозни разбирания, което се оказва също в конфликт с външната икономическа среда и може да е само затворен икономически модел
И четвъртия е свободен, демократичен избор, независимо от религиозни и философски течения, защото дава свобода на слово и себеизразяване
Айде сега да видим къде е Путин и къде е Америка в този избор на философията за общност и социален строй
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

НЯМА "свобода на словото". Има "свобода да пиша това за което ми плащат" :)



Щом Хамерика го прави - да, позволено е. Не може да им се противопоставим...
Отиваш с танковете при едни хора които живеят по един начин от незапомнени времена и ги заставляваш да променят начина си на живот
ми защо не идете при амазонските канибалски племена да ги възпитавате бе

Мнооого елементарно и неуко изказване, ама то пък не може всички сме начетени, айде бягай в свинекомплекса да ринеш,,,,
 

Горе