Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Имал съм подобни случаи и обикновено удрям една проверка за хост-а и ако не е домейна ми, връща 301 редирект към основният ми домейн... оправи нещата, но за съжаление изисква време :)

Редиректа не ме бъркаше аз се чудя от къде изскочи туй чудо в гугъл.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Хм.
Когато uni-web писа (на 28.05) нямаше промяна. Днес гледам един сайт се е вдигнал от 3 на 4...
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен няма промяна.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Хм.
Когато uni-web писа (на 28.05) нямаше промяна. Днес гледам един сайт се е вдигнал от 3 на 4...

Да не би е имало нов ъпдейт, миналата година беше към края на юни...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Имам чувството, че юни месец ще e решителен - добре е да се подготвите и да си коригирате съдържанията, за да ви обходят ботчетата...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Имам чувството, че юни месец ще e решителен - добре е да се подготвите и да си коригирате съдържанията, за да ви обходят ботчетата...

Не е юни...доколкото се сещам трябва да бъде около август-септември следващия ъпдейт. Първите два ъпдейта ги познаха, според прогнозите остават още два. Ще трябва да си проверя точните дати кои са, за да се подготвя.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Вероятно си прав, но си спомням, че доста блогери писаха относно юнският ъпдейт. Пък и тогава и мен ме изненадаха с ПР3 от 0. Както и да е, важното е не толкова PR-то, а съдържанието и отзивите от потребителите ни. И все пак се осланям на интуицията си...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Някой не е ли хвърлил боп да каже кога ще е новия, че доста се забави според мен.
 
От: Re: Тече ПР ъпдейт

Тези дни идва :)

:D От твоите уста в гугълските уши.

Иначе петък или събота мина моз ъпдейта, мисля тогава беше. :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Добре де много се тръби все около ПР всеки се хвали туй онуй е нека се похвали колко пари е изкарал от линкове, за друго аз не виждам за какво ми е тоя ПР .... от него файда няма миналата година по едно време като се заговори, че гоогле спират да го поддържат и няма да го има вече се зарадвах дори ...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Добре де много се тръби все около ПР всеки се хвали туй онуй е нека се похвали колко пари е изкарал от линкове, за друго аз не виждам за какво ми е тоя ПР .... от него файда няма миналата година по едно време като се заговори, че гоогле спират да го поддържат и няма да го има вече се зарадвах дори ...

Според мен оказва голямо влияние на тръста на сайта или страницата, и все пак това си е мое лично мнение, а и самият факт, че не са го спрели си говори, че му обръщат внимание.
Затова и аз пък си го чакам като топъл хляб особено за нов сайт. :) Иначе въобще не съм имал и на идея да продавам линкове.
 
Google може и да спрат употребата на PR, но това ще ги извърли от тази пазарна ниша и много други компании предлагащи аналогични анализи ще излязат напред - гуглювците не обичат някои да им яде от пазара. По-скоро ще пуснат още по-мощен индикатор от PR.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Трябва само да препрограмират леко този си индикатор, за какво им е нов, като този се е наложил.
И да вземат да правят ъпдейти по-често.

Тъй като имам директории, за мен ПР-а има значение, колкото е по-висок, толкова повече хора ще искат да ползват директорията.
 
От: Тече ПР ъпдейт

PR в момента е пълна боза. Стар сайт с линкове и съдържание 2, домейн с 3 реда текст и без линкове 4 :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

положителен чукнах #1 при конкурентна дума :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

положителен чукнах #1 при конкурентна дума :)

Сега ли? Че ме учудваш направо не знаех, че е тръгнал ъпдейт просто питах.
 

Горе