Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
Като пуснеш, ще те уважа. ;) Ама гледай да не е хард, че го делнат. :)
е няма да е хард , обаче ще събуди много мъжки и женски сексуални фантазии и фетиши. Накрая ще се окаже , че поне 100 мормота ще са излъскали бастуна още докато четат , а жените ще бягат до аптеката за памперс гащи , че ще подмокрят съседите на долния етаж :)
 
Чета и не спирам да се удивлявам на подмазваческия талант на другаря @$INeed$ .

Тва де що го смята за авторитет хич не му пести грапавите езици :D

ПП. Неудобно ми става да чета, кво остана да коментирам...
 
Чета и не спирам да се удивлявам на подмазваческия талант на другаря @$INeed$ .

Тва де що го смята за авторитет хич не му пести грапавите езици :D

ПП. Неудобно ми става да чета, кво остана да коментирам...
той и @Sky може да разкаже за неговите моми от село дето ги води на къра да правят кърски секс :)
 
Въпреки, че политиката влияе на преприемаческия дух, според мен тук малко преминаваме към кръчмарство :) За мен темите като политика не са от първостепенно значение и може би ще е по-дорбе да ги няма защото внасят много шум сред постовете.
 
може би ще е по-дорбе да ги няма защото внасят много шум сред постовете.
Искаш да кажеш, че шумът се чува в темите, в които се продават фейсбук групи по метода ''3 синджира роби"? Извинявай, ще гледаме да бъдем по-тихи.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
темата на форума.

Това странно животно се доближава по мистичност до ''евроатлантическите ценности". Така и никой не успя да дефинира точното им значение. ;)
 
Въпреки, че политиката влияе на преприемаческия дух, според мен тук малко преминаваме към кръчмарство :) За мен темите като политика не са от първостепенно значение и може би ще е по-дорбе да ги няма защото внасят много шум сред постовете.
темите на политическа основа правят форума посещаем от много хора които пишат и четат в тях. Ти може да искаш много неща , но ще ти дам най елементарен пример защо нямаш право да даваш мнение , ти влизаш на 15 дни един път във форума , изсираш се и бегаш.
Да ама форума се нуждае от постоянно присъствие и да има интерес към него. Ето ти историята на твоите постове от 20 дни насам. Може да погледнеш на @nandibandi постовете или моите да видиш , че са по 20-30 на ден, а ти толкова генерираш за година.

1688882245310.png
 
отколкото да слушаме по медиите за някой превъртял влязъл в парламента с оръжие.
Мисля, че такива новина би обединила нацията повече от всички наративи по медиите :D
 
Да виждаш да се разбира с някой тази? :D
Бе да ти кажа с мене досега не се е "заяждала" , а и ме кефи как храни често интелигентно и с як сарказъм.
 
Бе да ти кажа с мене досега не се е "заяждала" , а и ме кефи как храни често интелигентно и с як сарказъм.
Явно не си много активен. Ама пък и тя не идва в правилните теми. ;)
Мерси много за думите. Всеки, който не е на нейното мнение до изяжда, по нея "нежен" начин. Бавно го подава, но не се подиграва, го бяха изпели в една песен. :D
 
Явно не си много активен. Ама пък и тя не идва в правилните теми. ;)
Явно просто не чета всичко, което НЕ ме вълнува просто
 
Бе да ти кажа с мене досега не се е "заяждала" , а и ме кефи как храни често интелигентно и с як сарказъм.
Какво значи ''заяжда''? Поведението ми към хората е строго персонално. Има дори опоненти, с които спорим културно без обиди. Тва, дето негъра с жълтите зъби си мисли, че съм лудия с картечницата, си е поредната му заблуда. С него специално се спречкахме по-сериозно, единствено когато без никаква причина ме нарече ''пияна мастия''. После не му хареса, че поговорихме за майка му. Еми... така става, като се самозабравиш. ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Бяхме сигурно, че това ще стане неизбежна част от съдържанието на форума по 4 основни причини:

- Политическата обстановка и бизнеса са силно свързани организми.
- С над 15К по онова време потребители, нямаше начин да нямаме и такова съдържание извън фокуса и темата на форума.
- Демографска. Българина може с часове да спори за политика и футбол.
- Всяка цензура през годините, която сме виждаме (визирам и другите админи) се е отразила лошо на общността, която в последствие не е оцеляла много.

И така се появи. Гледам, че такива теми има и в други големи форуми / фейсбук групи, които имат съвсем друг фокус. Разбира се. И също бяхме абсолютно наясно, че ще има винаги различни позиции, ще се стига до крайности и в крайна сметка модерация.
Това е ясно. Обаче е ясно че точно за вътрешната политика в такъв тип форум, които не е голям вестник хората, или много сами се ограничават защото имат притеснения.

Очевидно е, че тук пропагандата не е в такива високи нива, както обичайно е другаде. Очевидно е, че от пропагандата не може да се избяга.

А, какво да види човек - единия сложил шапка ВВС Россия, купува доматки и довечера ще мези с ракийка. Другия сложил тениска USA, Go Ukraine и довечера сигурно ще гледа малко филми и сериали, може и да дръпне една магистралка.

Аз правя ъпдейт на предложението си - не знам технически колко е възможно:
Сложете един ON/OFF бутон с таймер - "преносно или пряко" и разберете как това ще повлияе и на останалата част и въобще. Това само по себе си е иноватично предложение, което ще ви направи по-известни :)

Ще се чака ли с нетърпение отварянето или затварянето на бариерата.
Ти си умен човек, мисля че ме разбираш.

Иначе, както е казано ако не искаш крамоли не подхващай теми за политика и футбол, но за нас второто не съществува, защото и българския футбол го няма.
 
- Политическата обстановка и бизнеса са силно свързани организми.
На най-високо ниво политиката и бизнеса са дори едно цяло. Но за нормалния предприемач да се занимава с политика е чисто губене на време. Дори бизнеса да е тясно свързан с политиката, примерно да произвежда оръжие, пак никога не се знае какви нови дивотии ще измислят тия политици дето не знаят как да боравят с властта си. Така че всеки предприемач е най-добре да си гледа бизнеса, да си обслужва клиентите, от време на време да следи какво правят другите подобни бизнеси и въобще да не се занимава с политика.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
На най-високо ниво политиката и бизнеса са дори едно цяло. Но за нормалния предприемач да се занимава с политика е чисто губене на време. Дори бизнеса да е тясно свързан с политиката, примерно да произвежда оръжие, пак никога не се знае какви нови дивотии ще измислят тия политици дето не знаят как да боравят с властта си. Така че всеки предприемач е най-добре да си гледа бизнеса, да си обслужва клиентите, от време на време да следи какво правят другите подобни бизнеси и въобще да не се занимава с политика.
да да и един мормот..... чета глупости на поредните коне с капаци! Нормални мислещи хора ли сте или сте си заровили главата в пясъка ? Ако един предприемач не се интересува от политика , то политиците и Кокорчо утре ще му сложат 30% ДДС и стоката му става непродаваема независимо имат или нямат пари хората. Политиците са тези които вдигат и свалят данъците , сега средната ставка за БГ е 10% , ама в Англия е 20% , представи си вземат пример от тях и решат рязко да вдигнат данъците? Какво се случва ти рязко обедняваш защото си си заровил главата в пясъка и си казал аз от политика не се интересувам!

Колкото до Дафни.. отново е написал пост напълно неразбираем , недоизказан и с догадки ( сещай се )
 
Последно редактирано:
работата е ясна, админите са ОК със подръжниците на изнасилвачи на деца.
Може би това ги възбужда, знам ли.

Живи и здрави да са.
Щом ти още си тук, пък и с този аватар явно е така :D
 
да да и един мормот..... чета глупости на поредните коне с капаци! Нормални мислещи хора ли сте или сте си заровили главата в пясъка ? Ако един предприемач не се интересува от политика , то политиците и Кокорчо утре ще му сложат 30% ДДС и стоката му става непродаваема независимо имат или нямат пари хората. Политиците с тези които двигат и свалят данъците , сега средната ставка за БГ е 10% , ама в Англия е 20% , представи си вземат пример от тях и решат рязко да вдигнат данъците? Какво се случва ти рязко обедняваш защото си си заровил главата в пясъка и си казал аз от политика не се интересувам!

Колкото до Дафни.. отново е написал пост напълно неразбираем , недоизказан и с догадки ( сещай се )
Отбор нанди се увеличава.
Какво точно не разбра.
На админите им дадох блестяща идея, това нещо трябва да бъде направено в някой форум.
 
Отбор нанди се увеличава.
Какво точно не разбра.
На админите им дадох блестяща идея, това нещо трябва да бъде направено в някой форум.
блестяща идея ????? изглежда с теб имаме различни идеали и идеи... Ако си грамотен технически ще знаеш , че това ON/OFF бутон който всеки сам да си спира даден раздел няма и само създателите на PhPBB евентуално могат да направят или да слагат промени по кода на форумите.

@Sky аз като гледам админите толерират и нацисти като теб ама ние не се оплакваме
 

Горе