Турско радио настъпва в България

Статус
Not open for further replies.
От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Понеже не имало робство Левски и Ботев са се борили с вятърни мелници. :)

Те са даже баце художествена измислица, с една единствена цел да заблуди простите орица като нас. ;)
 
От: Турско радио настъпва в България

Почва яко да смърди на сепаратизъм. Нема да ни се вЕрва след време откъде ще ни дойде.
 
От: Турско радио настъпва в България

nortrant Смешен си!500 години са това,ако искали ....... и помен нямаше да остане от нас.Истината ли не да пуикой не я знае ,но щом още не си в лагер резерват ,като при индианцитте,значи....Вземи да мислиш,а не да пускаш глупави теми.В казармата 3 пъти са ме спасявали турци, да не ям пердах от нашите българи.Всяко стадо има овце, да погледнем
нашата нива!Говорите за Лъва български...ами не може да подскочи "вързан" е за еврото!
 
От: Турско радио настъпва в България

А кой си ти въобще, че едвам ти разчитам простотиите. Преди да даваш акъл се научи да пишеш грамотно да го е*а. Писна ми от неграмотни дървени философи.
 
От: Турско радио настъпва в България

Почва яко да смърди на сепаратизъм. Нема да ни се вЕрва след време откъде ще ни дойде.

ТОЧНО!
слагам голям шрифт за да го видят всички - дори и тези които не искат.


nortrant Смешен си!500 години са това,ако искали ....... и помен нямаше да остане от нас.Истината ли не да пуикой не я знае ,но щом още не си в лагер резерват ,като при индианцитте,значи....Вземи да мислиш,а не да пускаш глупави теми.В казармата 3 пъти са ме спасявали турци, да не ям пердах от нашите българи.Всяко стадо има овце, да погледнем
нашата нива!Говорите за Лъва български...ами не може да подскочи "вързан" е за еврото!

А баш!
Не се и съмнявам, че са щели..ако не сме си пасували (както и сега правим) да са ни изклали... - ДЛЪЖЕН ЛИ СЪМ Й?

не ми каза когово визираш с "ние." - от сега казвам: не съм от вас, със сигурност.

казармата в България ли е - ако да, става въпроса за български турци (ако може така да го кажа)
вече писах, че нямам нищо против тях - просто има хора които искат да ни РАЗДЕЛЯТ!!! АЗ НЕ ИСКАМ ТОВА!!!
 
От: Турско радио настъпва в България

nortrant Смешен си!500 години са това,ако искали ....... и помен нямаше да остане от нас.

:D Невероятна логика те ако са искали да ни унищожат щели са да го направят още в самото начало бе, ама виж щото не са искали да ни избият тотално а просто да ни смачкат са ни тъпкали 500 години.
 
От: Турско радио настъпва в България

Не му се връзвайте на този трол да му отговаряте, мненията му са плиткоумни и целят провокация. Бъдете по-умни от него. :)
 
От: Турско радио настъпва в България

Мда, тоя си е 100% провокатор. Специално регнал се да спори в тая тема, не му се връзвайте, то и без това трудно му се разчита какви ги плещи.
 
От: Турско радио настъпва в България

Забелязвам следното - към подобни проблеми, подхождате като лекари, ама от некадьрните. Иде ви пациент с температура, лекувате нея, а тумора остава незабелязан. С други думи - борите симптомите, а не заболяването.
Като развален грамофон ще пусна старата плоча - в образованието е проблема. Ако имаме образована нация, съзнаваща собственото си минало, правилно оценяваща историята си, няма да ни притеснят и 50 радиа. Ако сме образована нация, то няма да ни манипулират емоциите, няма да ни палят с теми като религия, език и национализъм. Няма да сме консерватори, а либерали.
Вижте ни - вървим на изток. Малко остана и ще почнем да се събираме по площадите (предимно мъже) и с по един калашник в ръка ще почнем да горим книги и знамена. По на запад от тук подобен проблем би бил във законодателния и интилигенткия фокус, а тук всеки Българ почва да опипва пояса за ножа.
Борете се за образованието, там е болестта и лека.
 
От: Турско радио настъпва в България

Почна и да обижда ако некой админ скива темата в момента да цъкне копчелъка дето пише бан докато е време, че няма да отиде на добре работата.:)
 
От: Турско радио настъпва в България

Далеч съм от мисълта да генерализирам тези явления спрямо всички турци, особено тези, които са български граждани и тяхното етническо определяне е с безкрайно по- ниска стойност от националното. Те са също така жертви на политиката на Криминалния сговор, целяща разслоение, неравенство, вътрежно напрежение /вкл. етническо/, създавани изкуствено с помощта на подобни, нямащи аналог абсурди, като турски новини, радио, преференции и т.н. Всичко това с надеждата, че няма да се обърнем единни, за да решим основните си проблеми - криминализацията на властта и порочността на властващата социално- икономическа система.

Без оглед на политико-социалните реалности в нашата съседка!А именно -

Става въпрос за набиращият сила в Турция Ислямски Фундаментализъм, който представлява радикално и крайно течение вътре в мохамеданството, чийто характерни черти са агресивното налагане на исляма, неговите представители считат себе си за изпълнители волята на алах – да построят царството на исляма на Земята, да установят господството на шариата в планетарен мащаб. Използват насилствени средства и всеки, който се отклони „от правия път” е обект на джихад /война за вярата/. Склонни са да се опират на „динамичните интерпретации на
Всичко това е плод не на турците per se, не на мохамеданството като религия, а именно на бесуващият ислямски фундаментализъм, въпреки че по него време не е съществувало това понятие.

Като същевременно е абсурдно да се отричат историческите събития, които са ФАКТ, а самото им отричане говори по- скоро за отъждествяване с виновниците и за гузна съвест. Интересно кой инспирира това отричане, защото то изхожда от отделни личности, а не от някаква нация. Отговорете си сами.
 
От: Турско радио настъпва в България

Cyrwul

цървул червен мен ли питаш и моя милост!

Надявам се този индивид да е порядъчно начервен вече. Нямам бутона, за това, моля, праснете му една ряпа и от мен.
 
От: Турско радио настъпва в България

Забелязвам следното - към подобни проблеми, подхождате като лекари, ама от некадьрните. Иде ви пациент с температура, лекувате нея, а тумора остава незабелязан. С други думи - борите симптомите, а не заболяването.
Като развален грамофон ще пусна старата плоча - в образованието е проблема. Ако имаме образована нация, съзнаваща собственото си минало, правилно оценяваща историята си, няма да ни притеснят и 50 радиа. Ако сме образована нация, то няма да ни манипулират емоциите, няма да ни палят с теми като религия, език и национализъм. Няма да сме консерватори, а либерали.
Вижте ни - вървим на изток. Малко остана и ще почнем да се събираме по площадите (предимно мъже) и с по един калашник в ръка ще почнем да горим книги и знамена. По на запад от тук подобен проблем би бил във законодателния и интилигенткия фокус, а тук всеки Българ почва да опипва пояса за ножа.
Борете се за образованието, там е болестта и лека.
Логиката ти е грешна Тео. Образованието не може да пребори генетичните заложби. Ако човешкият материал е кофти, то няма как да вървим напред. Либерализмът не е нищо прогресивно, смятан е за такъв след втората война, но абсолютно и тотално се провали. Не е задължително образованият човек да е либерал, аз например съм образован и съм консервативен :rolleyes:
 
От: Турско радио настъпва в България

Cyrwul

цървул червен мен ли питаш и моя милост!

Ай сиктир бе мъжки :-o
 
От: От: Турско радио настъпва в България

Почна и да обижда ако некой админ скива темата в момента да цъкне копчелъка дето пише бан докато е време, че няма да отиде на добре работата.:)

То като гледам като удари още някой друг червен картон ще последва автомат банана като онзи сео мегамайстора. ;)
 
От: Турско радио настъпва в България

Cyrwul

цървул червен мен ли питаш и моя милост!

teo колега явно си голям и имаш мозък с който разсъждаваш !БРАВО МАЛКО СМЕ ТАКИВА КАТО ТЕБ!
 
От: Турско радио настъпва в България

Не разбрах защо намесихте Левски и Ботев. Те са се борили срещу подтисниците. Конкретно Левски е мечтал за чиста и свята република каквато днес само фиктивно има, а реално няма. Борба може да има, но когато има за какво. Ако си подтискан е нормално да се бориш срещу тези дето те тормозят. Ако си по-слабият, то е много вероятно да ти се случи нещо подобно на това в Батак. Да не би да са били мазохисти и да им е било кеф да умират? Свободата е състояние на разума. Явно на тези избитите свободата им е била по-ценна от живота. Единственият начин да ти я отнемат свободата е да те накарат сам да повярваш, че си роб/рая/боклук/животно и да почнеш да се държиш като такъв. Говорим си за екстремизъм. Как според вас се зараждат екстремистки идеи в главата на хора като мен и вас? Първо им пробутват колко лоши са турците ("искат да ни потурчат чрез ново турско радио"), евреите ("някой си евреин вероятно бил предал Търново преди няколко стотин години"), арабите ("тяхно хоби бил тероризмът сякаш си нямат друга работа") и все едно още кои. После всяко зло направено от един човек или малка група хора се приписва като дело на целия му/им народ и пак стигаме до екстремизъм срещу напълно неподозиращи врагове. Така от борба уж срещу разни екстремисти, всъщност се оказва, че точно ние ги произвеждаме. Патриотизмът се изразява в обич към своите си, а не към омраза към някой си дето са ти го посочили като враг. Определено не е патриотично да самоизяждаме и да имаме безпричинни конфликти с хора, които не са търсели вражда с нас.
 
От: Турско радио настъпва в България

Умря циганката, която те хвалеше бе трол. Що се цитираш и хвалиш сам? :cry::lol:
 
От: Турско радио настъпва в България

Умря циганката, която те хвалеше бе трол. Що се цитираш и хвалиш сам? :cry::lol:
Това (DidLe) най-вероятно е нашият добре познат dalasweb. Просто е изпушил повече от допустимото. Може да е от жегите.
 
От: От: Турско радио настъпва в България

Не разбрах защо намесихте Левски и Ботев. Те са се борили срещу подтисниците. Конкретно Левски е мечтал за чиста и свята република каквато днес само фиктивно има, а реално няма. Борба може да има, но когато има за какво. Ако си подтискан е нормално да се бориш срещу тези дето те тормозят. Ако си по-слабият, то е много вероятно да ти се случи нещо подобно на това в Батак. Да не би да са били мазохисти и да им е било кеф да умират? Свободата е състояние на разума. Явно на тези избитите свободата им е била по-ценна от живота. Единственият начин да ти я отнемат свободата е да те накарат сам да повярваш, че си роб/рая/боклук/животно и да почнеш да се държиш като такъв. Говорим си за екстремизъм. Как според вас се зараждат екстремистки идеи в главата на хора като мен и вас? Първо им пробутват колко лоши са турците ("искат да ни потурчат чрез ново турско радио"), евреите ("някой си евреин вероятно бил предал Търново преди няколко стотин години"), арабите ("тяхно хоби бил тероризмът сякаш си нямат друга работа") и все едно още кои. После всяко зло направено от един човек или малка група хора се приписва като дело на целия му/им народ и пак стигаме до екстремизъм срещу напълно неподозиращи врагове. Така от борба уж срещу разни екстремисти, всъщност се оказва, че точно ние ги произвеждаме. Патриотизмът се изразява в обич към своите си, а не към омраза към някой си дето са ти го посочили като враг. Определено не е патриотично да самоизяждаме и да имаме безпричинни конфликти с хора, които не са търсели вражда с нас.
Честно, кажи ми, мислиш ли, че създаването на турско радио и излъчването на програма на турски език в райони с турско и турчеещо се население е нещо безобидно? Много наивно разсъждаваш и определено не си запознат с геополитическите амбиции на Турция, тук си говорим за национална сигурност.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе