Турско радио настъпва в България

Статус
Not open for further replies.
От: Турско радио настъпва в България

За теб са глупости за моето поколение истини.Каква вина съм ти насаждал?Темата е грешно зачената с думата НАСТЪПВА радиото.Умишлено е употребен глагола НАСТЪПВА и всички надигаме глава, белким нас да не настъпят. Има толкова други глаголи,да не ги изброявам.За да има човек усещането ,че настъпват ордите отомански по родния ефир!
Виждаме, че си фанатик. Насаждаш вина за действията на БКП, а оправдаваш терористите.

Думата настъпва означава - (гл.) идвам, приближавам, появявам се, случвам се, наставам, сбъдвам се, осъществявам се, изпълнявам се, ставам, реализирам се
В такъв смисъл е използвана, научи български език.
 
От: Турско радио настъпва в България

Ех пак до добрата стара религия опряхте:). Колко века вече, този ''наркотик'' държи хората за гушата. Говори се за разни наркомани, хероинозависими, а за религиознозависимите нищо:). А тази дрога е убила милиони (войни, атентати....):)
 
От: От: От: Турско радио настъпва в България

Разделението е безсмислено, ама по принцип за млад съвременен човек мюсюлманството е фактор с тенденции да спира развитието, или образно казано да го държи закотвен на село... Вижда се дори от турските сериали.

Далече съм от идеята да давам наклон на който и да било в какво да вярва, само казвам.

В тоя смисъл и християнството не е идеално, но е доста по-толерантно и демократично. Не връзва с вериги за тежък камък.

Компромисен вариант - атеизъм или просто оставяне на тия религиозни фактори на заден (доста заден) план.

Християнството може да се извърти също толкова мракобеснически. Въпрос на образованост на четящия и малоумие на слушащия. Когато християните сме правили същия "джихат", наречен "кръстоносен поход" (няколко броя), арабите са били на светлинни години напред в научно, културно и философското си развитие. А нашите христови войни са били средновековни варвари. Сега ситуацията е същата, но наобратно :)

Дали ще стигнем някога до извода, че всъщност институцията, проводник на вярата е действителното зло? Независимо от религията? М?
 
От: Турско радио настъпва в България

Тео, не че нещо, ама ние разгромяваме кръстоносците и им таковаме таковата, та не виждам какво общо имат те с нас, че пишеш "нашите христови войни".
 
От: Турско радио настъпва в България

Тео, не че нещо, ама ние разгромяваме кръстоносците и им таковаме таковата, та не виждам какво общо имат те с нас, че пишеш "нашите христови войни".

Е, верски са ми по-близки от арабите :)
 
От: Турско радио настъпва в България

Пак забихте у историята.

Ето къде владее ислямът: World Muslim Population.
Райони - гнезда и развъдници на многобройно население, за което няма природни ресурси. Глад. Мизерия. Невежество. Болести. Тероризъм. Войни.
 
От: Турско радио настъпва в България

Взехте да се отклонявате от темата. Няколко въпроса по темата:

1. Този дребен тарикат Сезгин Мюмюн от къде има пари за радио в 50 общини?
2. Турция ли го спонсорира или някои талибани?
3. И турците съгласни ли са да им промиват мозъците щото и тях явно никой не ги пита?
 
От: От: Турско радио настъпва в България

Взехте да се отклонявате от темата. Няколко въпроса по темата:

1. Този дребен тарикат Сезгин Мюмюн от къде има пари за радио в 50 общини?
2. Турция ли го спонсорира или някои талибани?
3. И турците съгласни ли са да им промиват мозъците щото и тях явно никой не ги пита?

Според теб, колко български турци ще слушат това радио?
Народа е гладен и гледат как да отклонят вниманието му предизборно!
 
От: От: От: Турско радио настъпва в България

Според теб, колко български турци ще слушат това радио?
Народа е гладен и гледат как да отклонят вниманието му предизборно!
Интересен въпрос, ти ни кажи :)
 
От: От: От: Турско радио настъпва в България

Според теб, колко български турци ще слушат това радио?
Народа е гладен и гледат как да отклонят вниманието му предизборно!

Сигурно почти никой няма да го слуша както и новините на турски май никой не ги гледа предполагам. :)
 
От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Сигурно почти никой няма да го слуша както и новините на турски май никой не ги гледа предполагам. :)

Именно никой не ги слуша и не му дреме.Сития на гладния не вярва.
Горе бяха писали ,че дори в час по турски не влизали децата им. Простия народ е лесно манипулируем. Всичко си е пропаганда!Пропагандата е едно от основните средства на политическата и идеологическа манипулация.
 
От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Именно никой не ги слуша и не му дреме.Сития на гладния не вярва.
Горе бяха писали ,че дори в час по турски не влизали децата им. Простия народ е лесно манипулируем. Всичко си е пропаганда!Пропагандата е едно от основните средства на политическата и идеологическа манипулация.

Обаче тази пропаганда е опасна настройва хората едни срещу други и накрая само политиците трупат дивиденти от цялата работа за хора остава един гол банан. :)
 
От: От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Обаче тази пропаганда е опасна настройва хората едни срещу други и накрая само политиците трупат дивиденти от цялата работа за хора остава един гол банан. :)

Като каза гол банан ... Гледаш върви някой умислен. Питаш го, какво си мисли?
- Жената ще яде банана. Децата ще ядат бой... а аз ко ша ям? :lol:
 
От: От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Като каза гол банан ... Гледаш върви някой умислен. Питаш го, какво си мисли?
- Жената ще яде банана. Децата ще ядат бой... а аз ко ша ям? :lol:

Жената яде банана всяка вечер и сутрин :wink: и най важното че и харесва. Децата няма да ядат бой, а шоколдчета и шоколадови торти и пастички със сметана и капучино, а ние мъжете..... мешана скара от кебабчета, кюфтета и риба, свински и пилешки пържоли със студена бира и охладено бяло вино за жегите. :) Наздраве :beer:
 
От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Именно никой не ги слуша и не му дреме.
Бла, бла, бла, бла. Затова навсякъде сте нашарили със сателитни чинии и гледате турски програми. Или ще кажеш, че и това не е вярно.
 
От: От: От: От: Турско радио настъпва в България

Бла, бла, бла, бла. Затова навсякъде сте нашарили със сателитни чинии и гледате турски програми. Или ще кажеш, че и това не е вярно.

Вярно е !Гледат се турски програми!Както ти ,ако искаш може да си пуснеш кабеларката и да гледаш RTL.
 
От: Турско радио настъпва в България

Така е, ама аз гледам български, а не РТЛ и никога няма да си купя специално сателитна чиния, за да гледам някакви програми. Както и повечето българи де, то затова това е атрибут, който не е характерен за държавотворното население на България. Обаче тогава изниква въпроса, защо тогава няма да слушат турско радио, ако то заглуши местните радиа и изкара по-силен сигнал? Или просто се рекламира сред турк-таргет групата, като турско или мюсюлманско. Нещо не мога да ти схвана логиката.
 
От: Турско радио настъпва в България

Защото на населението не му пука.Работи и се превъва на къра, изобщо не му дреме ,писнало му е да го лъжат ДПС.Който е в обкръжението на ДПС, той се стреми да има някаква конфронтация, защототона следващите избори идват и ще са зад борда ,както знаем цели семейства са в тази партия.Има доста турци ,които изобщо не харесват ДПС.Сега, кажи ми кой слуша радио .Освен Веселина? Всеки гледа БНТ.Другите канали са за сериали и филми.
 
От: Турско радио настъпва в България

Защото на населението не му пука.Работи и се превъва на къра, изобщо не му дреме ,писнало му е да го лъжат ДПС.Който е в обкръжението на ДПС, той се стреми да има някаква конфронтация, защототона следващите избори идват и ще са зад борда ,както знаем цели семейства са в тази партия.Има доста турци ,които изобщо не харесват ДПС.Сега, кажи ми кой слуша радио .Освен Веселина? Всеки гледа БНТ.Другите канали са за сериали и филми.

нямало да слушат радио по Родопите..хахах
радиото е може би най-достъпното средство за "осведомение"
турчоляка ще се погрижи да има сигнал навсякъде
радио може да слушаш където и да си - даже най-достъпното и евтино!

какво му трябва на един български турчин за промиване на мозъка - Радио :) какви инвестиции ще трябва да направят - минимални, близки до нулата.

И не минавай с това, че им е писнало да ги лъжат - и мен ме лъже Герб - но като гледам са на власт, НАЛИ?

На мен ми си струва, че скоро турците в България ще забравят в коя страна живеят.
 
От: Турско радио настъпва в България

Самият факт че наричат себе си 'турци' е показателен.
Сигурно и дядовците им са родени тук.
'Българи от турски произход' е точната дефиниция.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе