Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Да,но точно там е въпроса ,че когато копирам ги копира заедно с таблиците,а искам те да седят просто линковете да се махнат..


Благодаря на HaRRo ,метода му работи ..
 
За момента не. И аз съм търсил такъв, но не съм намирал.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин който като коментираш някъде и да можеш да си го вградиш в блога си и в ФБ - един вид да не ти отива съдържанието на вятъра и да можеш да си направиш секция моето мнение в блоговете, форумите ала бала.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Привет и подравления за чудесния форум и форумчани!
Имам намерение на WORDPRESS да правя сайт - галерия с десетки (може би и стотици ) хиляди файлчета(картинки) за free download, нооо...и да печеля нещичко все пак де ;). Ще има форма за регистрация и само регнати потребители ще имат достъп до download-а.
Та, какви са моите въпроси:
1. Файловете ми ще са категоризирани в 15-20 главни категории и по няколко техни подкатегории съответно. Ще ползвам някой от gallery плъгините и ще има и preview за всеки файл и съответно download бутон за всеки файл поотделно. Та идеята ми е файловете от някои(или пък и от всички) подкатегории да ги предложа и събрани в пакети, но тези пакети да могат да се свалят само след DONATE-ване. Това мога ли да го осъществя с някой за FREE плъгин за WORDPRESS - member, membership плъгин? Ако е възможно - препоръките ви?
2. Отделно от горната идея искам да сложа и DONATE бутон съвсем отделно за всеки желаещ да направи DONATE - с плъгин ли става това, препоръки?
3. Препоръките ви къде(и защо там) да кача колекцията ми от файлове като се им предвид, че ще са дестки и стотици хиляди?
3. Препоръките ви за най-подходящи FREE themes? Търсих чрез GOOGLE, но почти нищо подходящо не намерих.
Предваително благодаря на всички отзовали се:) Ще имам и други въпроси по-нататък...

P.S. Намерих точните plugin и widget, но с плъгина нещо не успявам да се справя, пуснах тделна тема за това...
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, трябва ми някакъв плъгин, чрез който може потребителите да публикуват картинки и евентуално, да може да се гласува за тях, да се коментират. Да има най-коментирани, най-харесвани и т.н. Целта ми е да се даде възможност потребителите да участват в нещо, като конкурс, като публикуват картинки, коментират и оценяват.
Поздрави!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравей ktomov,
да знаеш някоя добавка която може да я използвам за следното:

В обикновена публикация добавям флаш - игра или друго.

Плъгин който да изкарва прозорец за няколко секунди върху флаш-а?

дано си ме разбрал.
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравей ktomov,
да знаеш някоя добавка която може да я използвам за следното:

В обикновена публикация добавям флаш - игра или друго.

Плъгин който да изкарва прозорец за няколко секунди върху флаш-а?

дано си ме разбрал.

До колкото разбирам ти трябва нещо такова http://codecanyon.net/item/nagads-wordpress-plugin/303975?WT.ac=search_item обаче не ми се е случвало да попадам на безплатен вариант готов. Иначе се поразрови в гугъл. С малко играене с CSS-а ще се получи и ръчно. Търси за html overlay over flash.
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

До колкото разбирам ти трябва нещо такова http://codecanyon.net/item/nagads-wordpress-plugin/303975?WT.ac=search_item обаче не ми се е случвало да попадам на безплатен вариант готов. Иначе се поразрови в гугъл. С малко играене с CSS-а ще се получи и ръчно. Търси за html overlay over flash.

ок мерси за отговора!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой знае ли плъгин,който да показва последните публикации от един блог в кутийка в страничната лента на друг блог,примерно? :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми plugin, чрез който да мога да задам начална страница на сайта ми по избор. И да мога да подреждам подредбата на страниците.
 
По първото ти питане (за втори път го пиша това, ама айде) - http://lmgtfy.com/?q=wordpress+change+home+page и цъкаш на първия резултат. Явно те смързява.
По второто питане, какво точно искаш да подреждаш на страниците, нещо не ти схванах мисълта.

И за втори път - прочети подписа ми, в противен случай ще спра да отговарям на питанията ти.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

За първото - мерси, преди тази работа ми я вършеше flexi pages и изобщо не бях обърнал внимание.
А за второто - отново същия plugin имаше опция да задам в сайта подредбата на страниците да е както в менюто(админ панела), т.е., ако в менюто са - Начало, За нас, Помощ, то на сайта да излизат по същия начин, а не За нас, Начало, Помощ или нещо такова. Общо взето използвах flexi pages вместо "джаджата страници", която я има в wordpress-a.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин който да изкарва на началната ми страница примерно последния пост от всяка категория. Нещо като тук
Код:
http://fabgabblog.com/
Човека е обяснил какво е правил с кода тук
Код:
http://wpaddict.net/display-posts-from-a-category-in-wordpress/
но съм голям нууб и незнам в кои файлове да човъркам. Ако има някакъв плъгин да ме улесни ще е супер. :beer:
 
Последно редактирано:

Горе