Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не за всеки сайт отделно приложение, не че няма да работи но може да имаш проблем с редактирането и триенето на коменатри
А мога ли да използвам ID-то от приложението, което съм създал, за да работи плугина за други сайтове или трябва за всеки отделен сайт да създавам отделно приложение?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

А мога ли да използвам ID-то от приложението, което съм създал, за да работи плугина за други сайтове или трябва за всеки отделен сайт да създавам отделно приложение?
Трябва ново приложение. App Id е вързан с фен страницата. И освен това в приложението се задават App Domains. Те ако искаш за използваш едно приложение си ограничен до една фен страница и един домейн с неговите под-домейни.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

За фейсбук плъгина с коментарите - на някои сайтове като го сложа ми дава следната грешка - 200 , което май означава, че сайта е недостъпен за FB.. трябва ли да се притеснявам или не е нещо сериозно?
 
Здравейте! Търся контент локър за Wordpress. Може и платен. От типа на "Сподели във Фейсбук, за да видиш статията."

Знам, че има много, но аз имам едно условие, на което никой плъгин не отговаря. Искам съдържанието да се скрива от юзъра, но да остава видимо в сорса, за търсачките. Идеи?
 
От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте! Търся контент локър за Wordpress. Може и платен. От типа на "Сподели във Фейсбук, за да видиш статията."

Знам, че има много, но аз имам едно условие, на което никой плъгин не отговаря. Искам съдържанието да се скрива от юзъра, но да остава видимо в сорса, за търсачките. Идеи?
И какъв му е проблема на юзъра да натисне Ctrl-U?
освен ако не ти се правят магарии с user-agent и да се генерира друго съдържание за търсачките.
 
Re: От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

И какъв му е проблема на юзъра да натисне Ctrl-U?
освен ако не ти се правят магарии с user-agent и да се генерира друго съдържание за търсачките.


Ако си 30-годишна руса патка, завряна някъде из Калифорния и търсиш инфо как да си изправиш косата..... оооо, повярвай ми ще имаш затруднения с Ctrl+U, още повече и с разчитането на съдържанието вътре.
 
Търся плъгин(платен или безплатен), кой да е нещо като pop up или по-точно казано "pop under". Когато се отвори сайт X, веднага или след определен период от време да изкача нов прозорец или таб със сайт У (друг сайт). Нещо като изкачащият прозорец на adcash с рекламата на онлайн игри.

Ровя се с часове в нета и не мога да намеря нещо подобно.

Първоначално идеята ми беше с редирект, но се отказах, тъй като по този начин губя потребителите от сайт X.

Мерси предварително.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

И аз да въпросна нещо за един плъгин или по-точно дали изобщо може това да стане на Wordpress! Трябва ми плъгин, който да може това: имаме снимка да речем на една кола и няклко 10+ тъмбнейл цвята разделени на категории отстрани до тази голямата на МПС-то, идеята ми е като кликне някой на определен цвят да се променя снимката на колата, так че цвета и да става като на мострата /предполагам чрез смяна на колата със снимка на МПС-то в избрания цвят/!?!?!?!?
Идеята е това да се случва в тази същата страница, а не да се отваря нова!
Някой, нещо? Благодаря предварително.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся Pop-Up плъгин за Wordpress, който да се появява Facebook Like Box. Намерих 2, но те не предлагат отсяване по IP или Cookie. Защото е доста изнервящо да ти се появява на всеки рефреш или пък 1 път на ден.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся Pop-Up плъгин за Wordpress, който да се появява Facebook Like Box. Намерих 2, но те не предлагат отсяване по IP или Cookie. Защото е доста изнервящо да ти се появява на всеки рефреш или пък 1 път на ден.
Ако не намериш, пиши в скайп да сглобя нещо
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

И аз търся Pop-Up плъгин за Wordpress, на който да се появява Facebook Like Box, но и като цъкнеш на хикса пак да си харесал страницата, Имали такова нещо ?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Постоянно си следя скоростта на сайта и най вече причините при забавянията, защото както знаем, скоростта на зареждане е супер важна за адсенс рекламите!
Сайтът прави страшно много посещения от фб , доста добре опитимизиран е сайта, правя всичко, което зависи от мен, но елементите, които са извън сайта като скриптове, iframe-и и други, на моменти доста бавят сайта! А аз искам първото нещо, което да зареди, да са рекламите от адсенс!?
Има ли плъгин или някакъв скрипт, с който да определя кое да е с предимство при зареждането на сайта!

Направо умирам от яд в някои моменти, когато например фб се бави адски много или пък tyxo-то(тези дни нещо имат проблеми май, а и има сериоз. разлика м/у данните от гугълските анализи) или пък рекламите от други компании(на някои от тях, просто е ужасно слаба скоростта на зареждане) и тези неща, не искам да пречат на рекламите на гугъл!
Все още не съм получил някакво известие от адсенс ....
Но усещам, че това влияе негативно в/у кликаемостта на рекламите!

Ето анализ на скоростта на сайта, в момент, в който няма проблем и е натоварен с не малко души онлайн:
Виж файлът 8335Виж файлът 8337Виж файлът 8339
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Постоянно си следя скоростта на сайта и най вече причините при забавянията, защото както знаем, скоростта на зареждане е супер важна за адсенс рекламите!
Сайтът прави страшно много посещения от фб , доста добре опитимизиран е сайта, правя всичко, което зависи от мен, но елементите, които са извън сайта като скриптове, iframe-и и други, на моменти доста бавят сайта! А аз искам първото нещо, което да зареди, да са рекламите от адсенс!?
Има ли плъгин или някакъв скрипт, с който да определя кое да е с предимство при зареждането на сайта!

W3 Total cache
JS minify settings: Enable
Before </body> Non-blocking using JS
И си ги подреждаш по какъв ред да се зареждат.

На performance->minify горе има Get minify hints using the Help wizard бутон. Той ще ти дръпне всичките CSS и JS.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

W3 Total cache
JS minify settings: Enable
Before </body> Non-blocking using JS
И си ги подреждаш по какъв ред да се зареждат.

На performance->minify горе има Get minify hints using the Help wizard бутон. Той ще ти дръпне всичките CSS и JS.


Аз точно този използвам за кеширане - не знаех, че това може! Мерси много! :)
 
Търся плъгин, който да изкарва бутон в дясната част на страница. Сещате се примерно като го натисне юзъра и се появява контакт форма или нюзлетър, няма значение.

Въпроса е, че трябва да може да се настрои да се показва само на определени страници.

Някакви идеи?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин или някакъв php скрипт, който да правя няколко динамични линк-а за всяка статия, като да има основен линк, където реално се помещава статията, а другите авт. да пренасочват към него!?
Например това е статията: сайт.ком/?p=123 и да има 4 дин. линка, които да пренасочват към него и да изгледат например така: сайт.ком/?p=123/link1, сайт.ком/?p=123/link2, сайт.ком/?p=123/link3 и т.н
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин, с който да мога да кеширам стиловете и снимките на сайта си. Тази моя цел идва от tips, които предлага Google Adsense. Вие как се справяте с този проблем? :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Знаете ли някой добър плъгин за "ротация на банери", т.е. да ми върти няколко банера на една и съща позиция?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Знаете ли някой добър плъгин за "ротация на банери", т.е. да ми върти няколко банера на една и съща позиция?
Не съм 100% убеден дали има ротация, но този е добър плъгин - http://wordpress.org/plugins/wp-bannerize/ :) Дано съм помогнал :wink:
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин, с който да мога да кеширам стиловете и снимките на сайта си. Тази моя цел идва от tips, които предлага Google Adsense. Вие как се справяте с този проблем? :)
За снимките изполвай CDN-a на Jetpack -> photon
За всичко останало W3 Total Cache
 

Горе