Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Привет.
Някой сеща ли се за добър плъгин с който да оразмеря всички картинки на публикациите да са с един размер.
Бях с тема, която си ги прави с един размер и стоят подредени, но сега смених темата с друга и се разминава оформлението и като цяло се разваля цялата визия на сайта, а на ново да да качвам оразмерени картинки ми се вижда сложен процес. Тръгнах да едитвам размерите от галерията, но някои пък не дава да им сложа такъв размер, какъвто искам и става дълга и широка...

Тествах някои плъгини, но нещо не ми вършат работа.
 
Как така всички с един размер? Изобщо в сайта да има само един размер снимки?

И така става, иначе ме интересува да оразмеря с плъгин примерно всички Thumbnails (картинки на публикациите) примерно да са 600х400 размер
 
И така става, иначе ме интересува да оразмеря с плъгин примерно всички Thumbnails (картинки на публикациите) примерно да са 600х400 размер
https://codex.wordpress.org/Function_Reference/remove_image_size

затриваш всички размери и после ги добавяш всички да са с един и същ размер
тука всички размери
https://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_intermediate_image_sizes
 
Здравейте. Търся следният плъгин за афилиейт линкове. Когато кликнеш на линк в сайта да пренасочва от име-на-сайта.ком/име-на-афилиейт-програмата и след това в афилиейт програмата. Предполагам подобни плъгини имат някакви опции за тракинг и затова са създадени. Благодаря предварително
Поздрави
 
Здравейте, искам да попитам дали има такъв плъгин за Wordpress, значи имам линкове в сайта, които са за изтегляне на файлове от други сайтове като mega.nz,sharefile и т.н. и искам да сложа брояч, ако е възможно да пише колко пъти се е свалил този файл. За файл едва ли има начин да отчете, но за кликванията върху този линк има ли такъв плъгин ?
 
Търся плъгин, с който да се отбележиш за дадено събитие без да е нужна регистрация евентуално с капча. Нещо с повече опции. Примерно пускам тема за дадено събитие и искам хората, които ще присъстват да се отбележат. Желателно е не само с имена, но и с възраст. Ако сте попадали на подобен плъгин, бих искал да го разгледам. Като се замисля HTML скрипт също ме устройва, стига да се интегрира във WP
 
Това - https://wordpress.org/plugins/wp-comment-fields/
с полета за имена и възраст?
Ами ... мисля че не е това. Това повече бих го свързал към някой магазин.
Това което ми трябва по-скоро се допира до система за гласуване. Имате въпрос и давате отговор, като следва преброяване, колко ДА, колко НЕ и т.н. Просто искам не просто да отмяташ чавката, а да си напишеш името и евентуално годините. Идеята е да се разграничат децата от възрастните.
Трябва ми за сайт, който е затворено общество и всички се познават. Демек, за вътрешно ползване.
Пример 1: На датата Х ще караме колела в западен парк. Кой ще се включи? -> следват въпросните опции: Иван 28г, Адрияна 9г, и т.н.
Пример 2: На датата Х ще правим BBQ. Имаме нужда от: Следват опции - Месо - 3 кг, Наденички 2кг. зеленчуци 3 кг. и отдолу пак се адаптират спрямо възможностите ...
Нещо такова.
 
Ами ... мисля че не е това. Това повече бих го свързал към някой магазин.
Това което ми трябва по-скоро се допира до система за гласуване. Имате въпрос и давате отговор, като следва преброяване, колко ДА, колко НЕ и т.н. Просто искам не просто да отмяташ чавката, а да си напишеш името и евентуално годините. Идеята е да се разграничат децата от възрастните.
Трябва ми за сайт, който е затворено общество и всички се познават. Демек, за вътрешно ползване.
Пример 1: На датата Х ще караме колела в западен парк. Кой ще се включи? -> следват въпросните опции: Иван 28г, Адрияна 9г, и т.н.
Пример 2: На датата Х ще правим BBQ. Имаме нужда от: Следват опции - Месо - 3 кг, Наденички 2кг. зеленчуци 3 кг. и отдолу пак се адаптират спрямо възможностите ...
Нещо такова.
Е аз да не съм врачка?
 
Здравейте, начинаещ съм и вече имам сайт- BGVIK.COM към който съм направил и FB страница. Търся плъгин за
Wordpress тип изкачащ LIKE BOX. Идеята ми е да споделям новини в други facebook страници и като даден потребител отвори статията с отварянето и да се отваря LIKE BOX, чрез който да хареса нашата страница, благодаря ви! : )
 
Здравейте, начинаещ съм и вече имам сайт- BGVIK.COM към който съм направил и FB страница. Търся плъгин за
Wordpress тип изкачащ LIKE BOX. Идеята ми е да споделям новини в други facebook страници и като даден потребител отвори статията с отварянето и да се отваря LIKE BOX, чрез който да хареса нашата страница, благодаря ви! : )
 

Горе