Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Значи аз си следя редовно по големите медии. Блитз за по скоро про-руски отколкото про-западни. Отразяват доста неща, които другите медии не публикуват.
Другото място дето може да пишеш е https://infobalkani.wordpress.com/
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Не им вярвам на блиц бе братле, вярвам във вас. :(
Значи аз си следя редовно по големите медии. Блитз за по скоро про-руски отколкото про-западни. Отразяват доста неща, които другите медии не публикуват.
Другото място дето може да пишеш е https://infobalkani.wordpress.com/
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

И кво сега никой ли няма да помогне да го разпространим? :(
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Малко трафик викаш а?
Я дай с 2/3 думи кой какъв е, че им загубих края вече на човекоподобните?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Кво да давам нали виждаш, айде чакам и другите про хамериканци да дойдат!
Малко трафик викаш а?
Я дай с 2/3 думи кой какъв е, че им загубих края вече на човекоподобните?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Кво да давам нали виждаш, айде чакам и другите про хамериканци да дойдат!
Както ри казах аз съм за себе си. През хуя ми е за хамеркинаци или ония полу човеци рашките.

Тоя без нищо няма да го разчекнат.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Като си за себе си защо оправдаваш такова вандалско нещо? Аз не бих го оправдал независимо за кой е направено.
Както ри казах аз съм за себе си. През хуя ми е за хамеркинаци или ония полу човеци рашките.

Тоя без нищо няма да го разчекнат.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Като си за себе си защо оправдаваш такова вандалско нещо? Аз не бих го оправдал независимо за кой е направено.
Аз подкрепям с 2 ръце саморазправата ако е доказана категорично. Инак какво щеше да се случи с тоя? Забележка от милиционера? Това е и знак към всички други да знаят какво ги чака.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

В днешните времена е много лесно да се направи подобен клип, който да не е истински. Бяхме свидетели на всякакви видове видео манипулации, примерно клиповете от терористичните нападения във Франция, смъртта на онова момиче в Иран (Неда?) и прочее. Така че, докато не се разбере откъде точно е клипа и дали е манипулиран, аз съм пас откъм емоции.

Отделно, как се разбира, че са от Азов, аз не им видях знака по унифомите?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ти си обеден мразещ Русия човек.
Аз подкрепям с 2 ръце саморазправата ако е доказана категорично. Инак какво щеше да се случи с тоя? Забележка от милиционера? Това е и знак към всички други да знаят какво ги чака.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Възможно е и руснаци ми казаха, че може да е фейк, но се разпространява, а службите им работят за да разберат истина ли е или да.
В днешните времена е много лесно да се направи подобен клип, който да не е истински. Бяхме свидетели на всякакви видове видео манипулации, примерно клиповете от терористичните нападения във Франция, смъртта на онова момиче в Иран (Неда?) и прочее. Така че, докато не се разбере откъде точно е клипа и дали е манипулиран, аз съм пас откъм емоции.

Отделно, как се разбира, че са от Азов, аз не им видях знака по унифомите?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ето вижте ги колко0 струват!!!!
attachment.php

Виж файлът 12207
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Уни, пускане на непотвърдено видео с хора в камуфлажи и с маски да правят изродщини на хора, които отново не знаем какви са що са като цяло липса на всякакви обозначителни знаци и да кажеш едните са тези, другите онези не му ли се нарича откровена форма на пропаганда?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ей ви я!

FireShotScreen.jpg
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Не, защото веднага реагират, а и не се съмнявам във способностите им. Хайде блеки нали си демократ?
Уни, пускане на непотвърдено видео с хора в камуфлажи и с маски да правят изродщини на хора, които отново не знаем какви са що са като цяло липса на всякакви обозначителни знаци и да кажеш едните са тези, другите онези не му ли се нарича откровена форма на пропаганда?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Той и профила му изчезна веднага след съобщението братле. :(
Уни, този мяза на нереформиран скоро отзад седераст. :lol::lol::lol:
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Уни, пускане на непотвърдено видео с хора в камуфлажи и с маски да правят изродщини на хора, които отново не знаем какви са що са като цяло липса на всякакви обозначителни знаци и да кажеш едните са тези, другите онези не му ли се нарича откровена форма на пропаганда?

Блеки, разликата с хамериканската пропаганда е, че мейнстрийм медиите веднага подхващат недоказаните аудио и видео материали. За пример давам разговора между опълченците "свалили" Боинга над Украйна, който изтече минути след свалянето му....
 

Горе