Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Чак в подписа си го сложел:(
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Уни, това че си го сложи в подписа и си го писал украйнски войници разпъват - за мен вече всичко е ясно, че си или платен пропагандатор или си безмозъчно тролче попиващ всичко, което ти се спусне - обаче и хитро, ще препечелиш някой леФ от рекламните кликове! Ценен кадър си спрямо другите, които пишат за славата на родину и путину и проказата на запада и Хамерика!

Та чудно ми е платен пропагандаторли си и си от другият вид тролове?

ПП Толкова ли си го закъсал за пари, че така си даваш гъза под наем? Нали беше казал, че правиш по 4к на месец от сайтовете си или имам грешен спомен?
 
Последно редактирано:
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Попринцип се дават доказалтелзства че е истински

Дай доказателства , че е фалшиф бре, нали много разбираш.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Какво ще сложа в подписа си е мое право, нали за демокрация се бориш?
Уни, това че си го сложи в подписа и си го писал украйнски войници разпъват - за мен вече всичко е ясно, че си или платен пропагандатор или си безмозъчно тролче попиващ всичко, което ти се спусне - обаче и хитро, ще препечелиш някой леФ от рекламните кликове! Ценен кадър си спрямо другите, които пишат за славата на родину и путину и проказата на запада и Хамерика!

Та чудно ми е платен пропагандаторли си и си от другият вид тролове?

ПП Толкова ли си го закъсал за пари, че така си даваш гъза под наем? Нали беше казал, че правиш по 4к на месец от сайтовете си или имам грешен спомен?
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Какво ще сложа в подписа си е мое право, нали за демокрация се бориш?

Прав си, както и това доказва, че си платен пропагандатор - като цяло изборът е изцяло твой, просто го казах да знаем, кой кой е в този форум! Само още не знам платен пропагандатор или платен трол си, но като цяло разлика няма, като си дадеш гъза под наем.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Прав си, както и това доказва, че си платен пропагандатор - като цяло изборът е изцяло твой, просто го казах да знаем, кой кой е в този форум! Само още не знам платен пропагандатор или платен трол си, но като цяло разлика няма, като си дадеш гъза под наем.
Грешиш. по-лошо е положението - прави го без пари...
Уни, заеби ги тея глупости и си живей живота.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Щом казваш и така ще ти е по-хубаво значи съм платен пропагандатор! Плащат ми обаче повече от колкото на теб хамериканците реаниматорите и боко тиквата.
Прав си, както и това доказва, че си платен пропагандатор - като цяло изборът е изцяло твой, просто го казах да знаем, кой кой е в този форум! Само още не знам платен пропагандатор или платен трол си, но като цяло разлика няма, като си дадеш гъза под наем.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Няма как брат, Русия си ми е присърце.
Грешиш. по-лошо е положението - прави го без пари...
Уни, заеби ги тея глупости и си живей живота.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Няма как брат, Русия си ми е присърце.
Otpiswam se. С такива заблудени хора няма смисъл да се спори.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Щом казваш и така ще ти е по-хубаво значи съм платен пропагандатор! Плащат ми обаче повече от колкото на теб хамериканците реаниматорите и боко тиквата.

Вече и си признаваш, че ти плащат - добре, значи си платен тролче! Толкова ли време ти отне и се правеше на ощипана г-ца, видя ли не боли да си кажеш, че си дал гъза си под наем и ти плащат.

ПП Я кажи какви са ценоразписите, щото и понятие си нямам?
 
Последно редактирано:
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Няма как брат, Русия си ми е присърце.

Що не отделяш тази енергия да правиш много пари? Така, когато искаш много хора да видят видеото ти, просто може да купиш ФБ реклама за 10к$ и си готов.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Що не отделяш тази енергия да правиш много пари? Така, когато искаш много хора да видят видеото ти, просто може да купиш ФБ реклама за 10к$ и си готов.

То и акъл се иска - най-малкото всичките му сайтове са с авангардният дизайн от 2005-та, човека прави това което му се каже, ти искаш да поеме инициативата и да сътвори нещо - гледай му дизайна и си правиш заключението, че се води по течението, вместо да се пробва да сътвори поне и нещо малко! Все пак да си платен трол си има ползи - казват ти какво да правиш без да мислиш, та и така бизнеса му ...
 
От: От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Даммммммммм, нали това искаше. Ето кефи се, изместихте темата в трета глуха платени мизерници.
Вече и си признаваш, че ти плащат - добре, значи си платен тролче! Толкова ли време ти отне и се правеше на ощипана г-ца, видя ли не боли да си кажеш, че си дал гъза си под наем и ти плащат.

ПП Я кажи какви са ценоразписите, щото и понятие си нямам?
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аз си отделям енергия и за пари, но това е друго.
Що не отделяш тази енергия да правиш много пари? Така, когато искаш много хора да видят видеото ти, просто може да купиш ФБ реклама за 10к$ и си готов.
 
От: От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Даммммммммм, нали това искаше. Ето кефи се, изместихте темата в трета глуха платени мизерници.

Ако беше свършил само в 1-вото си изречение, щях да те оставя, защото темата е мега безсмислена и откровена манипулация, но реши да допълниш поста си с 2-ро изречение как са ти плащали - та викам да питам, така и така темата ти е шит, да науча нещо ново от човека от кухня за ценоразписите.
Щом казваш и така ще ти е по-хубаво значи съм платен пропагандатор! Плащат ми обаче повече от колкото на теб хамериканците реаниматорите и боко тиквата.

Човек да каже такова твърдение от 1-во лице единствено число, значи знае нещата от кухнята( до сега нямам спомен да съм чел, някой да каже че му се плащало - направи сефтето на форума) - та думай кви са ценоразписите :)
 
От: От: От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Не правя секс за да свършвам.
Ако беше свършил само в 1-вото си изречение, щях да те оставя, защото темата е мега безсмислена и откровена манипулация, но реши да допълниш поста си с 2-ро изречение как са ти плащали - та викам да питам, така и така темата ти е шит, да науча нещо ново от човека от кухня за ценоразписите.


Човек да каже такова твърдение от 1-во лице единствено число, значи знае нещата от кухнята( до сега нямам спомен да съм чел, някой да каже че му се плащало - направи сефтето на форума) - та думай кви са ценоразписите :)
 
От: От: От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Не правя секс за да свършвам.

Ще думаш ли ценоразписа или не? Все пак да видим и ние нещо ценно в този манипулативен сволоя наречен твоя тема?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Много ти е в устата, ама малко ти е в главата, и никога няма да го проумееш. ;)
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Явно вече на пост ти се плаща - щом редиш поредица от безмозъчни глупости. Хайде оставям те да тролиш на воля, все пак трябва някой друг леФ да препечелиш - явно с акъл не става, но с даване на гъза си под наем става. Мир!
 

Горе