Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Пропагандата си е пропаганда. Всеки умен човек не вярва на каквото и да е първосигнално. Така че, темата е пропаганда. Видео как уж азовци разпъват опълченец, обаче не се знае кой кой е всъщност, кои са тия, наистина ли го разпъват или е монтаж. С една дума - недоказана пропаганда за това колко лоши са азовци. Не тъвдя, че са добри, просто коментирам конкретното видео.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аз въобще не мисля, че е пропаганда братле. Може и да ме псувате, ама такива са им ценностите на всички евро атлантици. :(
Пропагандата си е пропаганда. Всеки умен човек не вярва на каквото и да е първосигнално. Така че, темата е пропаганда. Видео как уж азовци разпъват опълченец, обаче не се знае кой кой е всъщност, кои са тия, наистина ли го разпъват или е монтаж. С една дума - недоказана пропаганда за това колко лоши са азовци. Не тъвдя, че са добри, просто коментирам конкретното видео.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Не, защото веднага реагират, а и не се съмнявам във способностите им. Хайде блеки нали си демократ?

Честно казано въобще не разбрах какво искаш да ми кажеш?
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Честно казано въобще не разбрах какво искаш да ми кажеш?

Имам чувство, че тук на някои им се плаща. Дайте ценоразписа бе 8)8)
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аз въобще не мисля, че е пропаганда братле. Може и да ме псувате, ама такива са им ценностите на всички евро атлантици. :(

Значи викаш като онзи виц как да накажем селянина дето гепал некви неща и се събрала тълпата от селото и един само едно да го вържем на кол и му се изредим - та и ти така. Пускаш нещо, което и ти не знаеш какво, но веднага евро атлантици, Азовци, сам не мислиш, че не е пропаганда но това може ти го скалъпе всеки 5-то разяден режисьор с камера и шепа хора + подръчни материали.

Считаш, че е истина щото градиш всичко на някакви твои си индукции - хайде поне спри да тръбиш докато не разбереш така ли е или не - все пак не искаш да мязаш на жалък пропангатор борещ се за жълти стинки мразеш запада ...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Имам чувство, че тук на някои им се плаща. Дайте ценоразписа бе 8)8)

Ще е добре да им вдигнат парите, щото тук не е форума на дир-а или блитца, където всички са с по една мозъчна клетка но модифицирана в нишка да държи ушите на главата ...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Уни, най-добре мисли на базата на факти. Такива тука няма.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Има, ей ги в видео и реакция веднага братле. Не знам какво щеше да е , ако стане популярно наистина.
Уни, най-добре мисли на базата на факти. Такива тука няма.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аде бре кво стана, що млъкнахте?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ама ти си мислиш, че зареди трфика ли го правя бе?
Бърни, за толкова време въобще не си ме опознал. :(
:D :D :D
Хубаво е да се използват такива сензации и провокации. Дано ти е донесъл приличен трафик от фейс ;)
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ама ти си мислиш, че зареди трфика ли го правя бе?
Бърни, за толкова време въобще не си ме опознал. :(

Ако не го правиш за трафика , не си за тоя форум. Каква би била целта ако не за да прилапаш кликове в адсенсе - да се натъжим за разпнатия на клипа ли ? По ми е тежко , че моя трафик е нисък в крайна сметка...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

На;и знаеш. че това ме е единственият ми сайт?
Ако не го правиш за трафика , не си за тоя форум. Каква би била целта ако не за да прилапаш кликове в адсенсе - да се натъжим за разпнатия на клипа ли ? По ми е тежко , че моя трафик е нисък в крайна сметка...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

На;и знаеш. че това ме е единственият ми сайт?

И 20 да имаш идеята е да популяризираш каквото и да е в сайтовете ти за трафик. Нещо като го захапят много хора има шанс да стане вайръл. Според мен такова провокативно клипче - цели точно това. И естествено го подкрепям с 2 ръце ;)
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аз не се казвам Бойко Борисов за да правя всичко за пари моето момченце! Нали се сещаш, колко разлика има между мен, него пък за теб да не говорим, иначе не 20, 2000 мога да си направя нали се сещаш, че си ги пиша сам, не ползвам тъпите ви платформи.
И 20 да имаш идеята е да популяризираш каквото и да е в сайтовете ти за трафик. Нещо като го захапят много хора има шанс да стане вайръл. Според мен такова провокативно клипче - цели точно това. И естествено го подкрепям с 2 ръце ;)
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

И не измествай темата, че ми е писнало от тъпите ви герберски номера!!!!
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аз не се казвам Бойко Борисов за да правя всичко за пари моето момченце! Нали се сещаш, колко разлика има между мен, него пък за теб да не говорим, иначе не 20, 2000 мога да си направя нали се сещаш, че си ги пиша сам, не ползвам тъпите ви платформи.

А за какво го правиш ? За руска пропаганда ? Отивай в Русия или Украйна - помагай на брятата.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Тоя клип е фалшив. Не само монтажа не струва, ами актьорите са под всякаква критика.

Сужета да не говорим...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ти за мен се не бой, помагай си на братята хамериканци и си отивай до тях.
А за какво го правиш ? За руска пропаганда ? Отивай в Русия или Украйна - помагай на брятата.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Дай доказателства , че е фалшиф бре, нали много разбираш.
Тоя клип е фалшив. Не само монтажа не струва, ами актьорите са под всякаква критика.

Сужета да не говорим...
 

Горе