Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ами как, по цял ден вися и се чудя как да изкарам по някой леф като провокирам платените хамерикански драскачи като теб.
Явно вече на пост ти се плаща - щом редиш поредица от безмозъчни глупости. Хайде оставям те да тролиш на воля, все пак трябва някой друг леФ да препечелиш - явно с акъл не става, но с даване на гъза си под наем става. Мир!
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Хората не са слепи, и виждат кой си е дал задника под наем на шибаните хамериканци. Балък, казал съм ти нито можеш ми стъпиш на знанието нито на нищо, айде бегай да си лижеш черния задник на бухамата.
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Хайде уни още малко и чакаме следващият ти емоционален амок - та значи, пускаш видео без никакви обективни знаци и факти, аз ти казвам, че няма нищо, реда ти казва че няма нищо и манипулация това - ти ни провокираш? Да провокираш с липсата на мозъчна дейност.
Или си спри медикаментите или те гони форма на деменция ...
Като зомби повтаряш след мен каквото съм казал - видял уни, че го обиждат, че си дал задника, след като сам си призна и сега всички и те като него били - ей опасни индукции правите вие тролчетата ...

А за какво са ми знанията ти, като имам програмисти да ми програмират това, което им кажа, разбира се неща далеч по сложни от мики маус сайтчета ти? Та за какво са ми знанията ти? Още по малко съм питал почти всички топ потребители за програмисти, винаги съм питал унито защо не го препоръчваш, отговора беше лабилен и нестабилен ...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Недейте провокира уни , че е със слаба психика и може да изперка :D
Уни колко клика направи днеска от сайтчето , дигна ли се трафика , станала ли вайръл ? Пусни някое скринче от адсенс да се порадваме :D
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Видеото оригинала е пуснато от украинци, какво ме чакаш мен? Да ти направя анализ дали е истинско или фалшиво ли? Това си е проблем на службите в Русия, не мой!!!
Аз ти показвам какво е, а дали ще му вярваш или не си е твоя работа, няма да се занимавам с теб във всяка тема защото обичаш да лижеш черни задници.
Ей го факт имаш видео, имаш всичко на лице, ама пак не можеш да прогледнеш. Такива сте хамериканските подлоги и тук бихте направили същото, ако положението е както в Украйна!!!
Хайде уни още малко и чакаме следващият ти емоционален амок - та значи, пускаш видео без никакви обективни знаци и факти, аз ти казвам, че няма нищо, реда ти казва че няма нищо и манипулация това - ти ни провокираш? Да провокираш с липсата на мозъчна дейност.
Или си спри медикаментите или те гони форма на деменция ...
Като зомби повтаряш след мен каквото съм казал - видял уни, че го обиждат, че си дал задника, след като сам си призна и сега всички и те като него били - ей опасни индукции правите вие тролчетата ...

А за какво са ми знанията ти, като имам програмисти да ми програмират това, което им кажа, разбира се неща далеч по сложни от мики маус сайтчета ти? Та за какво са ми знанията ти? Още по малко съм питал почти всички топ потребители за програмисти, винаги съм питал унито защо не го препоръчваш, отговора беше лабилен и нестабилен ...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

На баба ти фърчилото прати го боко тиквоча да го види кой подкрепя, това герберите сте баси измекярите....
Недейте провокира уни , че е със слаба психика и може да изперка :D
Уни колко клика направи днеска от сайтчето , дигна ли се трафика , станала ли вайръл ? Пусни някое скринче от адсенс да се порадваме :D
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

За програмирането така е, но темата не е за мен. Нестабилен съм, но с който съм работил е останал доволен, а причините да съм лабилен не са твоя работа.
Хайде уни още малко и чакаме следващият ти емоционален амок - та значи, пускаш видео без никакви обективни знаци и факти, аз ти казвам, че няма нищо, реда ти казва че няма нищо и манипулация това - ти ни провокираш? Да провокираш с липсата на мозъчна дейност.
Или си спри медикаментите или те гони форма на деменция ...
Като зомби повтаряш след мен каквото съм казал - видял уни, че го обиждат, че си дал задника, след като сам си призна и сега всички и те като него били - ей опасни индукции правите вие тролчетата ...

А за какво са ми знанията ти, като имам програмисти да ми програмират това, което им кажа, разбира се неща далеч по сложни от мики маус сайтчета ти? Та за какво са ми знанията ти? Още по малко съм питал почти всички топ потребители за програмисти, винаги съм питал унито защо не го препоръчваш, отговора беше лабилен и нестабилен ...
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Видеото оригинала е пуснато от украинци, какво ме чакаш мен? Да ти направя анализ дали е истинско или фалшиво ли? Това си е проблем на службите в Русия, не мой!!!
Аз ти показвам какво е, а дали ще му вярваш или не си е твоя работа, няма да се занимавам с теб във всяка тема защото обичаш да лижеш черни задници.
Ей го факт имаш видео, имаш всичко на лице, ама пак не можеш да прогледнеш. Такива сте хамериканските подлоги и тук бихте направили същото, ако положението е както в Украйна!!!

Ти съвсем си се чалнал - какви черни задници какви чудесии са в главата ти чак ме е страх за теб ...

Като такъв мозък защо да е проблем на Русия?

Когато пуснеш нещо и почнеш да прокламираш наляво и на дясно за да не те вземат за пълен баламурник то трябва да има редица фактори - най-малкото да знаеш, кой какъв е а не да виждаш камуфлаж, маски, вечер, слаба светлина и шиткаво качество. Когато излезе и се потвърди по незнайно какъв начин, тогава може да си говориш пак кое какво е - до тогава е пълна манипулация. Пак ти казвам, всеки може да направи такова филмче и да каже, украйнски войници разпъват на кръст опълченци - а пак не разбрах, защо е проблем на Русия. Защото опълченците са руски воиничета или ....?

Да факт имаш видео и друго нищо та какво да прогледнеш - това, че ти на Русия присърце за мен е все тази, но поне пускай неща, които са потвърдени - а не ето видео и това е всичко - засвидетелстваш за кой ли път че си платено тролче.
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

За програмирането така е, но темата не е за мен. Нестабилен съм, но с който съм работил е останал доволен, а причините да съм лабилен не са твоя работа.
Да прав си нито е за темата, нито е моя работа - но с лабилни хора бизнес не става ...
 
От: От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Не помня да сме правили бизнес заедно? И стига сте измествали темата!!!
Да прав си нито е за темата, нито е моя работа - но с лабилни хора бизнес не става ...
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Аз да съм казал, че съм правил с теб? Просто констатирах всеобща аксиома, след като и ти сам потвърди, че си бил лабилен!
Ок дай да ти върнем тема - колко пари изкара от трафика?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

60 цента, за тях ли мислиш, че съм се борил, и не са от темата а от труда ми в фейса. Ти така и не разбра за какво иде реч!
Аз да съм казал, че съм правил с теб? Просто констатирах всеобща аксиома, след като и ти сам потвърди, че си бил лабилен!
Ок дай да ти върнем тема - колко пари изкара от трафика?
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

баси 60 цента , надявах се поне на 10-20 еврака , толкова труд и емоция в мненията, чак в подписа си я сложи.... дано стане популярна следващите дни. Тогава ще благодариш на разпнатия :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Да не забравиш да платиш 6-те цента данък!
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Грях ви на душата продажни бойковисти и американски лизачи!!!!!
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Кое не е библейско бе, грях е начина по който говорите за един разпънат на кръст християнин. Замалчи с мутренскатати тиква поне веднъж.
Това не е библейско :D
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Смешници, как се напълни форума с такива боклуци като вас не знам. :mad:
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Ние сме предприемачи, правим пари и не губим цял ден говорейки за Русия. Извинявай!
 
От: Украински войници разпъват на кръст опълченец! 18

Доказваш го!
Ние сме предприемачи, правим пари и не губим цял ден говорейки за Русия. Извинявай!
 

Горе