Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

ReminD

Well-Known Member
Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ.


Избирайте дума - аз предлагам " боклуци" и да води към Бунак ТВ сайта, няма смисъл само нескопосания им сайт voyo, трябва директно БТВ да ударим, все пак дайте някакви мнения каква дума ще ползваме, после ще пуснем отделна тема за тези, които искат да се включват.


Аз предлагам "БОКЛУЦИ" да е думата? Очаквам предложения, надявам се да не стане както с миналата ми идея за "максим стависки" - убиец - там никой не искаше да се включи, разбирам, но искам да се включат възможно повече хора за тази google бомба относно едни повярвали си смешници и манипулиращи клоуни.
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

От мен имат най-малко 100 000 скрапбокс линка с анкор "боклуци" и "универсални боклуци" и линк с анкор боклуци във всички сайтове, които имам.



пирати няма смисъл, те не са само пирати, а манипулатори и продажници, сиреч боклуци.
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Заемам се с тази "кампания" и ще убедя възможно повече хора да линкнат бтв с анкор боклуци.
 
Ама те си се ранкват за "боклуци" 7 и 8 резултат в бг гугъла със статии.... само трябва да им се сложат малко линкове и ще са първи... Въпроса е заслужават ли да им сложиш още линкове... за мен не... това ще им помогне да се популяризират допълнително на гърба на такава кампания... тя ще работи за тях

Аз лично ако бях бранд мениджър на бих се радвал да започне такава кампания, а после да я изцедя докрай за да трупам популярност за телевизията (как лошите хакери ме на нападат) да пищя от съдействие за власта и да монетизирам с реклами репортажите за от нея - като се опитвам и в други медии да се популяризирам с това че ме удрят, че и безплатни линкове ще натрупам...

обратното е нужно да се споменава колкото може по малко... без име (онази телевизия) да не се линква и офлайн да убеждаваш всичките си познати да гледат нещо друго...
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Усещам как ще пусна статия в директорията си. Тъй като е на английски какъв анкор да използвам? Може би "garbage"?
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

От мен имат най-малко 100 000 скрапбокс линка с анкор "боклуци" и "универсални боклуци" и линк с анкор боклуци във всички сайтове, които имам.



пирати няма смисъл, те не са само пирати, а манипулатори и продажници, сиреч боклуци.

Да, но точно с тези глупости за пиратството дето ги говорят ни тровят нас дето не гледаме много телевизия.
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Ама те си се ранкват за "боклуци" 7 и 8 резултат със статии.... само трябва да им се сложат малко линкове и ще са първи... Въпроса е заслужават ли да им сложиш още линкове... за мен не... това ще им помогне да се популяризират допълнително на гърба на такава кампания... тя ще работи за тях

Именно, видял съм че имат резултати в серпа по думата боклуци.

НАПЪЛНО ЗАСЛУЖАВАТ, И С УДОВОЛСТВИЕ ИСКАМ ДА ЧУЯ КАКВИ ПОЛЗИ МОГАТ ДА ИМАТ ОТ ТОВА ДА ИЗЛИЗАТ ПО ДУМАТА БОКЛУЦИ В GOOGLE


На мен не ми коства да държа 2 дни скрапбокса включен, нито за 10 минути да си анкоря сайтовете с техния им сайт, гарантирам ти, че фенове няма да им съберем така, още повече да извличат някакви дивиденти от тая кампания, не излизайте с думата "няма лоша реклама" , вярвай ми, това нещо по никакъв начин не може да им "помогне", нито да увеличи последователите им.
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Усещам как ще пусна статия в директорията си. Тъй като е на английски какъв анкор да използвам? Може би "garbage"?
пусни линк във футера на кирилица, няма да ти навреди.
 
Re: От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Аз предлагам "пирати"

за пирати са трети резултат под картинките... а вие предлагате да им слагате още линкове... да им се прехвърли линк джус че покрай това да излязат за още един милион неща който са им таргет (този джус ще им помогне и ще им вдигне бизнеса нагоре) 100% съм сигурен
 
От: Re: От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

за пирати са трети резултат под картинките... а вие предлагате да им слагате още линкове... да им се прехвърли линк джус че покрай това да излязат за още един милион неща който са им таргет (този джус ще им помогне и ще им вдигне бизнеса нагоре) 100% съм сигурен

Няма да им вдигне бизнеса по никакъв начин, сам знаеш +200 / +500 посетители за българския пазар колко стотинчици носят.
 
даже бих си заложил шапката на сео експерт че една такава капания може като нищо да им вдигне бизнеса с поне 20% увеличение на трафика щото линк джуса си е линк джус и се разпределя не само за таргет киурда

ми при тях рекламите са на импресии и са скъпички :)

за всички киурди ще се вдигнат и пожеже са бранд няма да отнесът наказание.... отделно че ще монетизират като плюят по кампанията....
 
От: Re: От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Coolice дай тогава да измислим нещо друго, те могат да манипулират всичко по тяхната измислена телевизия, защо и ние да не можем да направим нещо по въпроса в интернет, дай да измислим нещо друго тогава, някаква алтернатива?
 
Аз съм против такива кампании, не за друго, ами просто защото ще се принизим на тяхното ниво. Нека си плюят за каквото и както искат. Аз имам мнение за тях, журналистите им и цялата структура. Старая се да го споделям с приятелите ми и по всички възможни начини да ги разубедя да вярват и гледат на това .. подобие на медия. Където съм успял - успял.
 
Re: От: Re: От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук Т

Coolice дай тогава да измислим нещо друго, те могат да манипулират всичко по тяхната измислена телевизия, защо и ние да не можем да направим нещо по въпроса в интернет, дай да измислим нещо друго тогава, някаква алтернатива?

Може бе. Прави се един WP блог с възможност за guest blogging. Правим бомбата на нашият сайт, за ключова дума по която те се класират добре. В нашият сайт се публикуват само материали от хората с впечатления за "медията"
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Аз такова нещо ще подкрепя, само ако е създадено от coolice/ blinky и по него няма реклами и други простотии.
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Подкрепям всички инициативи, които ще изобличат, наранят финансово, и т.н. антибългарската телевизия.
 
Re: От: Re: От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук Т

Coolice дай тогава да измислим нещо друго, те могат да манипулират всичко по тяхната измислена телевизия, защо и ние да не можем да направим нещо по въпроса в интернет, дай да измислим нещо друго тогава, някаква алтернатива?

прави като ктомов на локално ниво убеди 5 човека (може и повече) че не стават от тази телевизия... аргументирано.... (да гледат нова, европа или знам ли аз от българските гледам българия он еър предимно след това са ми европа и нова и който мога го убеждавам офлайн)

Като аргументи може да ползваш например че например телевизията приравнява каржабат с взлом на тегленето на филм с рекламната си кампания ... а както е ясно не тя решава кое е престъпно, а обществото спрямо моралните си норми решава и затова телевизията трябва да бъде бойкотирана... като общестовото е решило че нещо е ок и масово го практикува това означава че закона трябва да се промени а не да се променя нагласата на хората... един от тези пет да направи същото и убеди 5 човека ще се получи брутална вирал кампания


пп Хайде ние да не се нагърбваме с такива кампании засега имаме специално ние излючително много работа по стари и по нови проектите си след последните ъпдейти в Г на мен чак за форума не ми остава време :(
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Btv-Bg . eu е на разположение, не открих други свободни вариации... Мисля, че "подобие" на техния домейн най-ефективно може да повлияе. И както предлага @ktomov: "В нашият сайт се публикуват само материали от хората с впечатления за медията".
 
От: Хайде да спретнем най-после една Google Бомба на бунаците от Боклук ТВ

Бунак Тв - Телевизията на Безродния Боклук

Бунак Тв - Целия Безроден Боклук на едно място

Бунак ТВ - Какво се случва в света на Безродния Боклук

Бунак ТВ - Изберете Милиционерския Безроден Боклуклуджийски Канал

.........................
 

Горе