ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

След като админите все още не са предприели мерки към 1 измамник от форума съм длъжен да го добавя в черния списък, за да си имате едно на ум

Потребител yuih
Предлага следната услуга, която е тотална измама. Платих му въпросните 3$, даде ми линк към някакво измислено приложение и спря да пише мишока.
 
След като админите все още не са предприели мерки към 1 измамник от форума съм длъжен да го добавя в черния списък, за да си имате едно на ум

Потребител yuih
Предлага следната услуга, която е тотална измама. Платих му въпросните 3$, даде ми линк към някакво измислено приложение и спря да пише мишока.
И aз съм нa същото мнение :) имaм съмнения зa крaжбa нa стрaницa но зa съжaление нямaм докaзaтелствa все още :)
 
За това е листа тук. За да не прави бизнес с този Ник. И баннна не е решение, може да се регне на ново...но дай някакви доказателства и да го изритаме. ;)
След като админите все още не са предприели мерки към 1 измамник от форума съм длъжен да го добавя в черния списък, за да си имате едно на ум

Потребител yuih
Предлага следната услуга, която е тотална измама. Платих му въпросните 3$, даде ми линк към някакво измислено приложение и спря да пише мишока.
 
Писал съм и в другата му тема, която е в кофата. След като му пратих 3$ ми даде линк към това приложение и изчезна https://apps.facebook.com/qtpietwo/...19d911017e592/addfans/en/?i=1627636&i=1627636

Това какво общо има с обявата му за добавяне на фенове, след като трябва аз да си правя всичко, а и най-вероятно това е скам апп...
 
И аз имам същото доказателство но е казал на моята приятелка че е за смяна на цветовете в чата :) после ще добавя снимки от момичето :)
 
Писал съм и в другата му тема, която е в кофата. След като му пратих 3$ ми даде линк към това приложение и изчезна https://apps.facebook.com/qtpietwo/...19d911017e592/addfans/en/?i=1627636&i=1627636

Това какво общо има с обявата му за добавяне на фенове, след като трябва аз да си правя всичко, а и най-вероятно това е скам апп...
Ясно. Потребителят е баннат без крайна дата, демек перманентно. Ако реши да се регне, ще се гледат и IP-то, от което ще го прави. ;)
 
Потребителят е баннат без крайна дата, демек перманентно.
Нали.
Трябваше да изгори някой, та да приложиш правилата, дето сте писали с Кулайса?!
Е за такива неща винаги ще те ям.
 
След като му пратих 3$ ми даде линк
Еаб@си, колкото души ще излъже с тия 3 $, че да спечели нещо. То регистрация във форум, email, някакъв метод за плащане, няма значение какъв и това за да вземеш едни 3 $.
Почвам да разбирам ало измамниците, не се занимаваш с тия неща, звъниш на поразия и винаги ще има някой възрастен с прилична сума пари.
 
Въпроса не е в 3-те долара, а в това, че приложението е вирус и после ти краде фб профила или само страниците, които са вързани към него :)
 
Давайте репорти и там. Тук е намирам от седмица.

Баси кретена.

Въпроса не е в 3-те долара, а в това, че приложението е вирус и после ти краде фб профила или само страниците, които са вързани към него :)
 
Давайте репорти и там. Тук е намирам от седмица.

Баси кретена.
Дори и дa не е в предприемaч го имa в facebook моя приятелкa излъгa пък кaмоли друг нямa успее хем и кaзaх много пъти дa не отвaря никaкви линкове ...:) мен лично три пъти ме крaдихa и вече не се връзвaм поне имa нaчини зa зaщитa нa профилa но пaк трябвa се внимaвa :) тоя го пробвaхме с моя приятелкa кълне се в бог нямa дa те излъжa прaвя те редaктор прaщaш ми пaрите и те прaвя aдмин и се мaхaм от стрaницaтa :)
 
Тоя баннатия предлагаше линкове към една попфолк страница и ми писа "Ние работим с месечни пакети". Гледам, че линкове за тая попфолк страница се предлагат и от друг потребител във форума. Интересно...
 
Добавям към списъка ДАНИЕЛ ПРО
@ДАНИЕЛ ПРО

Прилагам снимки от разговора с него:
upload_2017-1-28_11-41-45.png

upload_2017-1-28_11-41-59.png

upload_2017-1-28_11-42-19.png

upload_2017-1-28_11-42-33.png

upload_2017-1-28_11-42-51.png

upload_2017-1-28_11-43-43.png

upload_2017-1-28_11-45-7.png

Принципно не е коректно и не бих си позволил никога да кача лична кореспонденция в тема, просто етиката не ми го позволява, но в случая мисля, че е оправдано.

С други думи - поръчва статии експресно, 20 дена не плаща и не си търси поръчката. До ден днешен постъпил банков превод НЯМА. Като се оправи системата ще му сложа и отрицателен трейд - мисля, че изчаках твърде много време за "БЪРЗАЩ" клиент. Не говоря за 20-те лева, а за фактът, че първо те форсират да правиш нещо, а после въобще ги няма. Виждам, че дори не е влизал във форума от 9 януари - не искам да бъда разбран погрешно, но ситуацията във форума е такава основно заради подобни потребители.
 
Излагаш се, като плачеш, че човек доказал се като отявлен олигофрен още с влизането си във форума те е изклатил. Ама като си умрял от глад явно за всичко се хващаш, да изкараш някоя стотинка.

Каквато услугата, такъв и клиента :D
 
Как му се върза на тоя? Това е новия tsvetanmail, само че вместо с операционна система ще удари в земята всички CMS :D

Кое не разбра, че съм 8 години в интернета??? burnx - аз много сайтове съм видял, но всичките не ми харесват защото имат критични проблеми и точки, нещо което аз мога да предложа и да го оправя.
realmoney - сега влизам пак в играта, скоро ще имам със сигурност курпоративни клиенти, аз работя с физически лица, с фирми, с ЕТ, с комапнии и други които се интересуват да имат присъствие. Скоро ще пусна и СЕО оптимизациа за уеб сайтовете като допалнителна услуга към сегашните също ще пусна и SQL инджект защити и скриптове, за да не хакват сайтовете и да са защитени.

Повярвай ми, аз имах сайт за сериали, не се занимавай!!! Една вечер както си стоя с гаджето и и бях пуснал филм от сайта и като се чу някакъв страшен шум от разбиване на стъкло, в тоя момент врата гърми, дим излиза, и се чува лягай на земята полиция полиция и си викам ко на прайте бе хора, какво съм ви направил? И само видях леко се надигнах понеже ми слагаха белезниците и видях някакъв човек костюмиран и той вика на полицаите това ли е тоя със сайта и те викат това е и повече не чух, понеже в тоя момент ме биеха много здраво по краката и ребрата и ме заведоха в някаква сграда и ми казаха да мълча и да не споделям на никого какво е станало и така няма да ме осъдят и по едно време искаха да ме пускат в някой язовир да се давя, но и обещах че и давам всичко и и само ми взеха потребителските имена и данни и прехвърлиха домейна и хостинаг и повече ни чух, ни видях тези хора, затова недей да се занимаваш с такива неща.

 
Излагаш се, като плачеш, че човек доказал се като отявлен олигофрен още с влизането си във форума те е изклатил. Ама като си умрял от глад явно за всичко се хващаш, да изкараш някоя стотинка.

Каквато услугата, такъв и клиента :D
Не, торбалане, въобще не знаех кой е. Мислех си, че е коректен.
 
Последно редактирано:
въобще не знаех кой е. Мислех си
За тая изцепка бих ти набил една педагогическа репа, щото е явно, че майка ти и баща ти са кибичили у фацето, вместо да те възпитават. Ама Блинки иска тука да е като у фацето и не дава репи. И за това сичките жълтоклюнци ще ходите прости и необразовани и секи ПРО олигофрен ще ви клати.
Ми да ви клатят.
Аз, като видя про и подобни простотии, се замислям. Такива неща си приписват махленските магураджии от време оно.
Ми да те клатят.
Много е трудно да погледнеш някой какви неща е написал във форума и да си направиш извод за нивото му.
И да те клатят пет пъти!
Имам точно 21,30 в сметката
Това са лафовете на класическите семкаджии, дето ловят шарани.
 
За тая изцепка бих ти набил една педагогическа репа, щото е явно, че майка ти и баща ти са кибичили у фацето, вместо да те възпитават. Ама Блинки иска тука да е като у фацето и не дава репи. И за това сичките жълтоклюнци ще ходите прости и необразовани и секи ПРО олигофрен ще ви клати.
Ми да ви клатят.
Аз, като видя про и подобни простотии, се замислям. Такива неща си приписват махленските магураджии от време оно.
Ми да те клатят.
Много е трудно да погледнеш някой какви неща е написал във форума и да си направиш извод за нивото му.
И да те клатят пет пъти!

Това са лафовете на класическите семкаджии, дето ловят шарани.
Вискяре, винаги съм приемал поръчки от всички клиенти. И то не заради "стотинките" или пък защото съм обеднял, а защото всеки прави грешки. Прост пример - мен в началото. Нямаше да ми е приятно ако след подарения домейн или другите ми глупости никой не искаше да ми направи лого или да ми продаде сайт... явно изхождам от себе си, а не бива да е така. Относно въпросния ПРО лаладжия - въобще не мога да следя на всички клиенти изявите. Това е самоубийствено - предлагам услугите си във Файвър, Freelancer, други бг форуми, в уебсайта си + в някои големи чуждестранни форуми. Ако го правех нямаше да ми остава време да пиша. На мен не са ми проблем 5-те статии, които ми отнемат няколко часа да напиша, постнах го да не е да направи някоя "голема далавера" и да запрати някой с пари надолу...
 

Горе