ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@Fozzy излишно е да се извинявам и т.н, защото съм виновен, няма да се оправдавам, не сте длъжни да ми слушате проблемите.
В момента нямам пари да ти ги върна. В петък мога да си заложа лаптопа и най-късно в понеделник да ги пратя.
Ако срока си остава, сряда, здраве да е, форума е съществувал и без мен. С бан или без бан, парите ще ти бъдат върнати.
Поздрави, Димитър
 
@DR_GIGGULS въпроса е не че неверифицирани от скоро потребители се дънят въпроса е че с потребители от дълго време се случват издънки напоследък и то не един а няколко... иначе ще се има на предвид за вбъдеще да има някаква форма на верификация...

@Twis7 срока ще бъде удължен целта е да се разбирате помежду си и да няма издънки не да баннем максимално много хора и в този дух и ние сме разбрани разчитам че ще върнеш паричките в срока който си обещал публично другия вторник ще проверя
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А това, че ще има ограничение от рода на 3 месеца и 100 поста, значи ли , че темите на новите freelancer-и като мен ще бъдат изтрити?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@Fozzy хъм по принцип се пуска нова тема в офтопика или в секцията за форума и като се развие качествено я намесваме... ако искаш ще преместя всичко в нова тема ?

А и така е ок. Ако искаш я мести, но смятам, че достатъчно хора ще я видят, + това на въпросния потребител като някой види, че има 20 позитивен и 1 негативен трейдър, всеки би се зачудил защо му е и => би видял поста ми.

@Twis7, най-малко ми е за парите. Ти ще ги върнеш, няма къде да ходиш. Пък и да не ги върнеш пари се изкарват. Нито е толкова голям сумата, че да тръгна да те търся, нито пък е толкова голяма, че да не мога да я преглътна. Въпроса е първо във времето, което ми загуби, защото то си беше разчетено и сега този проект си остава замразен до март. Второ, в мишкарските истории, които направи, с това криене и т.н. Много по-лесно щеше да е да пратиш едно ЛС, вместо само да те търся и да напишеш: "Абе изинкнаха ми неочаквани проблеми. Няма да изпълня задачата, парите ще ги върна след 2 месеца. Сори." Това звучи по съвсем друг начин отколкото няколко месеца да те търся и гоня аз. Да не говорим, че ако от началото са ти трябвали тия 60 лв, в никакъв случай не е това начина, по който е трябвало да ги получиш.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@coolice – аз имам предложение за verified member-и, примерно никовете им да са с различен цвят срещу сканирано ID или нещо такова.
Поне един онлайн пазар в България да бъде направен като хората.
Може, ама първо Кулайс трябва да отиде да се регистрира като оператор на лични данни по ЗЗДЛ.

Иначе ей сега му пращам сканчето, а утре събахлъйн отивам у съда и предявявам иск към него за ен хилядо лева...
 
аз по скоро си мислех нещо като телефоната верификация на флипа :)

а иначе като регистратор на лични данни трябва да се регистрира само български фирми :) тепплейт монстър като ти изкат картата снимана или книжкаили лк нали не си мисли че са регистрирани по бг закона :) пък да не говорим за фирми в по екзотични локации:D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@Noke – форумът е канадски, нищо не трябва да регистрира в България, както си представям нещата.
@coolice – смятам, че каквато и да е верификация би имала доста позитивен ефект. С телефон обаче ми се струва, че се събират прекалено малко данни, но може и да имаш някаква конкретна идея?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А и така е ок. Ако искаш я мести, но смятам, че достатъчно хора ще я видят, + това на въпросния потребител като някой види, че има 20 позитивен и 1 негативен трейдър, всеки би се зачудил защо му е и => би видял поста ми.

@Twis7, най-малко ми е за парите. Ти ще ги върнеш, няма къде да ходиш. Пък и да не ги върнеш пари се изкарват. Нито е толкова голям сумата, че да тръгна да те търся, нито пък е толкова голяма, че да не мога да я преглътна. Въпроса е първо във времето, което ми загуби, защото то си беше разчетено и сега този проект си остава замразен до март. Второ, в мишкарските истории, които направи, с това криене и т.н. Много по-лесно щеше да е да пратиш едно ЛС, вместо само да те търся и да напишеш: "Абе изинкнаха ми неочаквани проблеми. Няма да изпълня задачата, парите ще ги върна след 2 месеца. Сори." Това звучи по съвсем друг начин отколкото няколко месеца да те търся и гоня аз. Да не говорим, че ако от началото са ти трябвали тия 60 лв, в никакъв случай не е това начина, по който е трябвало да ги получиш.
Парите са изпратени, нека фози потвърди, когато ги получи
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От мен един + на Twis7 затова, че все пак излезе насреща вместо да се покрие и показва желание да запази името си чисто.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Искам само да кажа, че когато съм работил с Twis7 винаги е бил коректен що сте отнася до пари, също така ми е давал няколко пъти безплатни съвети. Мисля, че в случая вината е изцяло негова, но и всеки заслужава да получи втори шанс
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Twis7 върна парите, но не и загубеното време.
Прав си, никой не го оспорва. Но не е било с користна цел. И аз съм бил лъган но после никой не ми е давал. Повечето тук си имаме по няколко обеци :beer:
Продължаваме напред.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте , длъжен съм да отбележа този некоректен потребител http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=26267 , лицето е жена , казва се Ина .Не е била активна от няколко месеца във форума , но със сигурност е активна под друго име.Пазете се ако влзете в контакт с въпросната " бизнес " дама.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако дамата е от София и е собственик на сайт за колективно пазаруване - говорили сме с нея по тел. за работа по сайта но това беше още пролетта. Така и не се чухме повече.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Поредният опит за подвеждане, лъжа и измама от HailMary. Убедете се сами в тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29118
Съвета ми е да запомните потребителя с ник HailMary и този сайт свързан с него явно http://www.futbol24-bg.com
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,

дойде и моя ред да пиша в тази тема(за съжаление)...

Та направо: Искам перманентен бан за ClaseDeJugador (http://www.predpriemach.com/member.php?u=8493)

Прецакал не само мен, но и друг(и) потребител(и). Каза че ще ми прати това за което си плащам веднага на момента и след като му изпратих парите изчезна и вече 1 седмица не може да се свърже човек с него по никакъв начин.

На който му се чете: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29207
Ето последствия: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29319

Ако някой има допълнителна информация за тоя нека да ми пише, пък ако му е и набрал нещо още по-добре. Някво лапе е, което в 1 хубав момент ще се засечем и ще се разберем подобаващо.

Поздрави! :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

alabam4eto продължава да ми дава негативен iTrader и негативен реп. без да е имало никакви сделки или комуникация между нас! Не знам сигурно ми завижда на рейтинга. Няма ли модератори тука да се погрижат за такива комплексари?
 

Горе