ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Записвам се за темата!
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Почвам доста често да се отбелязвам в тази тема. Отново бях завлякла с пари от 2-ма потребители на форума.
Не знам дали са си свършили или не работата, но ги чакам повече от месец за отговор, който не получавам.
Двама SEO специалисти @chokoev и @TaLoV. С TaLoV не съм имал контакт, но по думите на chokoev работят заедно за това и него добавям!

Публично ще ги призова да ми върнат парите!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Weblion - На 12 февруари платих за статии и до днес не съм получил нито една!
Не защитама никого, даже с конкретният потребител нямаме никаква допирна точка. Изминали са само 2 седмици? Да не би, докато сте кореспондили, да е имало вариант за целия пакет наведнъж след малко повече време, или на порции през ден? 12 качествени статии изискват време, тъй като повече копирайтъри предполагам работят с няколко клиента едновременно. Натопи го, ако спре тотално обратната връзка или изясни малко повече подробности около сделката ви. Това, че си платил и не си получил нищо не значи, докато има още редица неизвестни.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не защитама никого, даже с конкретният потребител нямаме никаква допирна точка. Изминали са само 2 седмици? Да не би, докато сте кореспондили, да е имало вариант за целия пакет наведнъж след малко повече време, или на порции през ден? 12 качествени статии изискват време, тъй като повече копирайтъри предполагам работят с няколко клиента едновременно. Натопи го, ако спре тотално обратната връзка или изясни малко повече подробности около сделката ви. Това, че си платил и не си получил нищо не значи, докато има още редица неизвестни.

Аз пък не искам да пиша против никого и да топя, когото и да било. Предположенията ти са грешни, а комуникацията с нея е много трудна. По нейни думи трябваше последно да съм ги получил на 22-ри. Оттогава не сме си комуникирали.
Пак казвам не искам никого да топя. Все пак става дума за малко пари 30 лв. и си мислех че ще ги напише максимум за един ден.
Надявам се да е станало някакво объркване.
Изпратил съм един от мейлите си в скайп, тук на ЛС и сега го публикувам тук: [email protected]
Нека да ги изпрати, когато е готова.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам дали е писано в тази тема за потребителя milsem, но искам да кажа, че съм много ядосан за изгубеното ми време.
Колебаех се дали да се възползвам от услугите му за добавяне на линкове, заради самия срок който беше упоменал (10 дни) и не ми се чакаше, но му се доверих.
Става дума за тази тема.
И малко офтопик, защо в iTrader не мога да добавя като Deal thread URL горния и ми изписва The deal URL is invalid! постоянно?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

uphero

Съжалявам, че ще трябва да добавя още един към поста.
В началото на декември (02-12-15) благодарение на пост от форума с мен се свърза Иво (uphero) за работа по osclass скрипт.
След договаряне: 500лв. за работата и 2 седмици време.
Аз не се занимавам от вчера със сайтове и ми е пределно ясно, че забавяне може да има...и за това чаках до днес да си свъши работата, като през повечето време той не ми отговаряше нито в скайп нито на телефона, а аз постоянно опитвах да разбера дали човека не си има случайно някакви странични проблеми един вид да го оправдая пред себе си за закъснението.
Когато поиска 30% капаро без да отлагам или закъснявам се видяхме лично на по кафе и дадох парите.
В последните 15 дни ми писна и опитвах 2-3 да му кажа, че няма да го чакам повече и трябва да ми върне парите, но той веднага изкачаше с явно заучени фрази от типа "До 2 часа съм готов" или нещо от сорта.

Просто ми омръзна...
Не се притеснявам за парите, който съм му дал, но ме изнервя до безкрайност факта, че не цени времето и доверието, което му гласувах още от самото начало.
Почти живеем в един и същ град, но това явно не го е трогнало, както и старанието ми да съм винаги коректен, честен и точен.
Възмутен съм.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

uphero

Съжалявам, че ще трябва да добавя още един към поста.
В началото на декември (02-12-15) благодарение на пост от форума с мен се свърза Иво (uphero) за работа по osclass скрипт.
След договаряне: 500лв. за работата и 2 седмици време.
Аз не се занимавам от вчера със сайтове и ми е пределно ясно, че забавяне може да има...и за това чаках до днес да си свъши работата, като през повечето време той не ми отговаряше нито в скайп нито на телефона, а аз постоянно опитвах да разбера дали човека не си има случайно някакви странични проблеми един вид да го оправдая пред себе си за закъснението.
Когато поиска 30% капаро без да отлагам или закъснявам се видяхме лично на по кафе и дадох парите.
В последните 15 дни ми писна и опитвах 2-3 да му кажа, че няма да го чакам повече и трябва да ми върне парите, но той веднага изкачаше с явно заучени фрази от типа "До 2 часа съм готов" или нещо от сорта.

Просто ми омръзна...
Не се притеснявам за парите, който съм му дал, но ме изнервя до безкрайност факта, че не цени времето и доверието, което му гласувах още от самото начало.
Почти живеем в един и същ град, но това явно не го е трогнало, както и старанието ми да съм винаги коректен, честен и точен.
Възмутен съм.

Deja Vu .......
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

uphero

Съжалявам, че ще трябва да добавя още един към поста.
В началото на декември (02-12-15) благодарение на пост от форума с мен се свърза Иво (uphero) за работа по osclass скрипт.
След договаряне: 500лв. за работата и 2 седмици време.
Аз не се занимавам от вчера със сайтове и ми е пределно ясно, че забавяне може да има...и за това чаках до днес да си свъши работата, като през повечето време той не ми отговаряше нито в скайп нито на телефона, а аз постоянно опитвах да разбера дали човека не си има случайно някакви странични проблеми един вид да го оправдая пред себе си за закъснението.
Когато поиска 30% капаро без да отлагам или закъснявам се видяхме лично на по кафе и дадох парите.
В последните 15 дни ми писна и опитвах 2-3 да му кажа, че няма да го чакам повече и трябва да ми върне парите, но той веднага изкачаше с явно заучени фрази от типа "До 2 часа съм готов" или нещо от сорта.

Просто ми омръзна...
Не се притеснявам за парите, който съм му дал, но ме изнервя до безкрайност факта, че не цени времето и доверието, което му гласувах още от самото начало.
Почти живеем в един и същ град, но това явно не го е трогнало, както и старанието ми да съм винаги коректен, честен и точен.
Възмутен съм.

Доста често срещано име в тази тема...
Не разбирам защо не използвате Итрейдърите в подобни случай...??? Е, вярно че братовчеда Блинки ще мине после с гъбата и "измие" мамин Ивчо, но какво да се прави, няма нищо по-хубаво да се помогне на роднина в беда?! Да са живи и здрави "роднините"! :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Доста често срещано име в тази тема...
Не разбирам защо не използвате Итрейдърите в подобни случай...??? Е, вярно че братовчеда Блинки ще мине после с гъбата и "измие" мамин Ивчо, но какво да се прави, няма нищо по-хубаво да се помогне на роднина в беда?! Да са живи и здрави "роднините"! :D

Братовчеди ли са наистина?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Братовчеди ли са наистина?

Нещо повече.

%2525D1%25258A%2525D0%2525BF%2525D1%252585%2525D0%2525B8%2525D1%252580%2525D0%2525BE%2525D0%2525B1%2525D0%2525BB%2525D0%2525B8%2525D0%2525BD%2525D0%2525BA%2525D0%2525B8.jpg
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Почвам доста често да се отбелязвам в тази тема. Отново бях завлякла с пари от 2-ма потребители на форума.
Не знам дали са си свършили или не работата, но ги чакам повече от месец за отговор, който не получавам.
Двама SEO специалисти @chokoev и @TaLoV. С TaLoV не съм имал контакт, но по думите на chokoev работят заедно за това и него добавям!

Публично ще ги призова да ми върнат парите!

Аз преди доста време писах в тази тема, че и двамата са измамници, но тогава никой не ми повярва. ;)

Те са специалисти в тази област - да мамят хората.
След като писах че са ме измамили, разбрах че не съм първия - двамата са измамили и предишния си работодател с пари и техника за над 2000лв.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пари се печелят, но загубеното време никой не може да ти върне...
Проекта ми е в началото и допълнително отлагане от някакви си 3 месеца всъщност нанася истинските поражения.

Съжалявам, че се предоверих и не погледнах предварително с кой си имам работа.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз преди доста време писах в тази тема, че и двамата са измамници, но тогава никой не ми повярва. ;)

Те са специалисти в тази област - да мамят хората.
След като писах че са ме измамили, разбрах че не съм първия - двамата са измамили и предишния си работодател с пари и техника за над 2000лв.

Четох че се обсъждат тук, но всеки е човек и понякога прави грешки. Та за това реших че са си взели поука и ще повишат качеството на услугата си.
Имат фирма офис и т.н. А и все пак сме тук да правим бизнес и да развиваме клиентско-патньорския си обхват. Както каза колегата пари се изкарват. Но време и репутация не се връщат.
П.С. Обещаха да ми върнат парите. Да видим какво ще стане...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Четох че се обсъждат тук, но всеки е човек и понякога прави грешки. Та за това реших че са си взели поука и ще повишат качеството на услугата си.
Имат фирма офис и т.н. А и все пак сме тук да правим бизнес и да развиваме клиентско-патньорския си обхват. Както каза колегата пари се изкарват. Но време и репутация не се връщат.
П.С. Обещаха да ми върнат парите. Да видим какво ще стане...


Имат офис друг път. :)

Ако случайно на някой му е известен "офиса" на двамата измамници, да пише. С радост ще ги посетя.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да затворя темата по казуса с @chokoev и @TaLoV.
Момчетата ми върнаха парите и ме компенсираха за изгубеното време. Явно и те са имали проблеми в работата си.
Надявам се да си повишат качеството и да не губят повече клиенти.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам дали Блинки е някакъв с клавиатурния герой, но лично аз ако го хвана uphero ей така, само защото ми сра по темите, ще му затворя очите с отоци и устата със зъби. 'Щото тук, зад удобството на клавиатурите и псевдонимите всеки е голям отворко, бияч и полуБОГ, но практиката показва, че 98 % от тези прехвалени МЪЖКАРИ са педерастчета с инфантилно поведение и хомосексуална походка. Нищо против, ама Blinky, брат, 'що не вземеш да го баннеш тоя боклук от тук? Колко още хора трябва да пропищят? Нали се сещаш, че ще стане някоя беля на края и ще почерним полезния форум?!
P.S.:Относно Блинки - аз лично нищо лошо не съм видял от него - напротив - помага, обеснява и имам впечатленията, че е точен.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Айде да се включа и аз в темата.
Става дума за "Новия" потребител Hristiyan
Това е профила му.
https://www.predpriemach.com/member.php?u=24816

Лайненцето днес ми е пуснало 10 спама по темите и му казах, че не искам да ми спами оня не спира. Пише ми ЛС, на което му обясних да си пуска негови теми и там да си предлага услугите, но лайненцето явно иска и бой да яде добавя ме в скайп под име "Мирослав" И ми влиза с изречението, че съм му завиждал, че той пари правел? ЧАКАЙ БЕ ДРИСЪК знаеш ли, колко ме е*е кво правиш.

МНого нагло лайненце вместо да се извини, че ми оспами темите и на оборотен се прави. И плаче, че лошо бил посрещнат в форума. АКО Е СЪЩИЯ ОТРЕПНИК, който си мисля 100% прави много пари, ама от къде? Като ми предложи преди едни цени за реклама то фейсбук предлага на 20 пъти по-ниска цена, и като му прегледах убитите страници яко цепи реклама, че да вдига рийча и да лъже хората и аз имам на 5к страница 500к рийч, но тва е др въпрос! Аз когато пиша в чужда тема поне се извинявам не да нахалствам и да спамя наред! ДЕба лайната, да ми вдигат нервите от сутринта....
 

Горе