"бяла карта" - мнения?

От: "бяла карта" - мнения?

Само от 2-рият линк трябва всеки с малко мозък в главата да види, че има толкова много неща и няма нищо лесно и удобно! По лесно и удобно с по-малко главоболия и в пъти по-добра лихва е банката!
 
От: "бяла карта" - мнения?

Като потърпевш потребител на бяла кредитна карта, ще споделя че това е поредното набутване на кредит с огромна лихва. Условията са по неизгодни и от кредитните карти и на Euroline. Всичко е уловка както и убедителните разговори по телефона до като те хванат като клиент. Няма да се впускам в доказателства с цифри и пресмятания на проценти, просто съвета ми е БЯГАЙТЕ ОТ БЯЛА КРЕДИТНА КАРТА. Това е поредната узаконена далавера в лихварския бизнес. !!!!!
 
От: "бяла карта" - мнения?

Само от начина на рекламата мога да кажа - не се хващайте с тях! - Защо? Ами в рекламата не става ясно коя банка или организация я издава, след това тази масирана реклама струва пари (м/у 0.60 - 2 лв на клик), просто нещата не се вързват с това което предлагат. Ако ми остане време, бих се обадил и като отида на място, ще искам копие от договора да си го прочета в къщи и ще го сканирам тук.
 
От: "бяла карта" - мнения?

pa_lta, къде го видя това за револвинга? Защото аз 2 пъти говорех с тях и не са ми казали за него. Но след това като се разтърсих намерих тема в дата-та и само там имаше едно мнение в което се казваше за тази такса.

happyslacker, да. Но има възможност да се получават пари напред. Зареждам си картата и когато реша тегля от банкомат. И нямам такси.

Естествено, ако тегля кредит таксите са много сурови. Другото което ми казаха по телефона (няма го написано никъде в сайта както за револвинга) е, че независимо кога теглиш, първата вноска или цялото връщане трябва да е м/у 1во и 5то число. Реално ако се върнат парите преди тази дата и платиш само 6% не е нищо. И все пак на мен не ми трябва кредитна а дебитна карта.

Ще се радвам ако някой сподели инфо от 1во лице.

ето ти инфо от първо лице
SMS от бяла карта на 05-09-2014 г.
внесохте 90,00 лв оставащи 526,72
SMS от бяла карта на 01-10-2014 г.
задължението ви е 594, 06

Значи ако са само 6% то би следвало да е 526,72х6%=31,60
526,72 + 31,60= 558,32 лв
такааа а разликата се оказва такса револвинг но това ти го казват чак след като сам го установиш
 
От: От: "бяла карта" - мнения?

ето ти инфо от първо лице
SMS от бяла карта на 05-09-2014 г.
внесохте 90,00 лв оставащи 526,72
SMS от бяла карта на 01-10-2014 г.
задължението ви е 594, 06

Значи ако са само 6% то би следвало да е 526,72х6%=31,60
526,72 + 31,60= 558,32 лв
такааа а разликата се оказва такса револвинг но това ти го казват чак след като сам го установиш

На мен това ми го бяха казали по телефона, когато ги разпитвах по-подробно. Ако теглиш в месеца и върнеш всичко в месеца е ОК. Обаче ако изтеглиш на 31-ви, то още на 1-ви следващия месец си с по-голямата такса (само това запомних като цяло за таксите). Вчера бях в София и видях, че имат щанд в мол София. Нямах време да се занимавам с тях иначе щях да им искам един договор. Ако някой иска може да отскочи и да получи повече информация.
 
От: "бяла карта" - мнения?

Здравейте, описах детайлно актуалните условия по Бялата карта- bit.ly/1nKAAFr .
Ще се радвам да хвърлите едно око и да коментирате.
 
От: От: "бяла карта" - мнения?

Здравейте, описах детайлно актуалните условия по Бялата карта- bit.ly/1nKAAFr .
Ще се радвам да хвърлите едно око и да коментирате.

Малко се разминават сроковете за погасяване с това което аз знам, но моята информация е от времето когато започнах темата. До сега може и да са се променили. Иначе ако нямаше лоши отзиви за Аксес Файнанс ООД щях да си ползвам картата като дебитна.
 
Изобщо не се захващайте с тази Бяла карта тази карта няма изплащане.Нещо страшно

Някой ползвал ли е bialakarta.bg ? До колкото се разбира от общите условия публикувани в сайта, дружеството е „Изи Асет Мениджмънт“ АД.
Разговарях два пъти с оператор и поне от това което ми казаха излиза, че мога да ползвам картата като обикновена дебитна карта и нямам да имам никакви такси. Нито при теглене от банкомат нито при получаване. Даже и месечна/годишна такса няма. Нещо много розово ми изглежда. Не може да няма някаква уловка.

Изобщо не се захващайте с тази Бяла карта тази карта няма изплащане.Нещо страшно
 
От: "бяла карта" - мнения?

тази институция (Бяла Карта) лъже клиентите като предоставя отначало определени условия без такси и т,н.В един момент ти начисляват сума и такса за която изпбщо не знаеш от къде идва лично аз и съпруга ми имаме такава и съжаляваме.Като се има на предвид че съм изплатила цялата сума на веднъж без да закъснявам с вноски и се оказа че трябва да плащам още 70 лв.Тази карта е някакъв ужас не се подлъгвайте да я имате и ползвате.
foxsy:)
 
Re: Изобщо не се захващайте с тази Бяла карта тази карта няма изплащане.Нещо страшно

Изобщо не се захващайте с тази Бяла карта тази карта няма изплащане.Нещо страшно
Здравей и добре дошъл при нас. ;)

Радвам се, че си с нас и се надявам да се засечем в друга тема. Успехи и моля, продължете с темата, че малко офтопик вкарах, но и да се запиша в темата, че стана бая актуална и голяма. :)
 
От: Re: Изобщо не се захващайте с тази Бяла карта тази карта няма изплащане.Нещо стра

"Бяла карта" е продукт на фирмата за бързи кредити "Изи Кредит", но под друго име. Картите се предлагат масово на хора, които са били клиенти на фирмата. Лихвите са ужасяващи, както и лихвте на кредитите им- 160% годишна лихва. Гледайте и мислете, когато са ви нужни спешни пари. В повечето случаи хората, които ви предлагат продукта въобще не са запознати с тънкостите на кредитирането. По телефона с вас говорят телемаркетинг агенти, които имат готов скрипт и няколко групи цифри. Те не са кредитори и се интересуват от това да ви убедят да вземете картата, за всяка продажба имат хонорар.
 
От: "бяла карта" - мнения?

Някой ползвал ли е bialakarta.bg ? До колкото се разбира от общите условия публикувани в сайта, дружеството е „Изи Асет Мениджмънт“ АД.
Разговарях два пъти с оператор и поне от това което ми казаха излиза, че мога да ползвам картата като обикновена дебитна карта и нямам да имам никакви такси. Нито при теглене от банкомат нито при получаване. Даже и месечна/годишна такса няма. Нещо много розово ми изглежда. Не може да няма някаква уловка.

няма такова нещо бялата карта се издава от" Интеркарт файнанс " те имат лиценз за издаване на електронни пари. Картата е на" Аксес Файнанс" и не те съветвам да я вземаш иначе изгаряш
 
От: "бяла карта" - мнения?

бяла карта не е продукт на Изи Кредит те нямат лиценз за издаване на платежни инструменти издава се от Интеркарт Файнанс при тях въпросната карта е с 18%годишна лихва с 15%годишно оскъпяване има и 45 дневен гратисен период картата се предлага от Аксес Файнанс точната и лихва на месец е 13,6% ако примерно сте изтеглили цялата сума и решите да вкарате минимална сума тя е 15% от одобрения кредитен лимит значи вкарвате минимална погасителна вноска от 1 до 5 число удържат ви 3,6%лихва върху използваната сума но на 6 число ви начисляват още 10%лихва за забава или неустойка излиза че нищо не сте погасили затова не се лъжете по този начин лихвата не е 72%на година а приблизително 170%
 
От: "бяла карта" - мнения?

сложили са му освен3,6%лихва още 10%за забава с една дума вечно ще им дължиш
 
От: "бяла карта" - мнения?

Аз ако си взема някога такава карта ще я ползвам само като дебитна, няма да тегля на кредит от нея.
 
От: "бяла карта" - мнения?

Аз закрих кредитните си карти, остана още една. Това е вечен дълг с вечни такси. Не си правете илюзии, че ще харчите и ще връщате после изгодно, това не се случва никога.
 
Re: От: "бяла карта" - мнения?

Аз закрих кредитните си карти, остана още една. Това е вечен дълг с вечни такси. Не си правете илюзии, че ще харчите и ще връщате после изгодно, това не се случва никога.

Да, това беше топ цел на Богатия татко, описващо го в книгите си - отървете са от всички пасиви. А пасив №1 си остава кредита. ;)
 
От: "бяла карта" - мнения?

Аз закрих кредитните си карти, остана още една. Това е вечен дълг с вечни такси. Не си правете илюзии, че ще харчите и ще връщате после изгодно, това не се случва никога.
Ами ако просрочваш безлихвения период е ясно, че ще ти сложат лихва
Не говоря за бяла карта, а въобще за кредитните карти
 

Горе