(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ето върнете си го пак, мутрата и цялата му тъпа свита:

Нема смисъл, баце и всички кирливи ризи да им извадиш промивката 3г и половина си казва думата. Явно българите са много податливи на внушения.

Примерно букс сайтове колко теми има изписани тук и в нета хората пак се ловят като мухи на тях и докато не ги излъжат да се уверят сами не вярват. Даже скачат да се бият, че си им завиждал и затова така говориш. И тука е същото докато не останат голи като пушки и нямат пари за хляб няма да повярват - все ще сме комунисти за тах и затова така говорим.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Цветанов пред бтв: "Ако се докаже, че аз като вътрешен министър съм разпореждал незаконно използване на СРС-та, аз ще изляза от политиката и ще се извиня на всички български граждани за това, което съм причинил

Да видим дали ще удържи на думата си?
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Нема смисъл, баце и всички кирливи ризи да им извадиш промивката 3г и половина си казва думата. Явно българите са много податливи на внушения.

Примерно букс сайтове колко теми има изписани тук и в нета хората пак се ловят като мухи на тях и докато не ги излъжат да се уверят сами не вярват. Даже скачат да се бият, че си им завиждал и затова така говориш. И тука е същото докато не останат голи като пушки и нямат пари за хляб няма да повярват - все ще сме комунисти за тах и затова така говорим.

За жалост си прав, но аз нямам намерение да се откажа. Щом до сега поне около мен няколко човека прогледнаха, и видяха истината в очите, значи има надежда. Не съм ги агитирал да гласуват за тези за които аз съм преценил, просто от поддръжници на гроб сега ще гласуват за атака. За мен лично няма проблем, просто тази тиква не искам да се връща никога повече, а и не искам да чувам за нея.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да видим дали ще удържи на думата си?

Че, ти помниш ли някой от гроб да го е правил? :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ха, ха, ха... Ако се докажело щял да излезе от политката:) Смях в залата. Кой трябва да го докаже това? Може би разследващите органи дето все още им дърпа конците? Или пък прокурора дето той и тиквоций го назначиха. Ебаси наглеците недни. Ако се докаже излизането от политиката ще му е най-малкия проблем, само дето няма да се докаже. То цяло чудо е че това излезе, ама ще е до тук.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ха, ха, ха... Ако се докажело щял да излезе от политката:) Смях в залата. Кой трябва да го докаже това? Може би разследващите органи дето все още им дърпа конците? Или пък прокурора дето той и тиквоций го назначиха. Ебаси наглеците недни. Ако се докаже излизането от политиката ще му е най-малкия проблем, само дето няма да се докаже. То цяло чудо е че това излезе, ама ще е до тук.

Не можем, да се оплачем, че живеем в интересни времена :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Една биография на Ив.Кост.
Както и стана.
БСП получи обещаното – косъм не падна от главите на виновниците за хиперинфлацията, която предизвикаха. Не се потърси никаква отговорност от никого, жестокият антикомунист Костов осигури на елита на БСП пълна ненаказуемост. Заведоха едно наказателно дело срещу Кирил Цочев, най-добрият министър на Жан Виденов и го елиминираха от управленски възможности за цели 15 години.В същото време не бе отменена нито една фалшива приватизационна сделка в ущърб на България, не се върнаха парите от външнотърговските дружества за 1580 млн. долара, не се потърсиха парите като остатък от първия заем на Световната банка. От своя страна БСП не си мръдна пръста за последствията на „икономическата ера” нот управлението на Костов. Над 40 млрд. лв. собственост, бе раздадена за 900 млн.лв и , от които платени на половина. Цялата материална база бе унищожена по-безпощадно от върлуващи варвари. Като настървен завоевател политиката на Костов разруши всичко, което даваше някакъв национален доход. Ликвидацията на българското стопанство е най-значимата регресивна роля на БСП по пътя към нейното олигархоизиране. Тъкмо Иван Костов създаде условията и възможността да се извърши извратената масова приватизация, измислена от „Позитано”, като тя беше премоделирана и използвана като приьом за обсебване и тотална кражба на държавното имущество.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

novini.bg/video/4107-прокуратурата-установи-незаконноподслушване-в-мвр.html
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Интересна закономерност виждам в анкетата колкото повече се дънят от ГЕРБ, толкова повече стават Буда-лите - вече 24. :mrgreen:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ще си ги гледаме и до година. Дано поне успее и някой друг да се уреди да влезе, че статистиката тук е едно към едно и с другите, по другите сайтове....направо не знам. Чака ни нещо страшно. Народе, какво ще правим? :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ще си ги гледаме от вилата в Маями този път обаче. :D Досега не излязоха и не казаха едно смислено нещо къде се провалиха и ми се струва, че ще карат пак по старият курс пълен напред към дъното. Все още има надежда простата част от народа като ги избера след това умната да ги свали.:wink:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

После и тока и парното им скъпо. Аре вземи това правителство и не реви. Токът ще ни е най-малкия проблем като дойдат пак на власт. ;) То и другите, които ще влязат няма да ни оставят да дишаме, така че е хубаво от сега да си налягеме парцалките. :) Аре, че се започна с манго...тоя колко от нас ще неутрализират. Но и манго е човек и той душа носи....За едно съм сигурен, през годините, изродията и извращенията стават все по-големи със всички следващи избори.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?


@Вискяр Бг - това са големи глупости, но не ми се занимава с тях сега. Въпреки всичко - дай ми един по-добър министър-председател в новата ни история от Костов. Някой друг да ни е вадил от криза ?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ще си ги гледаме и до година. Дано поне успее и някой друг да се уреди да влезе, че статистиката тук е едно към едно и с другите, по другите сайтове....направо не знам. Чака ни нещо страшно. Народе, какво ще правим? :)

Летище"София"....ако ни останат пари за билет..
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Летище"София"....ако ни останат пари за билет..

По-скоро те да се махат. Кво, да си зарежа родителите на тези изроди...да бе да. По-скоро за тяхното изселване е хубаво да се замислим. А тия какви ли изроди ще създадат след тях. НИЩО човечно не им остана. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Или ГЕРБ или нова партия (новодошла)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Или ГЕРБ или нова партия (новодошла)
Нови и не чак толкова партии колкото искаш. Самият факт, че основен избор ти е ГРОБ (или нова партия, която явно те мързи да потърсиш), показва, че си се вързала на пропагандата за "големите" и "малките" партии.
В моя черен списък за партии стоят ГЕРБ, БСП и ДПС. Другите що-годе стават.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За последните почти 24 години само се менят лицата, но управлението е същото - крадливо, безхаберно и алчно, без грам грижа към хората. Така, че поне в сегашните фаворити за властта, аз лично не виждам подходяща партия за гласуване, а да не споменаваме траги-комичната фигура на Яне Янев, които е най-голямата политическа грешка в последните 10 години ( може би само Царя го бие ).
 

Горе