(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Играчите се менят, играта си остава същата.
Това е реалността, в която живеем, по-точно, в която се мъчим да живеем.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Едно време изборите са били много по-различни и тогава е било по-лесно. Избираш между 2 варианта: Тодор Живков или затвора в Белене :|
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Повече от 20 години народа си избира "месии"(800 дни,Средно европейски доходи) ,и когато се провалят тотално,всички говорят че трябва смяна на управлението трябват нови лица....
Нима Симеон Кобурготски или Бойко Борисов,не бяха напълно нови лица в политиката?
Според мен не ни трябват нови лица,а нови правила,иначе ще тъпчем още 20 години на едно и също място.
Време е в тази държава всеки да поеме отговорност за действитето или бездействието си,със регламентиран закон,и когато някой работи против интересите на държавата и народа,да бъде съден с цялата строгост на закона.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

То и сега се гърми по улиците "искаме нови лиц", а реално идват близки, роднини и приближени на ония "старите муцуни" , които ни клатят вече толкоз време. Конституцията ни не е за нашия манталитет, трябва да се промени и най-малкото, което е наложително е намаляването на броя депутати. Има 7-8 "народни представители" които нямат 1 едничко изказване, за чий са ни в парламента, освен да са послушници. Пълен фарс е всичко в политиката на страната
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Повече от 20 години народа си избира "месии"(800 дни,Средно европейски доходи) ,и когато се провалят тотално,всички говорят че трябва смяна на управлението трябват нови лица....
Нима Симеон Кобурготски или Бойко Борисов,не бяха напълно нови лица в политиката?
Според мен не ни трябват нови лица,а нови правила,иначе ще тъпчем още 20 години на едно и също място.
Време е в тази държава всеки да поеме отговорност за действитето или бездействието си,със регламентиран закон,и когато някой работи против интересите на държавата и народа,да бъде съден с цялата строгост на закона.

Какви нови лица? Някой беше пуснал списък с родословните дървета на гербаджийте. Всички бяха син, дъщеря, племенник и т.н. на еди кой си, от еди коя си партия.

Нови лица трябват, но наистина нови и най-вече точните лица. Професорите и специалистите да поемат държавата - хората, които си разбират от работата и работят за интересите на страната. Или ще ми кажете, че няма по-читави от Калинка с фалшивата диплома, Цецо физкултурния учител и Бойко каратиста? Проблемът е, че наистина новите лица и хората, които си разбират от работата и са честни и съвестни, няма как да поемат властта. Шуробаджанащината и връзките с мафията са прекалено силни, за да го позволят.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

По-скоро ни трябват доказани бизнесмени, а не професори. Един ярък пример е Швейцария, където всички си живеят щастливо и там няма криза, но каква им е стратегията? За да бъдеш депутат трябва почти задължително да си първо милионер, да си се доказал пред обществото, да имаш позиции и чак тогава влизаш във властта. Освен това хората са работливи, знаят за какво отиват на работа и никой не мрънка излишно. Как мислите, ще ги стигнем ли изобщо или те трябва да вървят назад, а ние да бягаме срещу тях...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз в момента почвам да симпатизирам на Глас Народен. Сега им чета програмата в сферите, за които имат. В момента работят и над другите сфери. Това е партия изцяло създадена със собствените усилия и средства на няколко човека. Нямат спонсори, нямат дарители. Всичко сами си правят. Как мислите ?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз в момента почвам да симпатизирам на Глас Народен. Сега им чета програмата в сферите, за които имат. В момента работят и над другите сфери. Това е партия изцяло създадена със собствените усилия и средства на няколко човека. Нямат спонсори, нямат дарители. Всичко сами си правят. Как мислите ?

Такива са най-вредни.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз в момента почвам да симпатизирам на Глас Народен. Сега им чета програмата в сферите, за които имат. В момента работят и над другите сфери. Това е партия изцяло създадена със собствените усилия и средства на няколко човека. Нямат спонсори, нямат дарители. Всичко сами си правят. Как мислите ?
Подай лопатата!
При цъкане на връзката се стартира даунлойд на mp3 - става и за звук на телефонно позвъняване. :D Доста ефектен, бих казал. :wink:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Чекай и аз да оспамя да не остана по-назад:

30 000 фирми фалираха

Повече от 30 хил. малки и средни фирми са фалирали през миналата година. Повалила ги е кризата и лошата икономическа среда, заяви Лукан Луканов, председател на сдружение "Произведено в България". В бройката не влизат малките компании, които доброволно са затворили. Собствениците им са продали бизнеса си и са сложили на влог в банката малкото пари, които са им останали. В същото време Европейската комисия определя, че бедността у нас е достигнала тревожни размери. В България пет пъти повече хора от средното за ЕС живеят в мизерия, гласи анализ. Според него 85% от месечните доходи на домакинствата отиват за покриване на основни нужди, а 44% от хората търпят сериозни материални лишения.

Източник

Хвала на ГРОБ! Какъв им беше девиза "имаме воля" - имат воля, догодина ще фалират още 30к, а защо не и 60к?:D

Мерси за фниманието! :mrgreen:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И аз малко или много симпатизирам на Глас Народен, но съм ги класирал на второ място в моята листа за момента. Е, класиранията са неконстантни, така че може да има размествания.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

От любопитство, какво ви харесва на тях - в смисъл коя точка/и от програмата им, ако имат такава?
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

От любопитство, какво ви харесва на тях - в смисъл коя точка/и от програмата им, ако имат такава?
Направих едно такова питане до оракула гошо:
как се нарича състояние писна ми не ми пука

Тааа..., какво питаше? Любопитство ли някакво...? Програма?
...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако някой не знае за кой да гласува, и не е пускано това тук, ето нещо да се забавляваме заедно: http://www.glasovoditel.eu/glasovoditel.html - изглежда супер, хахахаха.... :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мдаа, интересно е това, само че май не е много верно в изчисленията :) според нещата, които аз искам да се променят трябва да гласувам за ВМРО :) ама нещо много малко партии са дадени при избора
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз пък съм си за Бе се пе ту според тоя сайт.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз Атака или СДС, да му таковам и тула. И това се предполага да насочи към някакъв избор неориентираните. Няма що....кой знае каква малъщина се крие зад това. Едва ли някой се е старал да вкарва някакви сложни формули, за да му изката нещо нега умно. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За Атака ще гласувам защото мисля че само те биха защитили националния интерес
От началото на прехода управлява един задкулисен олигархичен кръг с комунистическа закваска,
независимо кой е бил на власт царя, циганина, гея или каратиста, всички са слушкали сценариста
Герб е най-удобната партия за този кръг, който си играе със съдбата на България
Защото герб даже не е партия, герб е Боко Тиквата
Те командват Боко, а той изпълнява и не се отчита на никой в "партия герб"
Може за един ден да изкаже коренно различни позиции, и да се завърти на 180 градуса,
от "партията" ще му ръкопляскат даже и никой няма да зададе въпрос на лидера защо променя мнението си
Няма идеи, няма ценности, няма цели, всичко е алъшвериш
Аз обичам търговията, но когато говорим за национални интереси и народни ценности мисля че няма място за пазарлъци
Ако искаме да сме свободни хора, а не втора ръка европейци, трябва да защитаваме интересите на България
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Реално това се случва последно време с нашия роден бизнес. Изключвам монополите и връзкарските истории, които явно са ключът към успеха на една бизнес единица.

biznesadurjava.jpg


Лоша работа, но какво толкова. Просто гледаш да си мега независим от нашата държава и нещата може да се получат. Казвам го в тази тема, защото не съм живял в правителство, в което бизнеса да е бил подпомаган активно от държавата. Явно няма и да го доживея този момент. :)
 

Горе