(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да да добре говорите си вие. Пуснете си сега канал 3 и вижте в смолян какво става. Цял Смолян се е събрал да подкрепи ГЕРБ. А относно негативната репутация, която ми даде "Бягай продажнико" мога да ти кажа само едно. Трябва да благодарим на Бойко. Защо ли? Защото даде доста голяма магистрала на майка ти.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да да добре говорите си вие. Пуснете си сега канал 3 и вижте в смолян какво става. Цял Смолян се е събрал да подкрепи ГЕРБ. А относно негативната репутация, която ми даде "Бягай продажнико" мога да ти кажа само едно. Трябва да благодарим на Бойко. Защо ли? Защото даде доста голяма магистрала на майка ти.

Такива хора подкрепят герб!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да да добре говорите си вие. Пуснете си сега канал 3 и вижте в смолян какво става. Цял Смолян се е събрал да подкрепи ГЕРБ. А относно негативната репутация, която ми даде "Бягай продажнико" мога да ти кажа само едно. Трябва да благодарим на Бойко. Защо ли? Защото даде доста голяма магистрала на майка ти.

Типично за ГРОБАР!!!!!

Майките са най-важни!!! Сега ще си заслужиш още една негативна реп, и дано тоя път не ти я премахнат.

Голяма грешка направих, като сбърках бутона, но обещавам ти ще се реванширам!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да да добре говорите си вие. Пуснете си сега канал 3 и вижте в смолян какво става. Цял Смолян се е събрал да подкрепи ГЕРБ. А относно негативната репутация, която ми даде "Бягай продажнико" мога да ти кажа само едно. Трябва да благодарим на Бойко. Защо ли? Защото даде доста голяма магистрала на майка ти.

Ало, заблудения, гласувай си за групировката и оди целувай ръка на боса борисов за магистралата, те в бостана само такива тикви кат' тебе
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

не разбирам защо обиждате...
решил да подкрепи Герб - ок!
вместо да използвате такива грозни опредления, може да подминете мнението. (щях да предложа да с еопитате да го обедите, че греши - но това граничи с невъзможността в повечето случай..затова по-добре не си губете времето)
Пример ще дам с уни-уеб - той ще гласува за бсп само защото не е доволен от герб...

абсолютно сиг съм, че сега нямаше да сме по-добре ако сергей беше на власт
не сме били и много по-добре когато беше на власт
сега сиг някой ще каже за безработицата - да - само това може да се каже
но не може да се използва в случая (защита на тезата, че гсп са "по-добри") защото времената са различни, кризата и десетки други фактори

очаквам скоро да се измисли някоя псувня за: "човек който симпатизира/подкрепя герб"
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами да каже за какво ще гласува за някой, който е имал цял мандат и пълната власт да подобри живота на българите
А не да ми казва, че трябва да сме благодарни на герб за няколко километра магистрала
Страната след управлението на герб е като след война
То каквото е изказването, такъв е и отговора


Съдейки по състоянието на икономиката, можем да допуснем, че в България е имало война. Съдейки по парите, които управляващите харчат за избори – очевидно в тази война е имало и победители. Въпрос с не повишена трудност: кои са загубилите? Отговор: колкото по-дебела е веригата, толкова по-силно е чувството на привързаност.
Любен Дилов
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

не разбирам защо обиждате...
решил да подкрепи Герб - ок!
вместо да използвате такива грозни опредления, може да подминете мнението. (щях да предложа да с еопитате да го обедите, че греши - но това граничи с невъзможността в повечето случай..затова по-добре не си губете времето)
Пример ще дам с уни-уеб - той ще гласува за бсп само защото не е доволен от герб...

абсолютно сиг съм, че сега нямаше да сме по-добре ако сергей беше на власт
не сме били и много по-добре когато беше на власт
сега сиг някой ще каже за безработицата - да - само това може да се каже
но не може да се използва в случая (защита на тезата, че гсп са "по-добри") защото времената са различни, кризата и десетки други фактори

очаквам скоро да се измисли някоя псувня за: "човек който симпатизира/подкрепя герб"

Аз не разбирам, защо ги защитаваш? Нима толкова бързо забрави всичките простотии и глупости?

Виж, те хората не са виновни, че са им промили мозъка. Има само един виновен и всички му знаем името.

Упреците към привържениците им са с цел да се замислят за всичко това което се случи.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да да добре говорите си вие. Пуснете си сега канал 3 и вижте в смолян какво става. Цял Смолян се е събрал да подкрепи ГЕРБ. А относно негативната репутация, която ми даде "Бягай продажнико" мога да ти кажа само едно. Трябва да благодарим на Бойко. Защо ли? Защото даде доста голяма магистрала на майка ти.
Горещите дебати в кварталното блоково мазе, смърдящо на цигари Шипка и наливна ракия си е оказало влияние на Temite. Все още се чувства превъзбуден от помпозните заключения на компанията, така че негативните репутации са крайно незаслужени:)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз не разбирам, защо ги защитаваш? Нима толкова бързо забрави всичките простотии и глупости?

Виж, те хората не са виновни, че са им промили мозъка. Има само един виновен и всички му знаем името.

Упреците към привържениците им са с цел да се замислят за всичко това което се случи.

Абе пич, май вие сте с промити мозъци!
Я само погледни темите, само анти герб, как пък един човек не написа нещо анти бсп?
И пак се вижда, че сергейчовците са малцинство арогантни плювачи псуващи чрез репутации.
Сега чакам алана да ме препсува с червена репа, щото толко ви е акъла.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз не разбирам, защо ги защитаваш? Нима толкова бързо забрави всичките простотии и глупости?

Виж, те хората не са виновни, че са им промили мозъка. Има само един виновен и всички му знаем името.

Упреците към привържениците им са с цел да се замислят за всичко това което се случи.

Абе пич, май вие сте с промити мозъци!
Я само погледни темите, само анти герб, как пък един човек не написа нещо анти бсп?
И пак се вижда, че сергейчовците са малцинство арогантни плювачи псуващи чрез репутации.
Сега чакам алана да ме препсува с червена репа, щото толко ви е акъла.

ПП: От тия 8 човека, само двама серете теми, все едно имате диария
 
  • Like
Реакции: Rock
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз се чудя, кой нормален човек би подкрепил тая партия след ВСИЧКИТЕ брутални скандали, на които ставаме свидетели в последните дни.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз се чудя, кой нормален човек би подкрепил тая партия след ВСИЧКИТЕ брутални скандали, на които ставаме свидетели в последните дни.

Кажи ми алтернатива?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами, не е казано, че трябва да гласуваш за някой, след като според теб няма алтернатива. Обаче аз ако бях симпатизант на тази паритя щях да съм безкрайно разочарован и най-вероятно нямаше да гласувам.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами, не е казано, че трябва да гласуваш за някой, след като според теб няма алтернатива. Обаче аз ако бях симпатизант на тази паритя щях да съм безкрайно разочарован и най-вероятно нямаше да гласувам.


Най-лесно е да не гласувам, но тогава турските рейсове и платените цигани ще спечелят от моето въздържание!
А аз определено не се кефа на това!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Най-лесно е да не гласувам, но тогава турските рейсове и платените цигани ще спечелят от моето въздържание!
А аз определено не се кефа на това!

Гласувай си за тиквата и Ушко, тогава.

А за да има анти тем срещу ГРОБ тук, то има основание. Това не са форумите от които, ако нещо не е основателно би се толерирало.

А на въпроса защо само тук, ами защото всички останали медии ги купи БУДА, другите ги съсипа за да не му пречат.....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Най-лесно е да не гласувам, но тогава турските рейсове и платените цигани ще спечелят от моето въздържание!
А аз определено не се кефа на това!

А след още един мандат на некадърно управление когато държавата се набута със заеми щото няма икономика да генерира приходи - няма пари за магистрали. Избягат на тълпи както се случва в момента българите млади и стари щото тука няма алтернатива - няма какво да ги задържа. След още един мандат на покровителство на цигани и подкрепянето им да се размножават - циганите и турците станат мнозинство. Турците искат да си върнат османската империя из турските вестници имало карти на новата им империя с България вътре.

Та след като българите биват изгонени турци и цигани станат мнозинство, в една фалирала държава надупена от евро кредитори какво ще ги спре да се пишат преобладавщо турско население и да се присъединят към просперираща Турция?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

г0г0 Колко му е объркана главицата на детенцето - не знае, че Бойко и Анкара са най-добри приятели.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Горещите дебати в кварталното блоково мазе, смърдящо на цигари Шипка и наливна ракия си е оказало влияние на Temite. Все още се чувства превъзбуден от помпозните заключения на компанията, така че негативните репутации са крайно незаслужени:)

Раздаването на репутации от политически пристрастия - било зелени, било червени, издава фаза на характера от ранния пубертет - дали да дръпнеш съученичката за косата, или да я замериш с химикалка. За да ѝ покажеш, че те вълнува.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И пак се вижда, че сергейчовците са малцинство арогантни плювачи псуващи чрез репутации.

100% съм сиг, че когато @Тест направи анкетата (публична) не е очаквал герб отново да има най-мнного гласове
а бсп мишките да се изпокрият

това може да има само две обяснения:
1. в предишната анкета за бсп са гласували новорегистрирани акаунти (само за тази цел)
или
2. хората ги е срам да си признаят, че ще гласуват за бсп

Неоспорим факт обаче е че Тест не очакваше такова развитие на нещата (той дори гласува в собствената си анкета много по-късно - чак след като някой го попита защо не гласува?!?)
дори някой бспарчета може да са разочаровани от темата...въпреки, че в началото бяха в приповдигнато настроение когато мисляха че герб няма да събере повече гласове от бсп (справка: първите няколко страници - ще видите как изведнъж млъкват)
:lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз ще гласувам за ПП "Предприемач". Само да видим кога ще се учреди такава. :D
 

Горе