(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз ще гласувам за ПП "Предприемач". Само да видим кога ще се учреди такава. :D
Като гледам, защо не за следващото правителство. :) До тогава ще имаме още повече неща зад гърба си. :) Аз не знам някой от тия да може да се похвали с нещо, което е правил за родината си без да имал финансова облага от това. Направо не знам как живеят със себе си. :)

А като гледам пула ми идва да запаля една свещичка. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Най-лесно е да не гласувам, но тогава турските рейсове и платените цигани ще спечелят от моето въздържание!
А аз определено не се кефа на това!
Сега ще ме караш да изброявам про-циганските и про-турските прояви на ПП ГЕРБ ли? Знаеш ли, кой е координатора на всеизвестната соросоидна инициатива "Деситилетие на Ромското включване" - Цветан Цветанов.

Като не искаш горните неща гласувай за националисти, а не за българомразци ;)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Сега чакам алана да ме препсува с червена репа, щото толко ви е акъла.

Мисията е изпълнена, алъна удари червена репа с виликата мисъл "фостата" :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Тука само политолози в тая тема пишат имам един въпрос за вас. Колко от вас смятат, че ако се създаде партия с лидер която найстина работи за народа, срещу курупцията и орг престъпност, ще има бъдеще?

Нека преброяването на шараните започне сега...

Без да ви разбивам детските илюзии, но истината е, че това в нашата държава с такова минало е невъзможно.... честито на всички "вярващи" в новите идеали...
 
  • Like
Реакции: Rock
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

100% съм сиг, че когато @Тест направи анкетата (публична) не е очаквал герб отново да има най-мнного гласове
а бсп мишките да се изпокрият

това може да има само две обяснения:
1. в предишната анкета за бсп са гласували новорегистрирани акаунти (само за тази цел)
или
2. хората ги е срам да си признаят, че ще гласуват за бсп

Неоспорим факт обаче е че Тест не очакваше такова развитие на нещата (той дори гласува в собствената си анкета много по-късно - чак след като някой го попита защо не гласува?!?)
дори някой бспарчета може да са разочаровани от темата...въпреки, че в началото бяха в приповдигнато настроение когато мисляха че герб няма да събере повече гласове от бсп (справка: първите няколко страници - ще видите как изведнъж млъкват)
:lol:

БСП имат много по-богата биография на съсипване и разграбване на държавата.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Тука само политолози в тая тема пишат имам един въпрос за вас. Колко от вас смятат, че ако се създаде партия с лидер която найстина работи за народа, срещу курупцията и орг престъпност, ще има бъдеще?

Нека преброяването на шараните започне сега...

Без да ви разбивам детските илюзии, но истината е, че това в нашата държава с такова минало е невъзможно.... честито на всички "вярващи" в новите идеали...

Според мен е възможно - но най-трудния тест е този на пътя до парламента
ако го стигнеш самостоятелно и независимо - когато имаш пълната власт няма кой да ти дърпа конците :)

БСП имат много по-богата биография на съсипване и разграбване на държавата.

nea.gif
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ден след като Цветанов се закле в децата си - извода е, че явно децата не са на Цветанов :D





Получени са аудио файлове с разговори между Бойко Борисов, Мирослав Найденов и Николай Кокинов. Звуковите файлове са над 15 на брой.

По темата шефът на Националната следствена служба Бойко Найденов заяви, че не е чувал нищо подобно, предаде репортер на novini.bg. По думите му, всичко с тези СРС - та вече е прекалено. Според Найденов, в една правова държава тези неща не са нормални.

Извадки от аудио записите:

Николай Кокинов – градски прокурор на София: Добро утро.

Мирослав Найдено – бивш министър на земеделието и храните: Аз съм се дегизирал.

Н.К.: Дегизирал!? /към друг/ Вода нищо друго не искам.

М.Н.: Отслабнал ли си?

Н.К.: Само умствено. Преследват ме. Аз съм репресиран.

М.Н.: На една шейна, дет вика Шефа, са ни качили.

Н.К.: Ааа, качили, ма забраихте ма сичките.

М.Н.: Мене, ме най забравиха. Ама,…

Н.К.: Тебе не знам кой ти вади ножа. Сигурно ти приказват, че аз ти го вадя, ама…..

М.Н.: Не? Той затва Шефа искаше, той затова ти се обади снощи…

Н.К.: Няма идея кво се случва в крайна сметка. Някой нарежда отгоре. Кой ти скача? Това ни е интересното.

М.Н. Не знам. Казах му на Шефа, той каза – Цецо. Мисля, че е Цецо. За да има такава атака и то координирана атака….

Н.К.: Значи това го прави Главния. Еманципира ли се вече.

М.К.: Защото Той /главния прокурор/ първия път като се изказа, директно атакува и теб.

Н.К.:К'во да ти кажа…..

М.Н.: Цацаров казал на Шефа, че отдолу го натискат да ми повдигне обвинения.

Н.К.: Крият от мен делото. Аз съм репресиран от всякъде. Президента ми скача вече.

М.Н.: А той що?

Н.К.: Ми не знам.Щот сме били хора на Бойко. Не мога да разбера к'во се случва – кой от кои е ?

М.Н.: В събота и неделя бяхме с Шефа и аз му викам, че ще ми пишат постановлението за привличане. И той вика: „Глупости как ще приличат?“. И в понеделник получих призовка.

Н.К.: Виж сега, началника си избра главен прокурор.

М.Н.: Знаеш ли кое е лошото, като са го разпитвали тоя Симеонов…

Влиза Бойко Борисов.

Б.Б.: Ебати ташака. Слави Бинев да има по-висок рейтинг от Костов.

Н.К.: Ха-ха-ха. А Кокинов да пише?

М.Н.: И после в дисциплинарката.

Н.К.: И после да.

Б.Б./към друг/: Дай една пура.

М.Н.: Марешки си е платил и днес е на първа страница на „Труд“ и „24 часа“. Пълнят гушите на медиите.

Б.Б.: Поболяхте ме.

Н.К.: А какво да кажа аз? Защо ми скача президента бе? Бил съм твой човек.

Б.Б.: Той, ако е казал, че си мой човек, то т'ва е хубаво.

Н.К.: Хубаво, ама началника ми по друг начин го представя.

Б.Б.: В смисъл?

Н.К.: Ми каза,че президента му се скарал – до кога ще ги търпиш тия…Както се казва, не са хубави тия работи. Нещо, репресират ме….Червените ме репресират.

Б.Б.: Кои са червените?

Н.К.: Хи-хи-хи. По принцип. Всички ме репресират. Янето ми скача.

Б.Б. За кое?

Н.К.: За енергийните дела. Гриза дървото. Ще кандидатствам за апелативен прокурор. Искам там вече да ходя.

Б.Б.: Къде е т'ва?

Н.К.: Апелативна прокуратура. Искам да ходя там вече.

Б.Б.: А София?

Н.К.: Не ми се седи тука повече.

Б.Б.: А този Джамбазов на кой е човек? Аз знам кой го е назначил. Сашо Арабаджиев се е обадил на Филчев и го молят Станишев и Първанов.

Н.К.: Той ми е градски, от Ямбол е, по-малък е от мене. Малко гей си пада, ама….

Б.Б: Не малко, той си е откровен педерас.

Н.К.: Е да де, ама иначе си е добро момче. Умно момче.

Б.Б: Всички педераси са умни по-принцип. И аз почвам вече да викам, че съм педал.

Н.К.: Хи-хи-хи.

Б.Б.:…за да мислят, че съм интелигентен. Кольо Филчев ми разказа цялата му история. Нали знаеш, той е като СД – като му щракнеш копче и почва да разправя с години и с дати.

Н.К.: Е той Джамбазов, Бойко Найденов го взе. После и аз си го взех.

Б.Б.: Да не би и ти да обичаш така…..

Н.К.: Ми де да знам, не съм пробвал, Ама може и да е хубаво. Знае ли човек на тази възраст.

Б.Б.: Е той не беше ли тоя дето ходи да разпитва Овчаров в кабинета му?

Н.К.: Да даже му се караха. А за Миро Найденов, мен т'ва дело ми го крият.

Б.Б.: Кой го крие?

Н.К.: Ръководството на прокуратурата.

Б.Б.: Кой?

Н.К.: Караш ме да говоря срещу началника си ли? Наблюдаващия прокурор докладва всяка вечер на Боби Сарафов.

Б.Б.: Боби Сарафов е?

Н.К.: Ми докладва си, предполагам, че е по разпореждане на Цацаров щото тази дисциплинарка ми е голям чатал на врата. Всеки ме изнудва.

Б.Б.: А Апелативен по-хубаво ли е от Градски?

Н.К.: Ами по-високо е. Три граници са. Долу от Благоевград горе до Видин. Обеща ми едно /да стане главен прокурор/ а то не стана. Моя мандат изтича след три години. Няма какво да правя тука. Освен това ще съм втора инстанция на СГП, а и не само на нея.

Б.Б.: А неговото дело /визира Миро/ как го виждаш като прокурор?

Н.К.: Ми никак не го виждам. Неговия свидетел, как се казваше, Симеонов, пак е бил отбой. Казаха ми, че дръпнал си го бил нещо. Така ми казаха от летището. Сериозно ти говора. Без неговите показания аз не виждам кво има по делото. Имат само тия СРС-та на Калинка.

М.Н.: Те сега искат да привличат и Малена към мене.

Н.К.: /към Б.Б./ Не ми се подсмихвай, ти си го избра.

М.Н.: А по второто дело – това за пиарките. Там тая другата, Накова.

Н.К.: Братко дишат ти във врата. Познай кой е от три пъти. Не съм аз. Питай началника да каже.

Б.Б.: Кой?

Н.К.: Ти. Питай главния кво му се върти във главата. На мен не ми казва. Изненадва ме непрекъснато. Днес ме бие, утре ме гали. Ето за това искам да стана, Апелативен да отида…..Главния ми каза да разпънем като Христос журналист от Медиапул Борис Митов. И той е гей.И наркоман и гей. Нали съм все главен бушон /към Бойко/ нещо взех да са уморявам. Сериозно ти говора. Много ми идва. Удар след удар. Всеки ма цака. Мъка ми е…..

Б.Б.: Роман мое ли си го ебе Джамбазов или не мое?

Н.К.: Според вестниците още един от заместниците ми е гей.

Б.Б.: Роман си е манаф малко.

Н.К.: Е приятелчета са си с Джамбазов.

М.Н.: Е то прихваща.

Н.К.: Не знам к'во прихваща но нещо съм нервен напоседък.

М.Н.: И на мене ми е същото.

Н.К.: Не е хубаво. Твойто си е твое, мойто си е мое.

М.Н.: Теб като прокурор те питам – при условие, че този си е променил показанията, те не могат ли да го прекратат.

Н.К.: Могат.

М.Н.: Е що не го прекратяват. Нали такава беше уговорката? Отиваш разпитват те и край.

Н.К.: Аз съм репресиран в момента. Нямам поле за изява. Аз го питам Джамбазов той не ми казва нищо. Лъже ме. Знам. Според мене, с ръка на сърцето, няма да издържи делото. А за другото дело, за медийните поръчки, чух една клюка, която ако искаш ще ти я кажа, ако искаш няма да ти я кажа.

М.Н.: Кажи.

Н.К.: Предлагат сделка и май е приета от девойки, една от които е дамата, с която живееш. Да свидетелства срещу тебе, за да не и повдига обвинение.

Б.Б.: Тоя не ти е проблем, тая ти е проблем.Още преди една година ти казах.

Н.К.: Е значи мисла в правилната посока.

Б.Б.: Проблем ти е тая, която може да те накисне по най-безобразния начин. Така че отивай и се оправяй.

М.Н.: Аз там притеснения нямам.

Б.Б.: Ако тая, къде живее при мене ходи да ме топи, чия е вината? Това което ти го казва човека…

М.Н.: Е то нали е клюка.

Н.К.: Клюка ама.

Б.Б.: Ама има логика.

Н.К.: Отивам при началника си на репетиция. Не знам дали ще се върна.

Кокинов си тръгва. На тръгване предава на Борисов резултати от прокурорски проверки преди да са обявени от прокуратурата. Юристите ще преценят престъпление по кой текст от НК е извършил.

М.Н.: /към Бойко/ Значи Шефе, тя няма да ме издъни. Марга е много близка с Калина. И след като я осъдиха за дипломата тя пак се вижда с нея.

Борисов говори по телефона.

Б.Б.: С Бареков как беше?С тоя капут!

Борисов говори по телефона. Мълчанието на мутрите.

Б.Б.: Ще приказват срещу себе си.

Б.Б.: /към Миро/ Лудия не ти е проблем. Т'ва ти е проблем щото са европейски пари.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Неоспорим факт обаче е че Тест не очакваше такова развитие на нещата (той дори гласува в собствената си анкета много по-късно - чак след като някой го попита защо не гласува?!?)
Като пуснах анкетата целта беше да се вижда кой за какво е гласувал. В тая връзка развитието на нещата е на 100% точно такова каквото го исках и очаквах. Не съм видял някой да ме е питал защо не съм гласувал, но има доста потребители, които са ми в игнор листата, защото съм преценил, че мненията им са безполезни и безинтересни за мен, и на които не виждам писанията, тъй че е възможно да е имало нещо такова. По принцип гласувах веднага, но после се наложи пак, защото по някаква причина първия път не ми беше отчетен гласът.

От темата не вярвам някой да е разочарован. Ако трябва да се прави анализ на резултатите от анкетата, като погледна гласувалите за ГЕРБ забелязвам само няколко познати имена. Всички останали ги виждам за първи път. Основните потребители на форума са избрали различна от ГЕРБ партия, което ми дава надежда, че ако в страната ни царува простотията, това все още не важи за основните участници в Предприемач.

А последният конфликт с temite започна от тая реплика: "Събрали се разни фенчета на болен сидеров и на станишката и айде на хорото срещу Герб. Доста е жалко отстрани." След като temite обиди около половината потребители, участвали в темата и анкетата е нормално да получи същото отношение от тях. В случая е видно кой започна пръв.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не мога да повярвам,какви хора са ръководели държавата?Това е мафия.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Като пуснах анкетата целта беше да се вижда кой за какво е гласувал.
Да де..нали затова е публична
но целта ти беше да видиш дали ще се съберат гласове за герб - въпреки, че е публична


В тая връзка развитието на нещата е на 100% точно такова каквото го исках и очаквах.

Каза, че целта ти е да бъде публична
браво - справил си се, на 100% е такава :D


Не съм видял някой да ме е питал защо не съм гласувал, но има доста потребители, които са ми в игнор листата, защото съм преценил, че мненията им са безполезни и безинтересни за мен, и на които не виждам писанията, тъй че е възможно да е имало нещо такова.По принцип гласувах веднага, но после се наложи пак, защото по някаква причина първия път не ми беше отчетен гласът.

припомням ти:
Да, ама Test пуска анкета, па не гласува:rolleyes:

35 мин след като си пуснал анкетата

Някакъв бъг с vbuletin-a ли си открил?



От темата не вярвам някой да е разочарован. Ако трябва да се прави анализ на резултатите от анкетата, като погледна гласувалите за ГЕРБ забелязвам само няколко познати имена. Всички останали ги виждам за първи път. Основните потребители на форума са избрали различна от ГЕРБ партия, което ми дава надежда, че ако в страната ни царува простотията, това все още не важи за основните участници в Предприемач.

няма значение дали са ти познати или не
твоя глас и този на мангала с 3 клас имат ЕДНАКВА стойност :D

опс, грешка! неговия е "по-скъп" :lol:

направи тълкувание на гласовете за Герб - хората ти били непознати, ок.
дай сега да видим за бсп - защо толкова малко в тази анкета?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Колеги и колежки, нали не се надявате, че някой политик ще оправи България? Цялата ни страна е изнила от корените и корупцията е толкова силна, че просто никой не може да се противопостави на мафията. Родните ТИМ завладяха всичко, а което не е тяхно е на руснаци, сърби или други тарикати. Не се надявайте на нищо, а според мен ще става още по-зле в следващите години...
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

няма значение дали са ти познати или не
твоя глас и този на мангала с 3 клас имат ЕДНАКВА стойност :D

направи тълкувание на гласовете за Герб - хората ти били непознати, ок.
дай сега да видим за бсп - защо толкова малко в тази анкета?

За избирателите на ГЕРБ нямам особено високо мнение, ама все пак мисля че е пресилено да ги наричаме мангали с 3 клас. А относно резултатите на БСП, така като гледам повечето гласували за тях са все от сериозните форумци.

Целта ми не е била да видя дали ще се съберат гласовете за ГЕРБ, а да видя кой точно гласува за отделните партии. Между другото, аз ако искам можех изобщо да не гласувам в анкетата или да си направя фалшиви акаунти, с които да манипулирам резултатите. От какъв зор някой си мисли, че може да ми дава наклон на х*я и ще ми търси сметка за неща, за които не дължа обяснение на никой тук? Може би щото си няма негов или го е пенсионирал. Ако случаят е такъв не мисля че мога да помогна, не съм задължен да го правя, а нямам и желание.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Имах интересен разговор тези дни и ми стана ясна една много добре изработена схема.

Ето го този леко преразказан разговор (нямам чак толкова точна памет, за да е с точно цитиране):
- За какво да гласувам като пак са ги сложили същите да избираме?
- Как така същите? Нали има толкова много нови партии и сформирования както и стари, които никога не са влизали в парламента?

От къде всъщност идва това объркване?
Ключовата дума е "те" (липсващо подразбиращо се местоимение в изречението). Кои са тези "те" дето са сложили другите дето трябва да ги избираме?
Отговорът се крие в източника на информация, който масово се ползва от повечето хора - телевизорът. Там ти показват само няколкото одобрени от "тях" партии, а за другите се мълчи. Така масата хора добиват представа, че партиите са само тези, които им показват. Тук идва и редът на прословутата фраза "избираме най-малкото зло", но в случая се избира най-малкото зло от посочените (другите нали сякаш ги няма).
Каква е крайната цел? "Или гласувайте за някой от нашите или ако не ги харесвате, не гласувайте изобщо, защото не желаем да гласувате за ненаши хора."
Схемата е измислена много хитро. Или гласуваш за някой от тяхните или не гласувайки пак гласът ти отива за същите.
Ако искаш да разбереш истината, просто си изключи телевизора.

П.П.:
Пропуснах най-важното.
Как да ги прецакаме? Трябва просто да гласуваме за някой нетехен.
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Забрави да споменеш платените социологически проучвания, които никак не са за подценяване.:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

На дърпащите конците отгоре им е все едно кой точно от "одобрените" ще спечели. Важното е само да е от "техните". Социологическите проучвания са втори layer. Те са боричкане между "одобрените" участници.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе то ясно че всички до 1 са айдуци, тука кликнах на АТАКА.. ама май ше гласувам за Светльо. :|
Както каза някой по-нагоре из темата, ако няма хляб, поне сеир да има, а според мен Светльо ше направи сеир :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе то ясно че всички до 1 са айдуци, тука кликнах на АТАКА.. ама май ше гласувам за Светльо. :|
Както каза някой по-нагоре из темата, ако няма хляб, поне сеир да има, а според мен Светльо ше направи сеир :D

Е ти сеир, като искаш да си върнем клоуна, той малко ли смешки правеше цели 4 години не е спрял да ни забавлява. :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Е ти сеир, като искаш да си върнем клоуна, той малко ли смешки правеше цели 4 години не е спрял да ни забавлява. :lol:
Що за хумор е когато те бият и грабят? Нека ако има сеир, поне да се прави от по-кадърни шоумени.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

922765_523235307722499_282863846_n.jpg


Е тоя ме спечели 8):lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

bb55c7cfc36ec7833005c01cedbb4a4f.jpg

:-o
 

Горе