(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .

Test

Well-Known Member
Мисля че дойде момент за нова и по-сериозна анкета. Тук ще се вижда кой за какво е гласувал. Анкетата изтича в деня след изборите.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Къде е анкетата, че недоскив
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аха
Пускаш анкета, па не гласуваш
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Чудесно. Сега ще видим как ще е без мъртвите души на ГРОБ.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да, ама не виждам да е публична
То Test май много тестове си прави
:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да, ама не виждам да е публична
То Test май много тестове си прави
:)

Публична е, цъкни върху броя гласували. :wink:
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да, ама Test пуска анкета, па не гласува:rolleyes:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

8-ма тема, кой как ще гласува. Е не се ли разбра вече? Дай всички да пуснем по една. Моята ще е:

Идиоти с бюлетина 1
Идиоти с бюлетина 2
Идиоти с бюлетина 3
Идиоти с бюлетина 4
Идиоти с бюлетина 5
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Гледам за ГРОБ нито един глас - та се сетих за един стар виц каква била приликата между публичният дом и трабанта

Срам те само докато влезеш да не те видят
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мен не ме е срам :beer:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Най-вероятно за НФСБ или Атака, за това в анкетата пускам глас за Атака.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз съм пас, няма така партия на небосклона да удолетвори, което искам :D
 
ЗА СЕФТЕ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА АТАКА! Знаете ли защо? Нали сте чували какво са казвали римляните - "Дайте на народа хляб и зрелища, за да е доволен." Тъй като ми е ясно, че хляб няма да има, то поне да е забавно...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз предлагам да се направи анкета: За кого НЯМА да гласувате на изборите с възможност за посочване на повече избори
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Няма да гласувам, за когото и да гласувам все правя грешка.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз съм си казал отдавна, че за мен изборът е "България на гражданите". Най-малкото е нещо извън НС в момента.

Много ме учудват резултатите в анкетата обаче!
ГЕРБ - един глас?

Атака? Не мога да си обясня как може някой да подкрепя Волен при все, че през 2006 година, когато беше кандидат за президент говореше през цялата кампания против малцинствата и беше стигнал доста далеч, а на балотажа обърна палачинката и почна да говори, че малцинствата не били виновни, трябвало да им се търси работа. Само, че в дни на демокрация и капитализъм хората си търсят работа, а не както в комунизма - държавата да ти намери.
Затова и претърпя пълно фиаско на балотажа. Всички усетиха как се опитва да се нагоди според ситуацията.

Сега пак Волен обещава, че ако спечели изборите и стане премиер, щял да вдигне миним. заплата - 500 лева, а средната 1000 лв. Как?
Да не говорим, че това го прави с ясната идея да повиши рейтинга си и да има повече реални гласове и субсидията на "Атака" да е по-голяма. Все пак не забравяйте, вашият глас струва 12 лева. Толкова е субсидията за вашия глас. Ако не отидете да гласувате, вашите 12 лева се разпределят между партиите.
Но да се върна на Волен... той иска национализация на ЕРП-тата. И какво ще постигнем - щото няма български държавни фирми, които не са плащали от месеци заплати и т.н. Държавата също не може да осигури сигурност на плащанията и услугите (продуктите). А самият акт на одържавяване е абсурден и крайно лява политика. Все едно утре половин град да реши, че на мястото на моята къща може да се направи национален парк и да събере подписка да ми я национализират. Как да стане? Частната собственост е неприкосновена...

Решението не е национализация, а регулация.

Така, че много съм изненадан от гласовете за "Атака" и виждам, че има кой да му се върже на приказките. И всъщност, който казва, че няма леви партии у нас, направо е объркал. Освен БСП и Атака проявяват силно лява насоченост.
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Няма да гласувам, за когото и да гласувам все правя грешка.
Недей да гласуваш, те онея мургавите братя ще гласуват вместо тебе споойно. :)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз съм си казал отдавна, че за мен изборът е "България на гражданите". Най-малкото е нещо извън НС в момента.

026.gif


и за мен е много важно да:

30. Ще стартираме мащабна програма за възстановяване на поливното земеделие.

като прочетох тази точка - викам - ТЕ СА!!! и не четох другите...за какво? :oops:


относно ГЕРБ - защо не гласуват хората - то и за бсп няма много гласове
но някой като каже, че ще гласува за герб и 100 човека му се нахвърлят...


сега пък ReminD е гласувал за БСП - нали беше за България на "Гражданите" :D това момче ме съмнява..
май му плащат от две места
acute.gif
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе на мен кой и къде ми плаща не е твоя работа, ти себе си гледай, не гледай в чуждата паничка.


То винаги в интернет са големите националисти.... мани не думай.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Клишета, клишета, клишета .... Толкова неистини написа, че няма накъде.

Това за малцинствата е тъпотия и лъжа. Слави беше осъден, защото не можа да докаже, че Сидеров е казал нещо крайно по повод малцинствата. Иначе малцинствата изобщо не се толерират от държавата и Сидеров говори празни приказки, колкото да хваща балъците. Мислиш ли че е така? Май не е, защото живеем в циганска и турска държава, но не и в България.

Със субсидията АТАКА издържат телевизия, вестник и мрежа от партийни клубове. Коя друга партия го прави?

Сидеров никога не е казвал, че ще се национализират ЕРП-та. Никога! Винаги е говорил за разваляне на договорите, заради нарушенията по тях. Това с национализацията е на БСП, а от ГРОБ го бутнаха в устата и на Сидеров. Стар комунистически номер.

Отделно фен на Пръмова да ми разправя, че атака били популисти е крайно смешна история. Въри си чети 31 точно от плана на Мигленка и дерзай:)


Аз съм си казал отдавна, че за мен изборът е "България на гражданите". Най-малкото е нещо извън НС в момента.

Много ме учудват резултатите в анкетата обаче!
ГЕРБ - един глас?

Атака? Не мога да си обясня как може някой да подкрепя Волен при все, че през 2005 година, когато беше кандидат за президент говореше през цялата кампания против малцинствата и беше стигнал доста далеч, а на балотажа обърна палачинката и почна да говори, че малцинствата не били виновни, трябвало да им се търси работа. Само, че в дни на демокрация и капитализъм хората си търсят работа, а не както в комунизма - държавата да ти намери.
Затова и претърпя пълно фиаско на балотажа. Всички усетиха как се опитва да се нагоди според ситуацията.

Сега пак Волен обещава, че ако спечели изборите и стане премиер, щял да вдигне миним. заплата - 500 лева, а средната 1000 лв. Как?
Да не говорим, че това го прави с ясната идея да повиши рейтинга си и да има повече реални гласове и субсидията на "Атака" да е по-голяма. Все пак не забравяйте, вашият глас струва 12 лева. Толкова е субсидията за вашия глас. Ако не отидете да гласувате, вашите 12 лева се разпределят между партиите.
Но да се върна на Волен... той иска национализация на ЕРП-тата. И какво ще постигнем - щото няма български държавни фирми, които не са плащали от месеци заплати и т.н. Държавата също не може да осигури сигурност на плащанията и услугите (продуктите). А самият акт на одържавяване е абсурден и крайно лява политика. Все едно утре половин град да реши, че на мястото на моята къща може да се направи национален парк и да събере подписка да ми я национализират. Как да стане? Частната собственост е неприкосновена...

Решението не е национализация, а регулация.

Така, че много съм изненадан от гласовете за "Атака" и виждам, че има кой да му се върже на приказките. И всъщност, който казва, че няма леви партии у нас, направо е объркал. Освен БСП и Атака проявяват силно лява насоченост.
 

Горе