тука на нудисткия плаж...

От: тука на нудисткия плаж...

изглеждаш така както мама и тате са те създали,а как изглеждаш ?
Е, добре, ако някой ден изглеждам така просто ми теглете куршума и да не мъча хората..
 
От: От: тука на нудисткия плаж...

Трябваше да опишеш по подробно какво се спотайва зад линковете...ОСЛЕПЯХ!

НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА, АМОУН ТИ СИ БАЦЕ :D

http://mamita-bg.com/wp-content/uploads/2011/08/Марта-Вачкова.jpg ЗАЩО?!:oops:
http://www.burgasnews.com/images/stories/AA2010/artist/marta-gola.jpg

Спасете косатките :D :D :D
 
От: тука на нудисткия плаж...

Е, добре, ако някой ден изглеждам така просто ми теглете куршума и да не мъча хората..
Сега разбра ли защо сме против нудистите? :D
 
От: тука на нудисткия плаж...

Екстра е, с тези дебели филии :D Да живее нудизма!
 
От: тука на нудисткия плаж...

Става въпрос за по-големи членове? Отидете в Африка, там винаги е горещо, а на горещо оная работа се разширява, а на студ се свива. За 3-4 години ще имаш черен, голям, декориран с вени член. :D
Друга алетрнатива е да залепиш лентички по оная работа и се печеш на нудистки плаж, накрая ще имаш член на райета, което е може би атракция за жените.
 
От: тука на нудисткия плаж...

Преди години ходехме с мъжа ми на нудистки плаж между Варна и Златните. Събираха се почти едни и същи хора. Даже водехме и детето - беше на две-три години. Плажчето беше изолирано, нямаше много натрапници. Само веднъж едни пубери се домъкнаха и се опитаха да ме снимат, обаче ги видях и се покрих, а като се опитаха да снимат другаде ги нахокаха и ги изгониха. Веднъж на един му хвърлиха фотоапарата в морето, а на друг - в едни гъсти храсталаци, дето няма намиране. Сега не бих отишла вече на нудистки плаж. Не е същото, макар че няма от какво да се срамувам, но ми е неприятно да ме оглеждат разни чекиджии. Искам спокойствие, а на морето все по-трудно се намира такова.
 
От: тука на нудисткия плаж...

...но ми е неприятно да ме оглеждат разни чекиджии. Искам спокойствие, а на морето все по-трудно се намира такова.

А някой няма ли да помисли за чекиджиите... и те са хора...
 
От: От: тука на нудисткия плаж...

Трябваше да опишеш по подробно какво се спотайва зад линковете...ОСЛЕПЯХ!

майкоууууууууууу жива да не бях
тая крава мие толкова противна от тиливизионния икран... а така просто не очаквах да я видя... след чирешката на тортата се надявам всички да са разбрали ква ДЕБЕЛА И ЛИЦЕМЕРНА КУЧКА Е... а така като и лъсна и свинското... ужас... хора имайте милост
предупреждавайте за такива линкове!!!
 
От: тука на нудисткия плаж...

Така си е.Този линк беше особено жесток:).В на Марта женското предаване не говореха ли за остслабване и разни подобни.Ако е така излиза баси лицемерката:)
 
От: тука на нудисткия плаж...

Ако бях предупредил, нямаше да е толкова забавно :D :D :D
 
От: тука на нудисткия плаж...

Жената е в крак с модата, нали сега италианците направиха модно ревю с дебели манекенки, а в Англия издават специално модно списание само с дебели модели в него и се опитват да наложат ренесансова красота :) В ориента една жена ако няма три гънки на корема не се счита за хубава.
 
От: тука на нудисткия плаж...

Не знам кое е по-хубаво - супертънък скелет с подплънки в сутиена и тресящ се от кожи задник или някоя крава като МВ.
И двете.Златната среда си е най-добре.Малко месо в задните части на жената правят чудеса:)
 
Абе няма доволно.

Дано да се оправят нещата, но не съм оптимист и тук. Най-добре е всичките да са добре сложени и красиви, каквито трябва да са, но уви. Виждаме обратното на това, което искаме, за това и не ходя по такива места. Спестявам си травмата и психическото разтройство, към което ще ме тласне всичко това. Иначе има и извратеняци, които си слагат очилата, за да не видят на къде шарят очите им, и се кефят на пайзажа от плът. :)
 
От: тука на нудисткия плаж...

Е то не само извратеняци

Всеки уважаващ себе си "джентълмен" би трябвало когато посещава такива места поне в началото да си слага слънчеви очила за де не се вижда къде и кой киризи, макар че то може и да си проличи:p
 
От: тука на нудисткия плаж...

Че какво толкова ще види, като че ли не ни залива голотия отвсякъде. Тази година на плажа в Поморие беше пълно с руснаци. Поне от рускините очаквах малко повече вид, обаче не - и те дебели повечето. Тук там някое младо момиче да изглежда добре. Що се отнася до мъжете
animated2248.gif
нагледах се на шкембета и сланини. Значи, по моя преценка на плажа имаше около 30% хора с нормално тегло, останалите са дебели, в това число и децата.
 

Горе