ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

ще чистите ли България?


  • Общо гласове
    34
  • Poll closed .
От: Re: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

А за градинката около блока и улицата нашият вход е платил допълнително на чистачката измете даже вътрешната улица зад блока в частта на наши вход

като все си мисля че улицата поне е здължение на чистота ама явно в тази държава е така :)

Като каза за плащане ме навя на мисълта, че всеки месец давам по десет на домоуправителите уж за добро, но до сега не съм видял нищо да се е подобрило от даденото от мен или другите в блока. :-D
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Единствения начин да се промени каквото и да е било на тая планета е като се промени характера на хората. А това не става с намеса от вън, а с желание от вътре във всеки един от нас.

Това си е въпрос до възпитание и култура, а нали знаеш, че когато майката на детето го лигави и хвърля наляво и дясно мокрите кърпи по земята щото я мързи да отиде до коша дето е на две крачки и детето ще свикне така и то ще стане същия тиквеник.

Да допълня за да не пускам ново мнение: виждал съм такива глезотии и простотии от въпросните майки, че направо да ти се догади, а после ревът ами много ми мръсно около мен и детето ми не може си играе!

Само за пример аз живея в малък град 17к. скоро пред нас евала на кмета и доставчика на нет единия, че спонсорира това направиха много хубава детска площадка. Познайте в какво се превърна след това? Цигания майките седят на лаф мухабет с децата въобще не ги гледат какво правят изпочупиха всичко и пукат пици и хвърлят по земята. Е как да е чисто и приятно?
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Не, защото това няма да промени нищо и е загуба на време. Другата година пак старата песен!....
трябва да има цялостна промяна в морала на хората, законите....
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Аз в никакви кампании на БунакТВ няма да участвам! Те ще ми дават наклон какво да правя. Дори и да съм искал да чистя щом са замесени Бунака - без мен.

Файда няма да се чисти в България където живеят няколко милиона свине и цапат всеки ден.

49698_thumb.jpg
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Преди демокрацията правеха ленински съботници със същата цел, и какъв беше резултата - в събота чистим, понеделник пак мръсно. Та тези от БТВ - то са наследници на онези със съботниците. По същата телевизия даваха как строителите на магистрала Тракия са замърсили нивите на хората в ямболско, затова държавата първо тя да се прочисти пък ние обикновените граждани сме лесни, една солена глоба и готово.
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Тази кампания си е чист ленински съботник от времето на соц-а. Ама няма лошо. Що пък да не поизчистим поне около блоковете.
Ar00350.jpg
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

И аз съм в групата на нямащите да вземат участие. Защо? Защо трябва да чистим точно само един ден в годината? Аз не съм от големите чистници и чистя веднъж на повечко време, но се старая и да не мърся. Голяма част от боклука през по-студения период се гореше в печката. Защо да давам повече пари за дърва и въглища като мога да се отърва от боклука?
Иначе точно на 12-ти май се организира ежегодния "Фестивал на надеждата". Този път е в Златоград. Организира се от нестопански организации без брандови реклами на корпорации и без експлоатация на обществото ("почистете ми, а аз ще ви ръководя"). Ето отзиви от случилото се миналата година. Не трябва да сме задръстени и егоцентрични, а трябва да се включваме доколкото можем в доброволни инициативи в полза на обществото. Все пак не трябва да сме и тъпи говеда и да търчим в посоката, която ни посочат с тоягата. Аз участвам само в такива събития, които наиситна са с идеална цел и с които не се гради пиар на корпорации или дребни фирмички.
 
Re: От: Re: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Като каза за плащане ме навя на мисълта, че всеки месец давам по десет на домоуправителите уж за добро, но до сега не съм видял нищо да се е подобрило от даденото от мен или другите в блока. :-D
Това е до възпитание и самоосъзнаване. В моя блог, аз съм активист. Никой цяла зима не изрина, а аз поех 2-3 смени, че и нова лопата им купих. Някой гении беше взел пластмасова, а входа е в нещо като тунел и има течение, следователно снегът е идея по-твърд от този на върха на носа на елена Рудолф. :) Та, мисълта ми е, че всички са се сдухали и не очаквайте много от тях. Просто ги поздравете за старанието, ако проявят някакво някога. :)

А относно темата - сега като се замисля, аз май ще изляза неделя, за да не съвпадне с кампанията им. Някак си пак ще ме причислят, че са успели да ме маркетират. Нищо лошо, но не са, даже напротив, създадоха негативизъм в мен. Дано само хората, които са се отвратили от кампанията им не правят асоциацията чистене->брандинг. Защото тук нещо такова се заформя. :)

И след като си се гъзил цял ден да чистиш пита на прасетата и тези, които живота ги мачка на всички нива, можем да отидем да послушаме малко Графа пред НДК, на който концерт пак те са организатори. Нищо лично, отново, но когато започнат да рекламират на места, който обичам или поне леко да харесвам - тогава може и да замисля да се включа. Никога няма да тръгна, при ясната идея, че някой са всели пари и защото не са взели достатъчно са решили да минат тънко, че и да изкярат като си плеснат логото. Ако забележите никоя друга кампания по света (от гениалното движение) не е така брандирана, както е нашата.

image13_473.jpg


Как ви се струва иначе логото. Къде къде по-убаво е тяхното, нали? Хората са го мислили със сърцето, а не с портмонето си. Навсякъде е това лого и долу има "партньори" и "спонсори".

Както казах, за не знам кой път :), аз ще чиста, но определено не и с тях. Те като искат да събират и да си чистят.
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Няма да чистя! Дразнят ме bTV, олигофрени смотани! Мислят си, че като припишат чужда идея, без каквато и да е организация, може да направят нещо! Не съм против да почистя, макар че никога не хвърлям боклуци, освен в кофите за боклук, но поднесена по този идиотски начин - не благодаря! Да извикат звездите си от сериалите да им почистят хладилниците!!! АЛЧНИ ТЪПАНАРИ!
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Категорично не смятам, че ми е работа да върша нещо, за което си плащам.
Не ми и харесва да съм част от нечия популистка кампания.
Пък и ме е гнус някакси да чистя мизериите на разни свини, които още на следващия ден ще продължат да си мърлят усърдно. Не, мерси.
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Ще се включа в почистването но без да правя някаква реклама на БТВ и тем подобни.
 
Re: От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Такива инициативи са ни нужни....

Виж файлът 3822
Това е добро, ето го най-новото в социалните медии:

da-zichistim-bulgaria.jpg

Мислях и аз да си плесна едно такова, но реших, че е прекалено ясно, че не подкрепям само инициативата, а иначе ще държа чисто и ще чистя неделя, примерно.
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Десет символа...
bunak-tv.jpg
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Такива инициативи са ни нужни....

Бат Нено

Милиционера Гергов не ти ли е пратил още копоите за дето шерваш дрисните (сериалите и филмите) на Бунак Тв ?
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Аз пък не се включих, не мисля и да се включвам в рекламни кампании...
И другия въпрос.
Що аз да чистя на Ганьо боклука, като утре Ганьо па ще си го хвърли!
Аз боклука си го хвърлям, където трябва.
Не ми е готино, бтв да си правят реклама на мой гръб.
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

В моя блог, аз съм активист. Никой цяла зима не изрина, а аз поех 2-3 смени, че и нова лопата им купих.

Блинки ебах тоя хостинг дето по блоговете сняг трупа зимно време или ти нарочно беше направил скрин със снежинки, а после кривиш комюнитито да рине :)
 
Re: От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Блинки ебах тоя хостинг дето по блоговете сняг трупа зимно време или ти нарочно беше направил скрин със снежинки, а после кривиш комюнитито да рине :)

За кой скрин става дума, шернах един пич, който имаше позиция, която съвпада с много голям % от хорското тук. ;)
 
От: ще се включите ли в инициативата на BTV на 12-ти

Блинки ти тотално вече си се облъчил - майтапех се че вместо БЛОК си написал БЛОГ
 
Блинки ти тотално вече си се облъчил - майтапех се че вместо БЛОК си написал БЛОГ
Ще трябва да си почина малко. :)

Днес казаха, че ще ни събират безплатно боклука от БТВ. Каква чест само. :) Да събират, щом толкова искат.
 

Горе