щяхте ли да скочите?

От: щяхте ли да скочите?

Не, казвам какво мисля за теб.

п.п. във тази система има ли опция за игнориране на мнения на даден потребител ? (визирам AMOUN, не че има знач. де...)

има ама може ли да не я включваш, моля - тъкмо сложих една торба пуканки в микровълновата
 
От: От: От: От: щяхте ли да скочите?

Никога не съм пращал смс и никога няма да пратя... скачането във водата няма нищо общо с пращането на смс...
пращането на смс е егоистично .. и забравих точната дума с п беше некаква...
жалък опит да си докажеш че и ти си човек ида си измиеш ръцете...
и понеже стадото си е стадо и обича да вярва че помага и му промиват жалкия банален мозък с лъжи
и мазни обещания той е готов да праща смс-си...
После ще ви пиша че съм гладен, па ме чака една тава агнешко...
помагате таратанци...
Да му пикая и на мащаба... десетки хиляди болни, ние помагаме на 10 и сме голяма работа а, да дигаме рейтинга на тиливизията, на политиците и на разните му там звезди... простотия до шия...
Това беше малко отклонение от темата. Ако беше прочел първия ми пост в тази тема нямаше да мислиш така, но както и да е.
Бях казала, че това е инстинкт - никой не може да гарантира как би реагирал в подобна ситуация, докато не се случи(дано не се случва на никой).
 
От: щяхте ли да скочите?

Вие как мислите бихте ли скочили?

Аз бих останал спокоен и внимателно бих огледал периметъра около мене за неща които евентуално могат да влязат в употреба за да се спаси момичето.
Както каза AMOUN дори 2 бутилки от минерална вода биха свършили работа като ги постави под мишниците би трябвало поне да помогнат за да не потъне момичето.
Има тинейджъри които ходят с раници ако има и в групата тинейджър с раница бих я напълнил с бутилки от минерална вода което пак е нещо.
Ако няма раница бих вързал бутилките с дрехи.
До тука щеше да се сведе моята помощ понеже не мога да плувам.
Просто няма начин да е нямало поне бутилки от минерална вода и един който да може да плува.
Друг е въпроса, че виновниците са учителите които са ги оставили да се разхождат на воля без контрол.
 
От: щяхте ли да скочите?

На никого не пожелавам да му се налага да помага по този начин!
На мен преди 2 год ми се наложи, не успях да помогна и на двете деца.
Само като си спомня, всичко ми идва отново пред очите, направо е ужас!

Даже не си спомянм детайли от случката (от както тръгнах до като излязох ...)

Аз бих останал спокоен

Човек, спокоен няма да останеш! Повярвай ми!
 
От: щяхте ли да скочите?

дебили сте бре... дебили сте и това си е...
казах ви не обичам да помагам и нямам намерение да ви помагам с мъдри думи и да се опитам да ви направя истински хора!
келеш аз съм бил говорел колкото да не заспя... какво ми пееш тука за цигани... че ми е крив нета тук не мога ти дам два линка в заза са посереш...
КОГА СЪМ КАЗВАЛ ЧЕ НЕ СЪМ ЕГОИСТ БЕ ДА ВИ ЕБА НАРЕД?
ЕГОИСТ СЪМ И ВИНАГИ СЪМ БИЛ, ЕГОИСТ И ТЕМЕРУТ! И СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА!

Нали това ви хортувам от как е почната темата бе нещастници...
ЧЕ ДОРИ И АЗ ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪМ ЗЛОБЕН ЕГОИСТ И АСОЦИАЛЕН ТЕМЕРУТ, ДОРИ И АЗ В ТОЗИ МОМЕНТ ЩЕ ЗАБРАВЯ ЧЕ СЪМ ТАКЪВ И ЩЕ СКОЧА...
ПРЕДСТАВИ СИ ТОГАВА КАКВА ИЗМЕТ СТЕ ВИЕ "НОРМАЛНИТЕ" ХОРА ЩОМ ДОРИ ВИЕ СТОИТЕ И НЕ СКАЧАТЕ...
В тоя момент няма да ми пука кой какво заслужава... първосигналния инстинкт ти вика скачай... и после другия глас ти казва внимавай... в тоя момент трябва да си ебаси наглия дебил за да можеш да не се вслушаш в инстинкта... гадни закърнели копеленца! не заслужавате да живеете бре, затва се моля 2012 да ни цапне каквото и да е само и самода ни изтрепе.


ХАХАХА :lol::lol::lol:

Е, ти си авторът на тезата, че имало хора, които не заслужават да бъдат спасени:shock:

А относно циганите, аз не казвам, че са готини хора, а че с тези изказвания си противоречиш.

И друго...много е лесно сега да говориш, ама на момента кой знае как ще си плюеш на петите, пък дори да е в друга ситуация.

Смях ме напушва от факта, че българинът винаги се прави на голямата работа, а накрая се насира в гащите и всички му се смеят.

Е, аз поне не се изхвърлям - нито съм големец, нито съм безстрашен.

А ти си бъди какъвто искаш...

Иииии...много ме е яд на такива пораснали хора, които мерят всичко в години. Ти си по-малък ще ме слушаш, ти си по-малък - това е правилно...малък дрисльо, келеш...

Толкова няма смисъл да плюеш, който и да е било... И да сме мръсна сган, теб пречи ли ти нещо? Живей си живота, ако искаш си набий чукалата в Холандия (щото само те са ни почти равни по свободия) - там сигурно ще ти хареса повече.

След горните изречения, някак съм склонен да погледна под друг ъгъл на теб... и определено впечатлението е неприятно. Имах те за здравостъпил на земята кретен:wink:
 
От: щяхте ли да скочите?

Момент да го преместя в другия крачол...

п.п. тръгвам... после пак
 
От: щяхте ли да скочите?

Темата уж беше за изповеди, ма вий го ударихте хептен на емоция :) .

Били са 15-годишни. Какви учители, какъв контрол?!
На полицаите не им влиза в задълженията да се мятат у морето да спасяват хора. Това се очаква само от Супермен, Спайдърмен, Батман, и от всичките Xменовци и хменки. Това че са полицаи не ги прави по-'лоши' от останалите.
 
От: От: щяхте ли да скочите?

хменки. Това че са полицаи не ги прави по-'лоши' от останалите.

За полицаите или лошо или нищо:lol::lol:
 
От: щяхте ли да скочите?

Всичко разбирам, само недоумявам защо наричате днешните милиционески пачаври полицаи

Българските полицаи бяха избити или уволнени веднага след 1944 година така че не ги обиждайте сравнявайки ги с възможно най-тъпото животно а именно МИЛИЦИОНЕРА
 
От: щяхте ли да скочите?

аз пък си мисля че всеки би скочил ... особено ако важен за него човек е в опастност
 
От: щяхте ли да скочите?

Само да вметна, че морето едва ли е изглеждало така, като на репортажа... а по-скоро така..

[video=youtube;p0VZkXbrWvc]http://www.youtube.com/watch?v=p0VZkXbrWvc&NR=1[/video]
 
От: щяхте ли да скочите?

edit.jpg
131471922212733.jpg

Ето го момичето...
http://vbox7.com/play:5a8908b92c - клип в нейна памет
 

Горе