15-годишен хакна сайта на ГДБОП

От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Е нали им е писал няколко пъти, а те са го отсвирили. Ми нормално ги е шамаросал. Па те да си правят сметка друг пък колко шурета-баджанета да взимат да гледат само умно мониторите
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Абе, разбирам ви за това, че се кефите на това ама пак ще цитирам!

разказа самият той пред БТВ.

Ами да тук започна да намирисва пак на гнило... Има ли БТВ - мирише!
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Ами да тук започна да намирисва пак на гнило... Има ли БТВ - мирише!
Уф, че мирише!!! Добре, че...
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Стига и ти бре, това са "145 лв. на месец. " какви лишения, ти в магазин влизаш ли? Само един хляб като вземеш и едно левче вече го няма, ако вземеш и нещо друго 10-20 не ти мърдат. Едно домакинство, колкото и да е пестеливо, не му мърдат поне 45-50 лева ток на месец (освен ако се къпем само с студена вода и готвим на слънцето), вода още десетина лева. Ето ти само 60 кинта от водата и тока. Обаче само на вода и ток както казах не се кара.

Като не си изпадал в подобно положение, по-добре не говори. Сметките ти не са верни.
Истината е че и с по малко съм живял, и не сам.
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Като не си изпадал в подобно положение, по-добре не говори. Сметките ти не са верни.
Истината е че и с по малко съм живял, и не сам.

Ти си фога, у тебе не се съмнявам въобще. :twisted:
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

С такъв бюджет се оцелява, не е невъзможно, но е много трудно. Мръзнеш през зимата, потиш се през лятото, много внимаваш колко ток хабиш и гасиш крушките, когато не ти трябват, за да докараш сметка от 15 лв. на месец. Купуваш хляб с дефекти от хлебозаводите на половин цена. Вървиш много пеш или в краен случай ползваш карта с намаление. Гледаш да изкараш някоя стипендия, за да има пари за тетрадки и учебници. Мизерия...
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Някой хора ги пратиха в гробищата живи...
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Стига и ти бре, това са "145 лв. на месец. " какви лишения, ти в магазин влизаш ли? Само един хляб като вземеш и едно левче вече го няма, ако вземеш и нещо друго 10-20 не ти мърдат. Едно домакинство, колкото и да е пестеливо, не му мърдат поне 45-50 лева ток на месец (освен ако се къпем само с студена вода и готвим на слънцето), вода още десетина лева. Ето ти само 60 кинта от водата и тока. Обаче само на вода и ток както казах не се кара.
Ще се учудиш с колко малко пари може да преживее човек, ако се наложи.
Бъди щастлив, че не ти се налага да се увериш на практика!
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Ще се учудиш с колко малко пари може да преживее човек, ако се наложи.
Бъди щастлив, че не ти се налага да се увериш на практика!

А, нищо чудно и да ми се наложи скоро, както и да е майната му не ми се спори.
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Аз пък предполагам, че дупка е била проста... от видя на sql inject или xss... :D:D И все пак браво на момчето ;)
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Това момче го даваха в "Предай нататък" , доста скромно изглеждаше :)
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Какво прави тропическия климат - ямайците по-печени от умерения климатичен пояс!
А на толкова места се твърди, че тропиците са мързеливи и не подлежат на развитие, защото им трябвало само да отворят уста и храната падала от небето.
Май са започнали успешно и лесно отглеждане на доларови дървета! ;)
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Браво! Ако инфото е достоверно, радвам се от сърце за Дони - "Преди всичко е щастлив, че може да работи от вкъщи и да помага на майка си" ;)

Една тъжна реалност. И не го наема българска фирма ами чуждестранна... при това ямайска (нямам нищо против ямайците, ама не мисля, че и нашите IT фирми им отстъпват).

Жалко е и за този форум и комюнитито, което иска да създава - толкова ли не се намериха хора, които могат да наемат това момче? Или какво - знаете само да се хвалите колко връзки имате, колко печелите и да продавате и купувате сайтове и линкове за без пари? Та и отгоре на това админите на форума си спретнаха едно каране и си изкараха кирливите ризи - нещо, което не трябваше да правят. (Все си мисля, че този спор беше режисиран от двамата, и ни използваха като публика!). Питам аз - вместо да се караха по този начин защо не впрегнаха тази енергия и да се позавъртят и те ако нямат възможност, то да потърсят познати с възможности, които да наемат момчето? То за това и се казва "Орташката работа кучета я яли... . (Извинявам се, че в последните изречения смесвам малко двете теми, но според мен са свързани и имат много общо: гледането на себе си, да си задоволим егото, а за другите не ни интересува.) Единия от админите постоянно търсеше и искаше "кредитс", но някой даде ли "кредитс" на това момче?

Ето за това момчето иска да напусне завинаги България - просто тук не е останал никой, на който може да разчита, който да му подаде ръка.
 
Re: От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Използването на детски труд е забранено... моного е малък преди 16 а след 16-18 е свързано дори с подписване на документи от министерството труда и социалните грици

Историята и сега е готова за БТВ с голямо заглавие Чуждестранни фирми експлоатират детски труд в България... И да ходя да му ръгат камери в лицето и на момчето да си каже кой го е експлоатирал ... както и да ходят да ги търсят Ямайците.... Камоли ако фирмата е българска ще има поне три емисии... Както се казва добре дошъл в страната в която ако искаш да дариш храна трябва да и платиш ддс то... или ако я изсипеш на митницата тези дето трябва да я получат трябва да я платят те...


Адекс в момента е взела двама стажанти на обучение и им се плаща... Като уж се разчиташе да получи някакви плащания след проверка... ама няма плащания за сега... а фирмата се старае... в момента няма никакво мърдане от към персонал за период напред а после се надявам да са от полза...

Просто не мисля че е честно да се натоварим и с такъв ангажимент правим каквото можем...

дори и да беше законово възможно какво да направи адекс? да си изхвърли някой от стажантите ?
 
От: 15-годишен хакна сайта на ГДБОП

Ако българска фирма беше наела детето сега собственикът и щеше да плаща глоби за това, че детето полага нелегален детски труд. Учат децата още от малки, че са престъпници (за това, че полагат нелегален труд) и че нарушаването на Конституцията е нещо обичайно (правото на труд не важи за всички).

Внушението, че си престъпник е важно за това да те държат в робство.

10 начина да Ви манипулират
 
А ако сложим всички сметки за всички години и бг бизнеса който правим насреща... ние реално през цялото време сме на загуба от него...

над 80 процента са някакви бартери .... (да не кажа над 90)
 
@Странникът, разбирам, че ти е криво. На мен също ми е така, но няма как аз да знам за съществуването му, а и coolice също. Не сме отказали на никой помощ (ако това е насочено към нас). Не можем да бъдем отговорни за съдбата на хората, най-малкото ние тук ползваме услугите на хората-фрилансъри. Доста от материалите, които взимаме са именно от тук, даже с coolice поръчахме тези дни едни. Но за едно щен се разкая пред теб - не трябваше да правим циркове, при положение, че имаме бизнес за управление. Тук съм съгласен с теб. За другото, не знам как точно да ти кажа. Ако забележиш АДХ е по европрограма, от която за 3ти месец не са превели нищо, защото това им е ново нещо и всичко е проба-грешка. Вярвам обаче, че може би само в моето бюро по труда е така. Ако е масово, ще е грубо.

Въпросното момче е можело поне да потърси в интернет нещо, което да го накара да се замисли за начин за изкарване на пари онлайн. За да си по тази програма има някои условия, на които държат да отговаряш. Това са:

1. Да не си работил по специалността, по която те наемат.
2. Да имаш завършени 18 години (което се препокрива с висшето).
3. Да работиш на мин. заплата 6 месеца по време на стажуването.
4. Да си регистриран в бюрото по труда.

Ако след тези 6 месеца той реално не успява да докарва бизнес за тези пари, за които му плащаш (то и сега си е вътрешно, защото не плащат), то реално си по-скоро благотворително дружество, а не компания. Дано да ме разбираш на къде бия. И за да си го кажа честно, а и coolice ще потвърди, всичко проекти, които имаме ги аутсорсваме към форума под една или друга форма.
 

Горе