5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
Фъндъкова е фактор само в празните глави на герберчетата като тебе. 100 лв. ще сложа 10 дена преди изборите, от сега няма начин! Боко е хитър и подъл, с голяма подкрепа от Турция, а народа е тъп и наивен, но за сметка на това много просТ! Няма ти дам пак пари на тебе, щото стадото не му идва акъла, колкото и да го шибат. Няма се учудя, ако пак си го избере тоя, въпреки че два пъти го гони като краставо куче. То ако тоя потрети вече по света ще ни се смеят и с гъза си...




След 3 години , пак свойте писания ще ги определяш за простотии. Цецка може да я бие всеки , виж една Фандъкова срещу Радев и Генерала си е заминал още на 1ви тур :D Да те видим къв си мъж , залагаш ли 100 лева , че Герб няма да са първи на парламентарните избори догодина? Нали много ги разбираш или само си лаеш ?
 
Фъндъкова е фактор само в празните глави на герберчетата като тебе. 100 лв. ще сложа 10 дена преди изборите, от сега няма начин! Боко е хитър и подъл, с голяма подкрепа от Турция, а народа е тъп и наивен, но за сметка на това много просТ! Няма ти дам пак пари на тебе, щото стадото не му идва акъла, колкото и да го шибат. Няма се учудя, ако пак си го избере тоя, въпреки че два пъти го гони като краставо куче. То ако тоя потрети вече по света ще ни се смеят и с гъза си...
Кой го гони бе изперкал ? Кой точно го изгони сега че не видях ?
 
Не се прави на луд, ей! Боса каза - ако не изберете лелята, аз си бия камшика. Е, хората не избраха Цецка, другото е история... Ако това не е натирване, не знам кое е :) Хората ясно показаха, че не го искат. Ако не беше си тръгна сам, пак щяха да го помолят учтиво като предния път. При положение, че всички знаеха, че ще си ходи, ако не спечели и пак гласуваха за генерала, това какво е!?

Чакаме апокалипсиса ....:cool:

Кой го гони бе изперкал ? Кой точно го изгони сега че не видях ?
 
Бойко се самоизгони, защото е сърдит на народа. Ама два мандата да имаш и двата да завършат с оставка, народа си прави изводите
 
Аз залагам, че на следващи парламентарни избори Бойко няма да управлява. Не говорим за процент подкрепа, а че няма да може да състави кабинет
 
Не се прави на луд, ей! Боса каза - ако не изберете лелята, аз си бия камшика. Е, хората не избраха Цецка, другото е история... Ако това не е натирване, не знам кое е :) Хората ясно показаха, че не го искат. Ако не беше си тръгна сам, пак щяха да го помолят учтиво като предния път. При положение, че всички знаеха, че ще си ходи, ако не спечели и пак гласуваха за генерала, това какво е!?

Чакаме апокалипсиса ....:cool:
Хората гласуват за президент , не за Бойко. Фактът че пак ще спечелят ГЕРБ следващите избори говори ясно за това. Натирване е предното на БСП/ДПС колкото и да не ти изнася.....
 
Вижте колко бяха щастливи от щаба на ГЕРБ, като подадоха оставката. Всичките едни засмяни, хилят се, а бе кеф им на душата, че паднаха с близо 1 милион гласа..
Абсолютен сценарий в два перфектни варианта за ГЕРБ.
Първо - тестват, АКО МИНЕ, значи народа е бомбок.
Второ - тестват, АКО НЕ МИНЕ, значи #оставка и нови избори и повече места в парламента.

Дали ще му се получи, ако Слави и екипът му замислят нещо, ще се видим.
Дали Марешки не играе с ГЕРБ и това не се знае, защото Марешки взе много голям % около 10% си е много за президентски избори..
РБ са довижданка, Радан и той е довижданка, като цяло всички от тези са довижданка..
Искат повече гласове, дали обаче ще им се получи.. ще поживеем, ще видим..
 
Честно казано, не ми пука! Дали Бойко, дали някой друг, за мен нищо не се променя! Мислете заплатаджиите, миячите на чинии, детегледачките и другите като теб.... Че основния кур е за вас :)


Хората гласуват за президент , не за Бойко. Фактът че пак ще спечелят ГЕРБ следващите избори говори ясно за това. Натирване е предното на БСП/ДПС колкото и да не ти изнася.....
 
Хората гласуват за президент , не за Бойко.

С двоен аршин мерим нещо, а? Когато Радев печели - печелят комунистите, но когато Боко пада - пада само леля Цеца. Уж са против ДПС, но им лапат гласовете анадолски, та се късат То от гербераст логика да търсиш...

Бърни, ти си и сам воинът е воин. Цвъко, ти ли си, бре? :D:D:D
 
С двоен аршин мерим нещо, а? Когато Радев печели - печелят комунистите, но когато Боко пада - пада само леля Цеца. Уж са против ДПС, но им лапат гласовете анадолски, та се късат То от гербераст логика да търсиш...

Бърни, ти си и сам воинът е воин. Цвъко, ти ли си, бре? :D:D:D
Казвам ти как е в очите на хората , никой не искаше оставка на Бойко. Просто хората не искаха Цецка - дори сред симпатизанти на Герб. Новите избори какво ще променят - пак Герб ще е 1ва партия.
 
Честно казано, не ми пука! Дали Бойко, дали някой друг, за мен нищо не се променя! Мислете заплатаджиите, миячите на чинии, детегледачките и другите като теб.... Че основния кур е за вас :)
10 поредни пъти Бойко бие , а теб те яде от вътре че Герб са първи . На следващите избори пак кур за теб , Герб пак първи. Колкото и да умираш от яд :D
 
Аз залагам, че на следващи парламентарни избори Бойко няма да управлява. Не говорим за процент подкрепа, а че няма да може да състави кабинет
Разбира се наскоро го гледахме същото. БСП/ДПС ще съставят - знаем как свърши експеримента нали ? Една банка по малко , ама карай в БГ има много.....
 
Хората гласуват за президент , не за Бойко. Фактът че пак ще спечелят ГЕРБ следващите избори говори ясно за това. Натирване е предното на БСП/ДПС колкото и да не ти изнася.....
Онова са доста пари инвестирани. Я си припомни как бащицата вдигна кръвно и се кри в правителствена болница. Това беше наритване,

Разбира се наскоро го гледахме същото. БСП/ДПС ще съставят - знаем как свърши експеримента нали ? Една банка по малко , ама карай в БГ има много.....
Аха, а сега с 16 милиарда заеми в повече ...
 
Казвам ти как е в очите на хората , никой не искаше оставка на Бойко. Просто хората не искаха Цецка - дори сред симпатизанти на Герб.
Именно! Това показва две неща:
а) Боко е яко тъпо парче и не може да си организира нещата като хората;
б) Боко е подло същество, което умишлено дестабилизира страната, за да задържи властта и лапачката.
И в двата случая Боко е кофти матрял и трябва да бъде съден за умишлено извършените срещу страната престъпления, а не просто изгонен от властта.
 
Ама ти съвсем си изпаткал последните месеци! Пак ти казвам, изобщо не ми пука кой печели и кой губи, аз съм ОК при всяко положение, схващаш ли. Ти в кви филми си влязъл нямам представа...

Що така удобно пропускаш за гласовете от Турция!? В Кърджали има рекордно ниска избирателна активност, в Турция пак са гласували по 4-ма в секунда за ГРОБ. Нещо да коментираш.... Щото много рева, когато ти разправяхме, че кучето и овчаря са комбина, ама ти не, конспирации са...:rolleyes:


10 поредни пъти Бойко бие , а теб те яде от вътре че Герб са първи . На следващите избори пак кур за теб , Герб пак първи. Колкото и да умираш от яд :D
 
Ама ти съвсем си изпаткал последните месеци! Пак ти казвам, изобщо не ми пука кой печели и кой губи, аз съм ОК при всяко положение, схващаш ли. Ти в кви филми си влязъл нямам представа...

Що така удобно пропускаш за гласовете от Турция!? В Кърджали има рекордно ниска избирателна активност, в Турция пак са гласували по 4-ма в секунда за ГРОБ. Нещо да коментираш.... Щото много рева, когато ти разправяхме, че кучето и овчаря са комбина, ама ти не, конспирации са...:rolleyes:
ДПС подкрепи Радев на балотажа , самите те го казаха , че застават зад него.
http://pik.bg/сигнал-до-пик-дпс-раз...ски-в-подкрепа-на-румен-радев-news603859.html

660_0e84f5c760379e790e009e8d55b9ffee.jpg
 

Горе