Burn Mother F****r, Burn! :)

От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Мхм, според мен има поне няколко имитатори. Ама дали не им е кеф, драсват една клечка, прибират се, отварят бирата и гледат резултата по новините :Д
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

В такива случаи хората обикновено се делят на две групи - едните не могат без автомобила си, съчувстват на "пострадалите" и искат публично да линчуват виновника и другите, като мен, които не им дреме и даже тайничко се кефят на cleaner-а.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

В късния следобед днес от МВР съобщиха, че вече има задържан за палежите.

Полицията е задържала 33-годишния Владислав Николов-Куката. Николов има съпричастност в палеж в ж.к. "Западен парк" в нощта на 10 срещу 11 декември.

Малко по-късно стана ясно, че пет автомобила са запалени тази вечер в "Студентски град" в София. Сигналът за инцидента е подаден в 19.35 часа Опожарените автомобили са на платен паркинг до Зимния дворец.

Арестуваният е криминално проявен

Той има регистрации за кражби, шофиране в нетрезво състояние и разпространение на наркотици. Мъжът има и условна присъда за кражба.

Наложена му е 72-часова мярка за неотклонение.

Издирват се негови съучастници


http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4387491

:p
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

В такива случаи хората обикновено се делят на две групи - едните не могат без автомобила си, съчувстват на "пострадалите" и искат публично да линчуват виновника и другите, като мен, които не им дреме и даже тайничко се кефят на cleaner-а.
Аз не съм нито от едните нито от другите - мога и без кола, но все пак си е моя и ми пука. Не мисля за личн, или нещо подобно, просто искам да видя колко са им добри органите за ред. Сами да си направят анализите.

А отностно успоредните, със задържането, палежи - тук вече си е ясно - или има имитароти, или съмишленици (съучастници) или не е техния човек. Но и в 3-те случая пак ще имаме новогодишен огън. Тази коледа се предполага да е весела. На добре са тръгнали нещата. :) Точно като тин комедиите, всеки се забавлява, весело, и отзад на бекграун някой откачен с номера си. Тук на фона на Батенберксия концерт на жълтите павета, на речта на новия президент (ако успее да стъпи във власт), някъде в далечината, но пък в кадър, ще горят коли и хора с качулки ще се промъкват тайно. :) Вече усещам коледния дух. :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Днес в днес.бг гледам: МВР призна: Палят коли, за да дестабилизират страната

Направи ми впечатление, че не само го праят заради това, но и добре им се получава. После нека пак им дадат по 1-2 години условна присъда и да ги пуснат на свобода, но да не мрънкат, че било срещу държавата, защото явно като гледам как действа правосъдито - реално то дестабилизира държавата, а не престъпността. Така, че нека си го дефинират по-добре следващия път.

Член 108а гласи: “Който с цел да създаде смут и страх в населението или да принуди орган на властта да извърши или пропусне нещо в кръга на неговите функции, като извърши престъпление (убийство, телесна повреда, отвличане, палеж, взрив, наводнение и др.), се наказва за тероризъм с лишаване от свобода от 5 до 15 години.”

Да видим какво реално ще се случи, защото всички цитират закона, но дали го изпълняват е друг въпрос. Ако забележем събитията, тези палежи съвпадат с влизането на делото Октопод в съда, което може да е причина - отклоняване на вниманието от по-важни съдебни събития.

Сега пак ще чакаме и дано нещо се направи, защото като гледам ще си седим и ще си чакаме ние да не сме следващите. :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Причини може да има всякакви, но е ясно, че има план. Какъв е - я стане ясно, я не ...
Чакам да го включат в Под прикритие, че да се поизясни ситуацията :D
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

В таз държава дето всичко се знае, толкова време да не намерят подпалвачите, за мен говори само едно нещо.
Ченгетата са в кюпа. И най вероятно е кампания на застрахователна компания, а защо не и картелно споразумение.

що да са в кюпа ченгелите? щото не могат да го хванат ли?
Ченгетата хващат лесно предимно тъпите копелета...
Като гледам какви показват че залавят и как...
Някакви тъпанари, крадци, наркомани, изкукали...

Ако подпалвача е съвсем леко над средното ниво
или просто не е поредният идиот келеш и тъпанар, доста зор ще им е да го хванат...
Милиони коли пред хиляди блокове.
Трябва да зачисляват на всеки паркинг по няколко униформени.

Според мен това не е застрахователна простотия, прекалено е явно.
Не съм и чак толкова политизиран, иначе щях да предположа че е банда организирана с политическа цел...
За да е пироман, прекалено са му адекватни действията и смяната на кварталите...
За банда... досега да се бяха стреснали и покрили като мишки...
За сам човек - трудно ми се вижда.

Нито така нито така :) май-най вероятно си остава за политизираната банда:)
Или на подпалвач с имитатори... ей тва от как гледах престъпни намерения сериала, много ги разбирам тия работи :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Според мен това е димна завеса. Палят наред, та като запалят тази или тези който трябва да изгорят за да се прикрие нещо да мине спокойно между другите. Прави се организирано и едва ли е сам човек. Имитаторите са просто бонус в схемата.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Абе нали ви казвам медиите са платили, за да имат кво да отразяват :D Дълговата криза е прекалено сложна за средностатически българин, така че трябяа се поднесе нещо на тяхното ниво, а какво по добро от една анархия и да си кажат ей гледай този от тежкото положение, как мръднал и ей такива неща от сорта, пък не на последно място ще направят хората 2 и , после иди обеснявай(те и толкова обесняват) кво означавало кредитен рейтинг и ДЦК и лихви по тях :D
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Почнаха и по морето да палят. :)
Според мен не е само един.. за паркинг..не е, защото след вчерашния палеж е ясно, че и там няма спасение. :)
Тук опира до това дали колите са застраховани. Също е интересно да се види при кой са застраховани. :)
Може някой да е решил да набута конкуренцията. :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Бе нали ви казвам не оже е конкурнеция, но виж реклама и търсене на застраховка от собественици на незасраховни коли е доста по вероятно.
Един застраховател с 50к коли слага средно по 10% да се случват някви събития на година и да се наложи обещетение, а тука си говорим за 45 коли демек по малко от 0.1%, не на последно място тези застрохватели се презастраховат в други учреждения така, че няма как да е мотива прецакване на конкуренцията.
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

В такива случаи хората обикновено се делят на две групи - едните не могат без автомобила си, съчувстват на "пострадалите" и искат публично да линчуват виновника и другите, като мен, които не им дреме и даже тайничко се кефят на cleaner-а.

Колко е весело да гори на комшията колата, а?:D

Три автомобила са горели в Бургас тази нощ. При две от колите има съмнения за умишлен палеж.

Едната е запалена коло 21 ч. снощи в квартал "Братя Миладинови" в Бургас. Край колата са забелязани двама души със запалителна течност.

Автомобилът не е изгорял напълно. Собственикът му се занимава с интернет бизнес.

Източник

Я да си признае кой е. :mrgreen:


PS: Започна забавлението ся всеки с туба бензин/нафта у пандиза:

На бул. "Тодор Каблешков" в София, около 21.20 часа, полицаите спрели за проверка лек автомобил. В колата пътували В.И. на 24 г. и И.Е. - на 35 г.

От колата служителите на реда иззели петлитрова туба с нафта и бутилка от два литра, съдържаща подобрител за същото гориво.

Криминалисти установяват съпричастността на двамата задържани към умишлен палеж на автомобил, извършен на територията на Четвърто районно управление на 22 ноември.

Изочник:

Код:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4390271
 
Последно редактирано:
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Почти цялата измет в София е арестувана "В хода на акцията са проверени 1200 коли и 2600 души, сред които 93 криминално проявени. От полицията поясниха, че мъжете са задържани за различни престъпления." и ако палежите продължат ми е много смешно как става под носа на ченгелите. А теорията за луд човек които обикаля и пали колите въобще не си я помисляйте ... :)
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Почти цялата измет в София е арестувана "В хода на акцията са проверени 1200 коли и 2600 души, сред които 93 криминално проявени. От полицията поясниха, че мъжете са задържани за различни престъпления." и ако палежите продължат ми е много смешно как става под носа на ченгелите. А теорията за луд човек които обикаля и пали колите въобще не си я помисляйте ... :)
дааа бе почти цялата измет...
това е 1% от контингента...

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-tzvetan-tzvetanov-aresti-palezhite-koli-10125042?nt=4

вижте не толкова новината а как са оформили линка :0) boyko-borisov-tzvetan-tzvetanov-aresti-palezhite-koli
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

дааа бе почти цялата измет...
това е 1% от контингента...

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-tzvetan-tzvetanov-aresti-palezhite-koli-10125042?nt=4

вижте не толкова новината а как са оформили линка :0) boyko-borisov-tzvetan-tzvetanov-aresti-palezhite-koli
Бе те ченгелите си ги познават редовните и са си ги прибрали ... съмняваме да е някои от тези хора. Ще разберем някога, а може и въобще да не разберем просто да ни замажат очите с някои невинно осъден.
 
От: От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Автомобилът не е изгорял напълно. Собственикът му се занимава с интернет бизнес.

Сега ако изпищи някой от форума ни тук, ще е гадно. ;)

Мицлили закони след като са почнали палежите. Винаги е било така, след дъжд, качулка. И тук не съм изненадан. Аз само се моля застрахователите да изплаюат сумите без да се циганят, че иначе ще е яко тегаво.

Очакваме и тази вечер клада с коли. ;)

Може да почнем да слагаме за бройка. Една анкета да прикачим също: колко коли ще изгорят докато се спре с това? Вече почваме от 40+. :D
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Коментарите по статиите за палежите са велики :) :

Съседа е военен (маниак)пенсионер и по цяла вечер виси на прозореца с един уред за нощно виждане и ловната карабина .Казах му да си сложи заглушител ,че ще стресне децата ,ама не възприема...
Нямало да ги убива,само щял да ги цели в колената...
Аз пък приготвих, само камерата ,просто да документирам...
 
От: Burn Mother F****r, Burn! :)

Коментарите по статиите за палежите са велики :) :
Мда, коментарите цепят мрака:
Боце питал Цветанов:
- Цвъки, колко станаха вече - 40 ли са?
- Шефе, ласкаеш ме - само 7 имам!
- Не те питам за апартаментите бе, а колко коли запалиха...

Това е само един, от:

dnes.bg/crime/2011/12/14/ediniiat-e-s-tuba-za-pechkata-drugiiat-za-kolata-i-kakvo-pravim.146525

Не е като да кавалиш Вучката след мачле ,нали......

:D :D :D

....или.....

Бойко, а пък ако търсиш изнасилвачи - значи сите дето пикат прави са заподозрени!

Наистина силни коментари.

Аз за това я стартирах темата, защото знам, че няма скоро да се справят с проблема, защото си ги познаваме. :)
 

Горе