CPAlead

От: CPAlead

За съжаление е от България, имам малко трафик от Европейските държави. Ако имах поне 10% от USA щях да намажа яко :)
 
От: CPAlead

лесни пари са :) особено ако имаш us трафик.Случвало ми се е 2 леад-а 22$ ,но това е рядкост :)
 
От: CPAlead

За около 2 седмици 600 $ ;) дано да платят накрая на месеца.Ще се похваля :D
 
От: CPAlead

аве това нещо може ли заедно с адсенс ?
да се показва?
или неможе?
в смисъл адсенс забранява ли го ?
 
От: CPAlead

@fomalstar - Е, получи ли плащането?

@AMOUN - до колкото знам - не, не се забранява от адсенс.
 
От: CPAlead

според вас от сайт с над 40 000 уникални от които 2/3 -т и са от чужбина
като чужбина включва от америка порез цяла европа до таджикистан
но повече от една трета е американски и западен трафик
ако сложа товачудо ще се изкарват ли пари добри ?
 
Re: От: CPAlead

според вас от сайт с над 40 000 уникални от които 2/3 -т и са от чужбина
като чужбина включва от америка порез цяла европа до таджикистан
но повече от една трета е американски и западен трафик
ако сложа товачудо ще се изкарват ли пари добри ?

зависи от сайта

ше дам пример с мой сайт:
40к UV са около 8k clicks
8к clicks са около 1000$
50% US 50% всички други
но това е за от ония сайтове дет или попълваш офертата или натискаш хикса :)
 
От: CPAlead

прочетох темата
станах ти реф . но немога да разбера като се регистрирам след това какво се прави ,някои може ли да обясни малко

Здравейте,

Честно казано не чаках да ми платят, защото ми се струваше нереално за толкова дена толкова пари :)
Днес, сутринта поисках плащане (нарочно за да видя дали наистина плащат) и преди малко гледам,че съм ги получил парите,страхотно нещо.

Има няма за 4-5 дена съм ги направил тези $$$ и то почти с български трафик, ако имате сайт с чуждестранен трафик тогава ще играят тройни по големи суми.

CPALead, LLC. Completed Details $351.00 USD

Имах 438$ от които 20% ми удържаха, затова че сега ги поисках,
Ето който иска да се регне рефералния ми линк: cpalead.com/apply.php?ref=39992 и да ми пише по скайпа за да му обясна подробностите :)
 
От: CPAlead

Ако може някой да каже, какъв процент от посетителите на сайта попълват survey? Разбира се това зависи от сайта и какво точно им предлагаш но ме интересува някакъв ориентировъчен процент.
 
От: От: CPAlead

Ако може някой да каже, какъв процент от посетителите на сайта попълват survey? Разбира се това зависи от сайта и какво точно им предлагаш но ме интересува някакъв ориентировъчен процент.

зависи от трафика и полу4ените оферти,но моите наблюдения са около 5-15% но тези проценти идват от посетителите които са били редовни.Аз ли4но за момента не съм доволен от цплеад.Колкото и да е уникално съдаржанието ти, все някой някъде там го има дори и да не се попълват сървей.Мисля 4е времето на тази мания заминава и дните и са преброени,трябва нещо ново.Може и да греша!!!
 
От: От: CPAlead

CPALead вече предлагат и Non-Incentive Offers. Някое може ли да ми обясни разликата между тях и Incentive Offers ??
 
От: От: CPAlead

А някой може ли да ми каже за какво се използва събраната информация при попълване на тия "surveys"?
 
От: От: CPAlead

А някой може ли да ми каже за какво се използва събраната информация при попълване на тия "surveys"?

при surveys - за да ти спамят емеила, телефона, адреса... и се попълват доста surveys за други cpa advertisers
при mobile - вкарват клиентите в subscription 9.99$ всеки месец
при trial и purchase е ясно

Като цяло печелят много, даже толкова много че който си е мислел че е много, е много повече от това много :)
 
От: От: CPAlead

Мерси :)
А може ли да ми дадете пример на CPAlead страница, в която да попълня това проучване и да се добера до премиум съдържанието. Видях че на първа страница има, но непрестанно пише че за тази държава няма в момента. Искам точно да видя как протича процеса на попълване и пренасочване към заключеното съдържание.
Поздрави.
 
От: От: CPAlead

Мерси :)
А може ли да ми дадете пример на CPAlead страница, в която да попълня това проучване и да се добера до премиум съдържанието. Видях че на първа страница има, но непрестанно пише че за тази държава няма в момента. Искам точно да видя как протича процеса на попълване и пренасочване към заключеното съдържание.
Поздрави.
намери си хубаво usa прокси или vpn и така влизай :)
 
От: CPAlead

Пробвах с някакви безплатни проксита, където въвеждаш URL-а и ти отваря страницата, но при повечето изобщо не се стартира cpalead дори и като махна отметката remove scripts. А при тези, при които се стартира, пак пишеше че няма в момента.
Странно.
 

Горе