Drop shiping - България

От: Drop shiping - България

Здравейте,

Аз също бих искала да се запозная с продуктите които предлагате! Чакам РМ
Успех!
 
От: Drop shiping - България

Здравейте,

Аз също бих искала да се запозная с продуктите които предлагате! Чакам РМ
Успех!

Здравейте,
РМ .............
 
От: Drop shiping - България

Здравейте,
проявявам интерес към продуктите, които предлагате.
Прочетох всичко публикувано до момента в темата и добих обща представа за това на какъв принцип се работи.
Все пак ако има повече допълнителна информация, която можете да ми изпратите ще се радвам да я получа.
Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Drop shiping - България

Здравейте,
проявявам интерес към продуктите, които предлагате.
Прочетох всичко публикувано до момента в темата и добих обща представа за това на какъв принцип се работи.
Все пак ако има повече допълнителна информация, която можете да ми изпратите ще се радвам да я получа.
Благодаря!

Imate PM ot men
 
От: Drop shiping - България

здравей,имам сайтове за онлайн пазаруване и много се интересувам от дропшипинга.пиши ми или ми се обади на 0889516303
 
От: От: Drop shiping - България

здравей,имам сайтове за онлайн пазаруване и много се интересувам от дропшипинга.пиши ми или ми се обади на 0889516303

PM imash ..........
 
От: Drop shiping - България

Здравейте, ако може имейл за връзка да ми пратите, че не мога да пращам аз съобщения. Аз също се интересувам от този дроп шипинг. Какви са условията и каталози, ако може. Благодаря предварително! :)))
 
От: Drop shiping - България

Можеш да погледнеш личните си съобщения
Поздрави !
 
От: Drop shiping - България

Прочетох ЛС-то, но понеже не мога да изпращам все още ЛС, ще попитам тук.

1. Значи трябва да продавам стоките на цените посочени във вашите сайтове и от тях ше получавам съответно процент печалба и аз не мога да има слагам надценки? (Не, че смятам да го правя, но да попитам за всеки случай.)

2. Ако намеря магазини, примерно детски, които да закупят 30 биберона (например) от "моя" магазин и да го продават в техния, но не онлайн ами такъв реален :D, това разрешено ли е? В смисъл има ли възможност да бъдат доставени по-голямо коичество стоки от един вид?

3. Ако даден продукт се повреди, има ли право клиентът да го върне и ако да в какъв период?

4. При коректно спазване на условията от моя страна има ли някаква вероятност да бъде прекратено съдружието ни, наппример ако за даден месец нямам продадени стоки?

Това са засега въпросите ми. :) Извинявам се че пиша тук, но не мога на ЛС.

П.П.: Още сега ще се регистрирам и започвам да правя онлайн магазина, а за условията ако има нещо неясно ще питам, за да доуточним и тях. Моля оставете ми на ЛС някакъв имейл за връзка за да пратя линк към магазина, когато е готов и да не спамя тук. :)
 
От: Drop shiping - България

Прочетох ЛС-то, но понеже не мога да изпращам все още ЛС, ще попитам тук.

1. Значи трябва да продавам стоките на цените посочени във вашите сайтове и от тях ше получавам съответно процент печалба и аз не мога да има слагам надценки? (Не, че смятам да го правя, но да попитам за всеки случай.)

2. Ако намеря магазини, примерно детски, които да закупят 30 биберона (например) от "моя" магазин и да го продават в техния, но не онлайн ами такъв реален :D, това разрешено ли е? В смисъл има ли възможност да бъдат доставени по-голямо коичество стоки от един вид?

3. Ако даден продукт се повреди, има ли право клиентът да го върне и ако да в какъв период?

4. При коректно спазване на условията от моя страна има ли някаква вероятност да бъде прекратено съдружието ни, наппример ако за даден месец нямам продадени стоки?

Това са засега въпросите ми. :) Извинявам се че пиша тук, но не мога на ЛС.

П.П.: Още сега ще се регистрирам и започвам да правя онлайн магазина, а за условията ако има нещо неясно ще питам, за да доуточним и тях. Моля оставете ми на ЛС някакъв имейл за връзка за да пратя линк към магазина, когато е готов и да не спамя тук. :)

Ако си прочел добре PM а които пратих там става ясно че върху цените на детските стоки трябва да сложищ твоята печалба , а относно цените за рибарските принадлежности от обявената цена получаваш % като печалба които е обявен пак в PM а които съм пратил.
Както във всяко начало предполагам и ти ще имаш трудности така че това че този месец нямаш поръчки не е проблем за нас !
Ако смяташ че можеш да развиеш освен online търговия такава и с реални magazin това може да бъде просто в твои плюс - ние не те ограничаваме по никакъв начин. Просот до сега е говорено за online магазини защото форума е за това , но ако някои реши да върти търговия извън рамките на виртуалното пространство това за нас не е проблем , от наша страна ние ще само можем да насърчим и подпомогнем с каквото можем този предприемач.
При повреда на даден продукт :
за детските дрешки - ако клиента е получил продукта повреден по време на доставката или той не е размера които му е нужен не е проблем това той да бъде подменен с друг такъв !
за рибарските принадлежности влизат в сила гаранците въз основа на които ние вземаме продукцията от съответните дистрибутори !

Ако имаш някакви други въпроси ще се радвам да ги обсъдим на посочения от мен телефон - виж PM а с офертата които ти пратих по рано

Благодаря !
 
От: Drop shiping - България

Ще се радвам, ако изпратите и на мен допълнително информация. Благодаря!
благодая за интереса
Имаш поща
 

Горе