DropShipping ( Дропшипинг ) - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Bricksn благодаря ти за мнението. Иначе бижутерията и часовниците са това което ми харесва и бих се занимавал с удоволствие, но наистина май не са за "първи стъпки". Търсенето на ниша продължава, сигурен съм, че за всеки има по нещо.
А въобще май има нужда от семинар по темата. E-Business или някой друг с опит в DropShipping-а дали няма да организира такъв? Сигурен съм, че ще бъде успешен и ще има много желаещи при добра организация!

Здравейте отново на всички!
От доста време не съм влизал и гледам заитересованите от DropShip са се увеличили което само може да ме радва че намирам потдръжници.А и темата станала с най=много разглждания :) Аз нямам нищо против семинар по темата , мога да споделя моят повече от 4 годишен опит. Ама някой друг да го организира :) че нямам време.
Да се похваля, получих покана от най-големия ми дроп шип бизнес партньор да посетя едно изложение в Чикаго, та за това ме нямаше, покани, визи ала бала... та надявам се да се запозная вече и съвсем от близо с бизнеса = и то на USA територия. Обещавам да отврям по често форума и да помагам на който има нужда.
И не съм се отказал да трърдя че в DropShip=а му е майката. :)
 
Последно редактирано:
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Да се похваля, получих покана от най-големия ми дроп шип бизнес партньор да посетя едно изложение в Чикаго, та за това ме нямаше, покани, визи ала бала... та надявам се да се запозная вече и съвсем от близо с бизнеса = и то на usa територия.

Много се радвам за теб и ти желая много успех! :d
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Пораждаш в мен приятелска (ако може така да се каже) завист :), дано и на мен ми се случи нещо такова някой ден :mrgreen:. Успех в САЩ.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Малко да се похваля :). Днес направих първата си продажба от drop shpping за сумата от 33$ :).
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Честито и от мен :)
П.П. Има ли някоя афилиейт програма, която да става за дроп шипинг? Демек да не ми трябва фирма :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Когато търсисш drop shipper, може да го питаш дали работи с частни лица (т.е. без фирма). Аз докато си търсех drop shipper почти всички работеха и с частни лица ;), просто си намеи ниша и започвай да разпитваш фирмите 8).

П.С. Добре, че намерих този форум които ми помогна много :).
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Ако частното лице е на 14 години :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

а ти да няма да казваш че си на 14 ? записваш се с името на майкаси или баща си :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Питане към E-Busines

Имам един въпрос. Защо трябва да си регистрирам фирма в сащ не може ли сейшелските острови примерно и си спестявам данъците??
Дропшипърите не удобряват този вид фирми ли ???

Сетих се нещо някаде беше споменал цитирам те. 'Когато се говори за онлайн бизнес в сащ думата YAHOO е на пиедестал.'

ставаше въпрос за хостинга на сайта не мога да разбера какво го интересува клиента каде си хоствам сайта. Или си има в предвид да е под-домейн на YAHOO ли ?

Благодаря за отделеното внимание.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Малко да се похваля :). Днес направих първата си продажба от drop shpping за сумата от 33$ :).


Браво - успех и още много продажби.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Дано наистина имате успех с тази програма.
 
От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

доколкото разбрах от цялата идея на 100% печели винаги адвоката ?

Или аз нешо не разбирам или си объркал форума? за какви адвокати става дума. Тук говорим за интернет бизнес а не за право. Доизясни се малко
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здравейте на всички!

Тъй като DropShipping бизнеса ми се струва интересна възможност с добри изгледи за развитие, имам няколко въпроса към E-Business, като най-опитен от нас, и се надявам да ми отговори скоро, но разбира се и някой друг ако знае нещо нека да казва!

Първо бих искал да ми препоръчаш най-добрата според твоите виждания фирма за регистриране на фирма в САЩ. Става въпрос за щата Delaware, защото там, доколкото имам информация, можеш да откриеш фирма с адрес и седалище извън САЩ.

Вторият въпрос за фирмата е: кое да предпочета- LLC или Corp., при положение, че съм български гражданин и искам с данъци да се облага самата фирма, но не и аз, защото не съм на територията на САЩ. Твоята фирма какъв тип е и защо си предпочел точно този?

Относно E-Bay: защо избягваш продажбите в E-bay? Заради месечните разходи, голямата конкуренция или нещо друго?

Относно кредитните карти: когато ДропШипърите ми искат директно номер на кредитна карта, мога ли да им дам номер на българска карта /Кредитна или Дебитна/ или трябва непременно да бъде американска кредитна карта? Ако е така, ще те помоля за малко информация относно това как да си изкарам американска кредитна карта, след като вече имам фирма, без да се налага да ходя в САЩ. Предполагам, че ще искат някакъв депозит или нещо подобно?

Благодаря предварително, очаквам с нетърпение отговор, а аз през това време ще събирам усилено информация. Разполагам с необходимите средства, но имам нужда от насоки как да го направя по най-добрия начин, за да не си губя време, нерви и пари в неуспешни опити за интернет търговия, защото вече веднъж бях готов да излея сума пари в един сайт в България, но в последствие разбрах, че в България Интернет бизнес няма, а скоро няма и да има, затова нямам намерение да убеждавам българина в нещо, в което са се убедили хората още преди 20 години сигурно!

Лека вечер!
 
От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Или аз нешо не разбирам или си объркал форума? за какви адвокати става дума. Тук говорим за интернет бизнес а не за право. Доизясни се малко

да някой говори повече отколкото трябва, не се сърди ама тая реклама дето я правиш тука ме кара силно да се съмнявам :) всеки има право на избор аз лично в момента 20 000 долара в американската икономика няма да инвестирам сори!!!
 
От: От: От: От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

да някой говори повече отколкото трябва, не се сърди ама тая реклама дето я правиш тука ме кара силно да се съмнявам :) всеки има право на избор аз лично в момента 20 000 долара в американската икономика няма да инвестирам сори!!!

Хубаво че се включваш ама ни в клин ни в ръкав защото си прочел темата от тук от таме .Тази тема е една от най-сериозните и тук има най -малко реклама / даже хич/ от която и да е друга във форума.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Благодаря Blinky, и аз се надявам на скорошни успехи в бизнеса. :) E-Business изглежда доста зает последните месеци, явно има доста работа, което само може да ме радва! :)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)

Здрасти на всички! Темата е страхотна, прочетох я за няколко часа! Шапка му свалям на е-бизнес, че споделя опит в този форум.Но искам да знам едно: защо мислите, че този бизнес няма да върви в България? Аз съм на мнение, че просто печалбата от продажбите няма да е задоволителна просто защото usa е ОГРОМНА , а оттам и обема на продажбите. Може да звучи наивно, но товаси е мое мнение! пишете още много ми е интересно :)
 

Горе