eMag патентова черния петък

Направо Червен петък може да се пише и няма да имате проблеми с патенти :D
 
В България може, като си платиш за всичко ще ти издадат документ.
По принцип не би трябвало да могат да запазят "Черният петък", не може да регистрираш някакви общо приети думи и названия.
Аз да запазя тогава думата "Бутилирана" да речем и да не може да се продава минерална вод
 
В България може, като си платиш за всичко ще ти издадат документ.
По принцип не би трябвало да могат да запазят "Черният петък", не може да регистрираш някакви общо приети думи и названия.
Аз да запазя тогава думата "Бутилирана" да речем и да не може да се продава минерална вод
А кой наложи този изеаз тук?
 
Аз си мисля да патентовам думата "предприемач". Луди пари ще паднат само от този форум ;). Ама се изтървах и сега някой ще ме изпревари.
 
Аз си мисля да патентовам...

Не можеш. И между другото никой не забеляза, че статията в дневник е невярна, подвеждаща. Емаг не са патентовали, а имат запазена марка.
 
Не можеш. И между другото никой не забеляза, че статията в дневник е невярна, подвеждаща. Емаг не са патентовали, а имат запазена марка.
Е не се ли забелязва иронията?
 
Е не се ли забелязва иронията?

Иронията - да, но имах предвид, че има разлика между патент и запазена марка. След като заблудиха толкова хора, в Дневник най-после оправиха материала си.
 
аз ще пусна в мойте магазини "Църен петък" и да го дуят тия мамалигари :D

Както каза един в некъв коментар - ще запази "съединението прави силата" и ще съди парамента :D
 
Направо Червен петък може да се пише и няма да имате проблеми с патенти :D
Червен Петък звучи като някакво заглавие на хорор филм. :)

Но днес четох, бил техен патент. Отначало мислех, че е подигравка и става дума за това как свалят цените, вдигат ги и на черния петък пак свалят, за да си отговорят на условията. :)
 
Хмм.. расисти?

Предполагам всички имате предвид афроамериканския петък.
 
Ако изписвате думичките с хаштаг (#) пред всяка поотделно и на двата езика, няма нужда да мислите варианти.

"Междувременно през октомври тази година заявка за запазването на търговската марка "ЧЕРЕН ПЕТЪК" е подала и "Уникредит Булбанк", но само за банковата сфера."

Може да се заиграват и буквите: малка, главна, малка, главна...
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH

Горе