Facebook - промени и новости


Или казано накратко - жените ще имат възможност да си показват зърната на ци*2те на снимки във Фейсбук - без да нарушават правилата на социалната мрежа и да отнесат бан. Всичко това се случва по една проста причина - не е редно или справедливо (както искате го разбирайте) мъжете да може да си ги показват, а пък жените да не могат. Мисля, че е доста справедливо решение. :D
 
"Starting soon, the option to switch back to the classic Pages experience will no longer be available for your Page(s). Over the coming months, all Pages will be updated to the new Pages experience and the classic Pages experience will no longer be available."

На мен лично въобще не ми харесва новия "дизайн" и "вътрешните инструменти" и до последно ще го отлагам.
 
Някой има ли проблем с чатовете към ФБ групите които бяха пуснати наскоро ? ... От вчера и двата които имам към две мои групи са неактивни ... виждам ги само аз и 1-2 ма потребители , а има 1000 човека вътре ( те вече не го виждат)
 
Това още ли няма оправяне.От около 2 седмици на почти всяко споделяне ми прави така .В някой групи няма никакъв проблем ,в други е така .В качество на страницата е

Качество на страницата​

idVzVuwWJwl.png

В страницата няма проблеми
Нямам предупреждения на личния акаунт,няма и никакъв имейл за проблем
Писах на съпорта ,че не е спам,всичко се споделя ръчно и т.н ,нищо
 

Прикачени файлове

  • дд.jpg
    дд.jpg
    12.1 KB · Преглеждания: 19
  • дд2.jpg
    дд2.jpg
    9.2 KB · Преглеждания: 20
  • дд3.jpg
    дд3.jpg
    22 KB · Преглеждания: 21
След поредните промени на страниците и това switch ми изникна проблем, на човек с роля Editor от преди, не му дава да публикува в страницата, но му дава да отговаря на съобщенията. Гледам в настройките има partial access и има правата да публикува, но реално не може. Някой има ли подобен проблем? Дали е временен бъг или нещо трябва някъде да се промени като права?
 
След поредните промени на страниците и това switch ми изникна проблем, на човек с роля Editor от преди, не му дава да публикува в страницата, но му дава да отговаря на съобщенията. Гледам в настройките има partial access и има правата да публикува, но реално не може. Някой има ли подобен проблем? Дали е временен бъг или нещо трябва някъде да се промени като права?

Да, в една страница с един от акаунтите имам такъв проблем, уж в 'роли' има права да чете/изпраща лични, но след смяната няма достъп до пощенската кутия.

edit: Изглежда са оправили бъга, всичко е ок в момента.
 
Последно редактирано:
Да знаете, ще имат нов модератор на съдържанието тук в БГ:

Пускам сълза. Голям праз. Ще са други некадърници.
 
Здравейте, колеги! Ще ми дадете ли съвет как да докладвам или премахна бизнес акаунт от страница, който е хакнат?
 

Горе