Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Хиляди страници, те тоя ще е някой бахти силния ? Шишито? :lol:

Щом има Hootsuite И Facebook позволява това нещо, значи за сега е ОК, иначе доста бързо щяха да ни изринят.

Аз лично поствам и в 20тина страници ръчно и там няма никакъв проблем. Проблема е в нашия телевизор, уви Hootsuite публикациите..
Дано да правят тест и да са спряли за 3 дни хотовете..

Като закачите нови профили на страниците да се поства през тях, блоква ли ги ?
 
От: Facebook - промени и новости

Хиляди страници, те тоя ще е някой бахти силния ? Шишито? :lol:

Щом има Hootsuite И Facebook позволява това нещо, значи за сега е ОК, иначе доста бързо щяха да ни изринят.

Аз лично поствам и в 20тина страници ръчно и там няма никакъв проблем. Проблема е в нашия телевизор, уви Hootsuite публикациите..
Дано да правят тест и да са спряли за 3 дни хотовете..

Като закачите нови профили на страниците да се поства през тях, блоква ли ги ?

Точно това имах предвид :)
 
От: Facebook - промени и новости

не е само при hootsuite за всички апове е, нямам идея от къде Ви дойде идеята да е спряно за 3 дни :) , но ще се види

аз имам много страници, поства се сравнително различно съдържание във всички и също имам проблема, нямам идея как е ръчно, не можем да постваме ръчно в това количество страници
 
От: Facebook - промени и новости

Не е забраната за всички прифили обаче. Не вярвам някой който се занимава с Фейс страници да има само 1.
 
От: Facebook - промени и новости

Ръчно също не става...Общо взето в момента профилите ни са лимитирани...Лошото е, че преди ми удариха така един профил, който е в моментното положение от около 6 месеца насам...Няма "официален бан", но не може да пуска линкове никъде - стени, групи, страници... но тогава ме блокираха, защото спамех по 2-3 пъти на ден, че и повече от него в 30-40 групи...Да се надяваме, че положението, е както го описа rossipel и вторник-сряда ще си дойдат нещата на местата..Аз мога да публикувам от хоотсуит в страници, в които не е спамено много, тъй като имам няколко такива, които се пускат по 3-4 линка на ден и няма проблем..Иначе от новия профил към този момент нямам проблеми..пускат си се нещата, но смятам, че утре ще го "думнат" и него..
 
От: Facebook - промени и новости

Това е интересно ако на някой му ограничат и нов профил да пише.
 
От: Facebook - промени и новости

Това е интересно ако на някой му ограничат и нов профил да пише.
Предния път пробвах с нов профил и положението е лошо - оставят те да спамиш 2-3 дни и после пак блок. По едно време пускаха примерно профила, който е блокнат след 3 дни и и след 2 поста пак го блокват. Така беше 10-ина дни, но с няколко профила, които редувах успях да се оправя. Дано сега пак не е така :(
 
От: Facebook - промени и новости

Сега пробвах, продължавам да виждам:

Sorry, this feature isn't available right now

An error occurred while processing this request. Please try again later.
Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни.
 
От: Facebook - промени и новости

Преди 2-3 години ми забраниха на половината профили да създават и менажират страници. И до ден днешен са така. Така, че не винаги е обратим процес.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Преди 2-3 години ми забраниха на половината профили да създават и менажират страници. И до ден днешен са така. Така, че не винаги е обратим процес.

И аз съм имала същия проблем и наистина и до сега не може да се оправи. Но това със съобщението е друго и предния път се оправи. Дано и този път....
 
От: Facebook - промени и новости

Аз имам пък едни , които са бликирани завинаги да създават и да използват приложения... та някой забрани са вечни . Въпроса е че в случая няма никаква забрана поне в профила не излиза , просто не иска да поства - това може би индикира , че след някакво време ще се махне.
 
От: Facebook - промени и новости

В момента не е няква единична забрана, а нещо което е засегнало всички потребители (доколкото знам не само в БГ) така че преполагам е въпорс на време да се оправи... Надявам се само да няма някви по-гадни правила за спама след този ... ъпдейт, така да го нарека....
 
От: Facebook - промени и новости

То е ясно че Фейса всячески се опитват да спрат постването с цел трафик.... блокиране на профили , забрани ... кой знае какво още са измислили и интегрирали.
 
От: Facebook - промени и новости

Лоша работа. Дано се оправи но май ме съмнява.
 
От: Facebook - промени и новости

Спамаджиите не трябват на никого, и без вас могат. Мислете друг бизнес, как да лъжете лековерните, че примерно Русия атакува с лазери от космоса. :lol:
 
От: От: Facebook - промени и новости

Спамаджиите не трябват на никого, и без вас могат. Мислете друг бизнес, как да лъжете лековерните, че примерно Русия атакува с лазери от космоса. :lol:

добра идея за вирал статия :D
 
От: От: Facebook - промени и новости

добра идея за вирал статия :D

А, закъснял си, тази идея отдавна е използвана от спамаджиите и тъпите идиоти се ловят на нея.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Тъй ли ти намисли ли за сметките как е хавата??? Или да почна да говоря и от името на други хора, че много обичам тарикатите като тебе и като оня ъпхеро!!!
Спамаджиите не трябват на никого, и без вас могат. Мислете друг бизнес, как да лъжете лековерните, че примерно Русия атакува с лазери от космоса. :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Спечели ли някой леф тоя месец да ми пратиш за благотворителност, че направо я закъсах много????
 

Горе