Facebook - промени и новости

Няма да го бъде фейсбука така, просто не става, всичко се обезцени... Трябва спешно скоро нещо ново да гръмне...
 
Двата профила приятели ли са? Не можеш да добавяш за администратор човек който не ти е в приятели. Профила на мъжа ти със сигурност ти е в приятели и затова се е получило.
Да ще се опитам,тогава да се добавя в приятели,но незнам дали ще се получи,май и това съм пробвала.Само не уточних, че първо направих профила,и после го трансформирах в страница.От личния си профил съм харесала страницата,но когато се търся в харесвания името изобщо не излизам.Голяма каша стана.Незнам как да го оправя.
 
Когато се добавя за редактор на страницата с мейла и на мен така ми излиза,половината мейл с *****,но не ми праща покана на пощата или в личния профил,за да потвърдя.
 
Пак съм аз с моите въпроси,явно няма да стане с тази страница,да бъде отново моя.Какво ще се посъветвате,да направя ли нова страница от моя си профил,и за започна отначало....а с тази старата какво да правя-има над 6800 лайка....да я продавам ли,да си рекламирам новата страница в нея ли,какво.Кажете ми кое е най добре,защото така са ми ограничени функциите и нито мога да я предлагам на приятелите си в личния профил,нито да отбележа някой.Страницата с 6000лайка,беше онлайн магазин за дрехи,сега е страница за Nail дизайни.
 
С мейла има бъг...не е само при теб. Добави се в приятели и се направи.
Да, това го забелязах преди има няма една седмица. Има проблем с добавяне чрез мейла. Някак не го намира потребителя, но и той не е харесал страницата. В туториалите пише, че и по двата начина става, а мейла е в случай, че не е фен на страницата. Поне това четох, но не сработва. Така, че лайквай и се намери по име. ;)
 
От скоро наблюдавам във фейсбук Live видео с отчитане на реакциите на потребителите. Нещо като анкета се получва.
Ако имате инфо кажете как се писка такъв live stream ?
 
Имам 1 профил, на които имам няколко страници и си ги зареждам ръчно, обаче от няколко дни, когато сложа ЛИНК и ми забива профила и реално не ми дава нито preview на линка нищо.. Мога да зареждам само снимки, нищо друго. Сложа ли линк и край забивка..

Пробвах с Инкогнито, пробвах с мозила, с какви ли не други неща и не може и не може.. забива и това е..
Някой да има някаква идея защо става така?
Само в 1 профил го прави..
 
Профила е наказан , изчакай седмица , 2 и пробвай пак
Ако ги зареда линковете през Hootsuite Си работи без проблем..
 
А пробва ли да дебъгваш преди да пуснеш. Или пък пробвай с goo.gl
Нем, пак не става.
С нито 1 линк не става, пробвах всякакви всевъзможни сайтове. Слагам в полето и веднага забива. Бахти странното..
http://prikachi.com/images/981/8963981n.png

Слагам и забива, с всякакви браузъри.. Opera, Chrome, Mozilla всичко тествах и не става..

Хипер странно явление.. само снимки мога да зареждам..
 
Това ти го прави само на една страница или на всичките в профила? Аз имах такъв проблем на само на една страница след няколко дена се оправи.
 
Нем, пак не става.
С нито 1 линк не става, пробвах всякакви всевъзможни сайтове. Слагам в полето и веднага забива. Бахти странното..
http://prikachi.com/images/981/8963981n.png

Слагам и забива, с всякакви браузъри.. Opera, Chrome, Mozilla всичко тествах и не става..

Хипер странно явление.. само снимки мога да зареждам..


бати тъпаците днес и при мен е така

а съм пуснал реклама към тая страница и ме ебават така ли да разбирам?!
 
Наказан си.
Вероятно за седмица.
Вероятно имаш наказание за около седмица.


Добре, не е ли по добре да ми изпратят съобщение и да ми кажат за какво съм наказан, че да се поправя.... доста тъпо от тяхна страна

и някои знае ли от какво се получава???
 
По скоро е бъг някакъв на мен ми стана така само на една страница останалите страници и профила си вървяха само ако опитам да споделя в тая страница кирец забива всичко за няколко дена беше така после се оправи
 

Горе