Google Adwords

От: Google Adwords

за да започна да печеля нали в началото не ми искат никъде пари и после ми ги взимат когато ги избия и направя повече
 
От: Google Adwords

Дай пак отново.

Този път с едно здрасти и правилно формулиран въпрос или излагане на мнението
 
От: Google Adwords

Здравейте,
някой опитвал ли е да се свърже по телефона за България?? Преди всичко си беше ОК, но сега е малко стил "Параграф 22":
"ако искате да се свържете с конкретен оператор натиснете 1, ако искате да се свържете с кол център...натиснете 1..."
И тъй като избора е 1, а вариантите като причини 2, то винаги води до "моля въведете номера на оператора, който търсите...", което няма как да стане :)
 
Това е нормално, но реално да имаш 1-2 нива преди оператор, а не "ако сте мъж, натиснете 2"....безсмислица до безкрай. Аз не знам, но все пак трябва да има някой за нашите ширини. :) И едно време се използваше без проблеми от всички и по всяко време. Малко странно е, ако сега не е така. ;)

@Милен Вълчев, от това, което разбрах мога да ти отговоря - не, не искат пари. Просто слагаш рекламките, одобряват те и почваш. Всичко изкарано ти идва под формата на чек или превод на пари. Това не е като всеобщите разбирания за "дай ми и си вътре." Далеч е от тези глупости, които виреят на тукашна територия. Както викаше един приятел - друг свят е. ;)
 
От: Google Adwords

Здравейте,
някой опитвал ли е да се свърже по телефона за България?? Преди всичко си беше ОК, но сега е малко стил "Параграф 22":
"ако искате да се свържете с конкретен оператор натиснете 1, ако искате да се свържете с кол център...натиснете 1..."
И тъй като избора е 1, а вариантите като причини 2, то винаги води до "моля въведете номера на оператора, който търсите...", което няма как да стане :)

Да обаждал съм се, но отдавна преди 2 месеца, може би.
На кой номер си звънял?
 
От: Google Adwords

До преди 2 месеца си беше ок, но преди 3 дни като пробвах на 008-001-164-481 и лекинко ударих глава в стената...
 
От: Google Adwords

До преди 2 месеца си беше ок, но преди 3 дни като пробвах на 008-001-164-481 и лекинко ударих глава в стената...

Хм ... да, на този номер и аз съм звънял и беше ОК ... Говорих с българин на български. Не, че свършихме работа, но..
Баси ... Явно са решили, че сме много малки като пазар в БГ, за да поддържат човек с български за hotline

Благодаря за информацията!
 
От: Google Adwords

Първо бяха българи, после некви индийци на англ и ме лъжеха, че много натоварен БГ кол центъра и за това те вдигали, а сега просто са го направили невъзможно...А е тъпо! Все пак е платена услуга и трябва да има съпорт
 
От: Google Adwords

Първо бяха българи, после некви индийци на англ и ме лъжеха, че много натоварен БГ кол центъра и за това те вдигали, а сега просто са го направили невъзможно...А е тъпо! Все пак е платена услуга и трябва да има съпорт
Ако е за валчера проблема забрави да ти пуснат акаунта, аз също изгубих един валчер по невнимание днес.
 
От: Google Adwords

Беше по друго питане, но като каза за ваучера да питам: Какво значи "по невнимание"? Изобщо как се процедира с тия ваучери, защото обави за продаване много, ама никой не е писал какво правим за да избегнем спирането?
При мен схемата мина така - ваучера беше активиран преди 2 месеца в акаунта, отчетен и тн. Качих реклами, ключови думи и тн и зачаках одобрение. Междувременно спрях другите реклами. Пуснаха акаунта с ваучера и започнаха да се показват, но след 4-5 часа го бастисаха...
Двата акаунта са на различни фирми, с различни данни, регистрирани на различни мейл адреси.
От къде дойде сакатлъка? От рекламирането на 1 сайт? То по тази логика бизнеса с продаващите се ваучери изобщо не е бизнес...
 
От: Google Adwords

Ако имаш достъп до акаунта и виждаш сумата на валчера има решение на проблема, но няма да го спомена публично защото ще коригират алгоритъма за проверка. При мен тази сутрин се оправиха нещата след моя намеса. За да не ти спрат рекламите, спазвай следното:
1.Не използвай аналитикса в сайта, в който рекламираш.
2.Не използвай централата за администратори и адсенса.
3.Не използвай поща за регистрация с името на домейна например: домеин@abv.bg.
4.Винаги използвайте само един активен акаунт с реклами.
5.Винаги променяйте текста в рекламите при използване на нов валчер.

това общо взето помага, но не винаги.
Валчерите са само за запознаване със системата не за търговия и масово ползване, не правете като мен да ги използвате за масова реклама.
 
От: Google Adwords

Като гледам покрай сухото гори и мокрото...Ясно е, че чистка има, въпроса е, че не може на общо основание. Майната му! Подаръчен беше - както дошъл, така си и отишъл.
Следващият път като тръгнат да ми подаряват безплатен ваучер ще си искам парите, пък те да си го ползват със здраве...ако успеят :lol:
 
От: Google Adwords

Здравейте, за да не отворя нова тема, реших да пиша тук. Направих си нов акаунт в google adwords преди 15-тина минути. Създадох рекламната кампания, обаче като натисна на бутона за въвеждане на данните за плащане ми изписва:
"We apologize for the inconvenience, but we are unable to process your request at this time. Our engineers have been notified of this problem and will work to resolve it. Please note that using your browser's back button in AdWords can increase the likelihood of errors. If you think this was the cause of your error, please try again without using the back button." Това някакъв всеобщ проблем ли е или трябва да мине време за да се освободи достъпът ми до секция плащане?

П.П. Оправих проблема. Било е бъг в мозила, с хром проблеми нямам.
 
От: Google Adwords

А, колко дена след валидиране на ваучера и пускане на рекламната кампания, рекламите започват да се показват, защото 7ч. след активацията все още разхода е 0$?
 
От: Google Adwords

Между другото днес успях да се свържа на телефона им за БГ - оправили са си гафа и вече има опцията "натисни 2 за връзка с call center...", дори говорих с българка. Явно не са ни изоставили в ръцете на индииците и техният интересен анг. език :)
Просто си представих как седмица са им мълчали телефоните, а те са се радвали, че никой не е в драма с платформата им :lol:
Така, че ако някой има нужда да ги налазва.
 
От: Google Adwords

може ли да вържа показванията към някакъв срок, примерно искам една година да се показва рекламата ми всеки ден, примерно 5 долара на ден и като се изчерпят да не се показва и после отново другия ден ?
също така имам ли възможност да рекламирам чрез адуордс, сайт до който нямам достъп....тоест имат ли някаква политика за удостоверяване....
 
Последно редактирано:
От: Google Adwords

може ли да вържа показванията към някакъв срок, примерно искам една година да се показва рекламата ми всеки ден, примерно 5 долара на ден и като се изчерпят да не се показва и после отново другия ден ?
също така имам ли възможност да рекламирам чрез адуордс, сайт до който нямам достъп....тоест имат ли някаква политика за удостоверяване....

Вече ти отговорих в другата тема със същото питане, което си пуснал.

Интересува ме някой пробва ли оптимизацията на бюджет за реализация и можете ли да споделите впечатления за предимства и недостатъци спрямо дневен бюджет и оферта на клик?
 

Горе