iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

а като се закупи продукта получаваш ли указания кое как да попълваш или трябва да комуникираш с Борисов ако не се справяш сам?
 
Да, получаваш подробни указания. Не се налага да контактуваш непремено с Борисов (ама да знаеш, че само изпускаш) - във форума има доста потребители, които също ще ти отговорят и помогнат в тази тема ако попиташ.
 
От: Re: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Пакетът върши превъзходна работа! А поддръжката му е на изключително ниво, с което малко уж големи фирми могат да се похвалят! Поздравления!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Програмата ми свърши чудесна работа..! Събрах парите.. платих.. за което НЕсъжалявам! Благодаря!
 
Направих регистрации в всичките чрез iMacros с FireFox и когато искам да постна публикация(вече съм логнат) ме препраща към http://isocbox.com/spin/ какво да правя за да адва веднага без да ме извежда към този линк?
 
Препраща те за да спинне съдържанието, препоръчително е за по-добри резултати да синонимизираш поста си. За да синонимизираш публикациите си трябва да въведеш синонимите така {синоним1|синоним2|синоним3} или например:

Това е последният ми {интересен|полезен|увлекателен|вълнуващ} пост.

Няма особен смисъл във всички социални мрежи да използваш едно и също описание.
 
От: Re: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз вече съм щастлив притежател на iSOCBOX
 
От: Re: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз вече съм щастлив притежател на iSOCBOX. Страхотен продукт, разработен от истински професионалист, който цени клиентите си. Изключително съм доволен от бързината и лекотата, с която се извършва добавянето по социални мрежи, определено си струва всяка стотинка, затова побързайте, докато не се е качила цената.
 
От: От: Re: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Страхотен продукт, поздравления за г-н Борисов, който совен добър програмист се оказа и много мил човек. Желая му нови успехи!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте отново и от мен!
Първо се извинявам за лекия оф, но ако пиша другаде никой най-вероятно няма да ми обърне внимание. Надявам се да не се сърди г-н Борисов за лекия офтопик, но и без това да вдигна темата за този чудесен продукт! И още веднъж да му благодаря за чудесното отношение.

Търся човек, работещ с IsocBox, който да мога да ангажирам за 2 пъти в седмицата по 30-40 минути срещу скромно заплащане. Както се досещате, целта на занятието ще е добавяне на статии по социални мрежи, почти всички включени в листата на продукта.

Ако има желаещи да ми пишат на ЛС.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте отново и от мен!
Първо се извинявам за лекия оф, но ако пиша другаде никой най-вероятно няма да ми обърне внимание. Надявам се да не се сърди г-н Борисов за лекия офтопик, но и без това да вдигна темата за този чудесен продукт! И още веднъж да му благодаря за чудесното отношение.

Търся човек, работещ с IsocBox, който да мога да ангажирам за 2 пъти в седмицата по 30-40 минути срещу скромно заплащане. Както се досещате, целта на занятието ще е добавяне на статии по социални мрежи, почти всички включени в листата на продукта.

Ако има желаещи да ми пишат на ЛС.

Здравейте,

Първо искам да честитя РОЖДЕННИЯТ ДЕН НА cMe7eH и да кажа, че няма по-хубаво нещо от това, да видя стар приятел, който е доволен от iSOCBOX и нямам абсолютни нищо против, че си търси фрийлансър.

Второто важно нещо е, че считано от 20:30 тази вечер ще отсъствам за няколко дни и поради тази причина, делата около iSOCBOX ще се следят и движат от bullblogger, който има пълни правомощия да отговаря и да контактува с всички заинтересовани.


Благодаря ви отново приятели!

С уважение,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз днес си купих iSOCBOX, кога да очаквам отговор от ваша страна?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз днес си купих iSOCBOX, кога да очаквам отговор от ваша страна?

Здравейте, изпратих Ви лично съобщение с моите координати за контакт.

С уважение:
BullBlogger
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Продукта сигурно е доста добър...гледам само добри мнения. Аз ползвам подобен, но безплатен. Няма да кажа кой е за да не правя мръсно на човека.
Поздрави и успешен бизнес.

п.с. стана ми любопитно на какво е писан чудя се дали ще стане на C#
п.с.2 добро видео
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз днес си купих iSOCBOX, кога да очаквам отговор от ваша страна?


Здравейте, изпратих Ви лично съобщение с моите координати за контакт.

С уважение:
BullBlogger

Благодаря BullBlogger, за бързата реакция! Както разбрах, всичко е минало нормално, след първоначалното малко объркване.

Пожелавам ви приятна работа с продукта!

Продукта сигурно е доста добър...гледам само добри мнения. Аз ползвам подобен, но безплатен. Няма да кажа кой е за да не правя мръсно на човека.
Поздрави и успешен бизнес.

п.с. стана ми любопитно на какво е писан чудя се дали ще стане на C#
п.с.2 добро видео

Благодаря ви за мнението. Продукта за момента не е изцяло standalone, но това се дължи за съжаление на малкото часове в денонощието (само 24), които възпрепястват нормалната работа по 10 проекта :)

Заслугите за видеото са в голяма степен (да не кажа изцяло) на BullBlogger! Надявам се, че ще прочете вашите поздравления.

--------------------------

Бих искал да кажа, че поради задаващите се празници (визирам Колдените) ми се насъбираха доста пътувания, което е свързано със загубата на още ценно време и поради тази причина ще имам още няколко офлайн дни.

За всички проявили интерес, моля да се обръщат към BullBlogger, който има пълното ми доверие и ще ви съдейства възможно най-бързо (естествено, той има собствени ангажименти, затова ви МОЛЯ, да не губите търпение и да проявите разбиране). Ако все пак някой желае да контактува директно с мен, може да се наложи да изчака, за което искам предварително да се извиня!

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Закупих си днес продукта след като прочетох всички мнения, отзиви, коментари и останах изключително.... Впечатлен!
Очаквах един много добър продукт за добавяне в социални мрежи, но този надмина всичките ми очаквания. Този продукт трябва да струва в пъти повече от 20 $ така че, който не го е закупил да побърза! Регистрирате си акаунти в над 40 социални мрежи за броени минути и след това започвате да добавяте статиите. Изключително останах доволен от бързото и автоматично действие на програмата, както и още по-приятно впечатлен, че когато трябва да избереш категория, времето ти започва да тече след като потвърдиш (натиснеш ОК). Така едновременно с добавянето в социални мрежи можете да си вършите и друга работа и когато се освободите тогава въведете категория и да продължите с добавянето, което трае 10-15 минутки. Съпорта на Борисов е от впечатляващ, по-впечатляващ. След като е направил този продукт и го е предоставил само за 20 $ и е описал всичко как става подробно, винаги е готов да ти отговори на допълнителни въпроси (били и те досадни като моите :D) и да продължи да бъде учтив.
Благодарности на създателите на продукта и специални благодарности към Борисов и препоръка към всички, които не са закупили още този продукт и се колебаят - Купувайте :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Закупих си преди малко софтуера, бихте ли ми казали каква е процедурата за да си го получа :)

Поздрави
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз също имам интерес към продукта мож ли някой да ми каже какъв трафик получава от използването на продукта и с колко статии на ден.Благодаря предварително за помоща.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Здравейте,

Закупих си преди малко софтуера, бихте ли ми казали каква е процедурата за да си го получа :)

Поздрави


Изпратих ви ЛС и очаквам вашият отговор. Надявам се да получите своят пакет iSOCBOX час по-скоро!


Аз също имам интерес към продукта мож ли някой да ми каже какъв трафик получава от използването на продукта и с колко статии на ден.Благодаря предварително за помоща.

Според моите наблюдения зависи много от мрежите, в които се разпространяват статиите, темата им и в зависимост от таргетираната аудитория и часът на публикуване, т.е. няма точно фиксирани цифри, поне не при мен.

Ще се радвам, ако някой от колегите тук може да даде по-точна и подплътена с факти информация.

Поздрави,
Борисов
 

Горе