iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Имам нов въпрос. Възможно ли е да напиша няколко описания и скрипта да попълва на произволен принцип в различните социални мрежи.

Нали това е идеята на изполването на тектовете за заглавия и описания в спин формат.

  • Възможност за синонимизиране или т.нар. спин (spin) или спин синтаксис при въвеждане на заглавията и описанията на новините, които ще бъдат добавени в социалните мрежи.
Вече можете при добавяне на новините към работните файлове да използвате следния синтаксис {дума1|дума2|дума3}. iSOCBOX автоматично ще зареди този синтаксис в специално разработена за целта страница, и ще избере произволно една от думите, затворени между {}.

Пример за такова изречение е:

{Иванчо|Петканчо|Миланчо|Хайванчо} {e|ще е} {много|доста|наистина|абсолютно} {примерен|приятен|добър|съвестен} {ученик|студент|помощник|работник}.

След спин (пренаписване) може да се получи един от следните варианти:

Петканчо e доста приятен помощник.
Иванчо ще е наистина добър ученик.
Хайванчо ще е доста съвестен работник
.
и т.н.

По този начин ще има значително по-малко, а в зависимост от броя синоними на дума може и да няма еднакви заглавията и описанията за едно и също URL в различните мрежи, а това от своя страна помага за по-доброто класиране, както на новините в социалните мрежи, така и на основния сайт.

ако въпроса ти е: имам 3 описания искам да използвам САМО и единствено тях, правиш така:

{първо описание|второ описание|трето описание}

но като има възможност текста да е още по-уникален във всяка соц - по-добре се възползвай.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Възможно е с спин синтаксиса. Примерно {Описанието ми е номер 1|Описанието ми е номер 2| Описанието ми е номер 3} . С този синтаксис, би трябвало, на произволен принцип да ти редува, описание 1,2,3 и т.н.

Доколкото разбрах, има нов спинер, който уж позволява спин на по-високо ниво, но не съм го тествал дали работи както си мисля на няколко нива да прави спин текст в спиннатият текст. Ако искаш пробвай, така ще можеш да имаш доста голям избор от описания.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Само преди наскоро купих продукта и изказах недоволство, че спинъра не върти изречения и ето - няколко дни по-късно автора вече е оправил този проблем. Евала и още веднъж му се извинявам за майните, които му теглих онзи ден, макар и на ум.
 
Проблема със спинера вчера го изяснихме с Борисов. Той не беше от самият спинер, е от части беше, че не проверяваше за {{ и }} които го вкарваха в безкрайни обиколки.
Вчера тествахме един текст с Борисов - еми това нямаше как да не затормози машината - пълен с грешки, които вкарваха скрипта в loop, което пък от своя страна изтормозваше процесора и в крайна сметка умираше. Явно от части имаше и проблем с липсата на проверка за подобен синтаксис в самия скрипт, но по-голямата вина се пада в некоректно подадените входни данни.
Когато вкарваш л*йна в една машина, не можеш да очакваш да ти изкарва ябълков кейк, нали?

На предната страница бях написал подробно ревю на продукта, нещото което явно голяма част са пропуснали да прочетат, както и Read Me файла, който върви с продукта, просто заради мързел.

Така или иначе проблеми с работата на първоначалния спинер нямаше - проблеми имаше с входящите данни, които не бяха коректно подавани, а за това не мисля, че може да се обвинява Борисов.

И още едно нещо да добавя - ТУК СЕ ПРЕДЛАГА ТУУЛ ЗА ДОБАВЯНЕ В СОЦИАЛНИ МРЕЖИ, А НЕ СПИНЪР. Имате този плюс, който в 99% от чуждестранните набори от скриптове и приложения е допълнителен адд-он. За това моя съвет е вместо да роптаете и да "теглите майни на ум", да вземете да се свързвате с Борисов директно за да могат по-бързо да се решат евентуалните ви проблеми, от колкото да негодувате за нещо, което по принцип за мен не трябва да бъде включено в пакета.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Това което казваш, че трябва да се свържем с човека директно - така и направих, минути след като видях проблема, след разговора с човека, той промени спинъра, евала за което. Според мен, по-добре е да знае какви проблеми срещат ползвателите на скрипта, за да ги решава, а не да се трупат негативи.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

До скоро не бях ползвала скрипта, вчера реших да събмитна статии... Пиша ви, за да не допуснете подобна грешка, която ме изуми страшно... Първо си помислих, че вероятно е защото не съм се възползвала от ъпдейта.

Грешката беше моя - изтъкнах определена дума в описанието с "кавички", което стопирало по-нататъшното действие на скрипта и спинъра ми се явяваше непопълнен при събмитване.

Съответно писах на Борисов, свързахме се по скайп и решихме веднага проблема. За което съм благодарна и за любезното му внимание и изчерпателното обяснение като към клиент!

Новата версия работи чудесно! Към скептично мислещите мога да кажа, че по-универсален, лесен и бърз метод за изкачване в позициите на търсачките не ще открият.

Благодарение на predpriemach.com се мотивирах да постигна успех в това, което бях започнала преди повече от година. Бях доста наивна - вероятно си спомнят колегите първият ми смешен пост - благодарна съм на критиките, които ми отвориха очите за съществени неща.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, използвам отскоро програмата, и имам един въпрос относно оптималния ефект от гледна точка на SEO.

Според SEO специалистите, най-добре е линковете да се появяват постепенно във времето. Имате ли наблюдение, дали резултата е по-добър, ако регистрацията на дадена страница се прави на части, т.е. примерно по няколко социални мрежи на ден, вместо всички в един ден?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

То социалните мрежи не са и кой знае колко, 50 линка нищо не са, иначе е хубаво да има постоянство, не един път xxx линка и после нищо.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

То социалните мрежи не са и кой знае колко, 50 линка нищо не са, иначе е хубаво да има постоянство, не един път xxx линка и после нищо.

Е, в програмата мисля че са над 80, ще пробвам да пускам примерно половината днес и другата половина след 2-3 дни, лошото е че е трудно да проследим има ли разлика.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Е, в програмата мисля че са над 80, ще пробвам да пускам примерно половината днес и другата половина след 2-3 дни, лошото е че е трудно да проследим има ли разлика.
Пускай ги всичките днес. Кфо ги делиш, просто всеки ден по 80 линка.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Колеги, имате ли наблюдения приблизително колко време след публикуването в социалките има ефект върху SERP-а?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Колеги, имате ли наблюдения приблизително колко време след публикуването в социалките има ефект върху SERP-а?
1-2-3 дни.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Linkvai.com вече има каптча, което чупи скрипта. При добавяне на една новина не е болка за умиране, но когато са 2+ е дразнещо. Надявам се в следващата версия да е коригирано.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Вероятно Борисов ще го оправи. Благодаря за репорта, аз вече си го фикснах ;)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте, преди седмица си купих продукта ви 1.8 версията и се пробвах но нещо не става при споделянето на статии.
Може ли колегата Борисов да се свърже с мен на мейла ми за да помоля за малко помощ и въпросчета относно продуктва му: lubomir.atanasov1 gmail.com (нов съм в сайта тук и нямам права да пускам още лични съобщения и за това пиша тук.

Благодаря.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Благодарен съм за бързата реакция на колегата Борисов. Много бързо и лесно ми обясни грешките ми. Страхотен продукт. Ще пиша веднага feedback от ефекта, който получих от ползването на програмата съвсем скоро.
:)
Поздрави,
Л. Атанасов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Това не е софт, а макроси за imacros, така ли да разбирам?
 
Набор от макроси за imacros + приложение за създаване на нужните файлове от които се извлича информация за профил/пароли в последствие заглавия, етикети, категории, описание.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Браво на колега Борисов за скриптовете и тулчето което извлича информация при събмита.. Идеята му е брилянтна и в момента се радва на популярност и финансов успех.
Закупих програмата преди 3дни и до момента блъскам статии и всичко изглежда много добре. Определено се изкачих на по горни позиций в гуглето, което и целях като цяло.
В началото гледах малко странно как така ще дам пари за софтуер и то за лична употреба ? Но в крайна сметка извадих парички и го купих и не съжелявам за покупката си.
Като цяло продукта е доста френдли направен и е прост за работа, ако прочетеш .pdf файла. Спинъра работи перфектно, казвам го защото прочето доста мнения, че преди ъпдейта на програма не работел. Версия 1.8.
И относно съпорта на Борисов наложи ми се да поискам парола за него скриптове във .zip фаил.. и до няколко часа бяха при мен !

Поздрави,
 

Горе