OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

Натискам бутона Редакция на обява, редактирам обявата и после като го натисна пак, ме връща в редактиране. Какво да направя, за да я публикувам? Поне аз намирам само три бутона - Редакция на обява, Преглед и Откажи. Никой от тях не води към целта.

Може да ти дава грешка. След ъпдейта иска да въведеш точен адрес и едното от полетата постоянно трябва да се маркира. Миля че беше това за употребявана и нова стока. Може софтуера който ползваш да не хваща тези системни съобщения за грешки.


Има едно ново поле "Лице за Контакт". Ако не го попълниш не дава да запазиш обявата. Може и това да е....
 
Последно редактирано:
От: OLX изцяло се променя....

Натискам бутона Редакция на обява, редактирам обявата и после като го натисна пак, ме връща в редактиране. Какво да направя, за да я публикувам? Поне аз намирам само три бутона - Редакция на обява, Преглед и Откажи. Никой от тях не води към целта.

Ако мога да ти помогна по някакъв начин - кажи. Ще ти помогна с удоволствие.. мога и в профила ти да вляза и да оправя каквото е нужно.
 
От: OLX изцяло се променя....

Брей.. публикувах 60 обяви и след 10 мин. бяха активни.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Здравейте,
Благодаря на всички, които ми отговориха. Попълвам полето Лице за контакт. Обявата ми е в категория Работа, така че няма поле Употребявана стока. Пиша нещо и в полето заплата, за да не ми даде грешка. Явно няма да реша проблема сама, ще трябва някой виждащ да ми помогне. След промяната страницата се зарежда много по-бавно, може и в това да е проблемът. Но моята благодарност си остава все толкова голяма, защото отзовалите се са истински другарчета.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Здравейте,
Благодаря на всички, които ми отговориха. Попълвам полето Лице за контакт. Обявата ми е в категория Работа, така че няма поле Употребявана стока. Пиша нещо и в полето заплата, за да не ми даде грешка. Явно няма да реша проблема сама, ще трябва някой виждащ да ми помогне. След промяната страницата се зарежда много по-бавно, може и в това да е проблемът. Но моята благодарност си остава все толкова голяма, защото отзовалите се са истински другарчета.

Ако искаш напиши ми на ЛС данните за OLX и какво по-точно искаш да направя. Ако не можеш да ми пишеш на ЛС , ще измислим нещо друго.
 
От: OLX изцяло се променя....

Т'ва честно казано може да е от Браузъра ти... като публикуваш обявата излизат ли ти снимките?
 
От: OLX изцяло се променя....

Натискам бутона Редакция на обява, редактирам обявата и после като го натисна пак, ме връща в редактиране. Какво да направя, за да я публикувам? Поне аз намирам само три бутона - Редакция на обява, Преглед и Откажи. Никой от тях не води към целта.

Стъпките са: Редакция -> Преглед -> Публикувай

Втората стъпка "Преглед" не е толкова интуитивна колкото си мислят, тъй като е обикновен текстов линк, нищо че е залепен до бутона "Редакция на обява" (който е безсмислено пък от своя страна да се показва, когато вече редактираш обява).
 
От: OLX изцяло се променя....

Не. С продман няма смисъл , щото вече го направиха като препубликуваш някоя обява , после трябва да я изтриеш и от архивирани... иначе излиза в раздел "Модерирани".
 
Re: От: OLX изцяло се променя....

Не. С продман няма смисъл , щото вече го направиха като препубликуваш някоя обява , после трябва да я изтриеш и от архивирани... иначе излиза в раздел "Модерирани".

Продман може да трие преди да качи и трие до край, т.е. обявата я няма никъде на сайта.
След това да качи новата. Ако искаш да си 100% сигурен, избери опция d след като си заредил обявите си.
Това просто ще изтрие всички обяви. И после избери да качи.
Така работи.
Имат проблеми - олх сам дублира обяви и си ги модерира, но това предполагам ще го оправят.
Виж тук:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=46363&p=694019&viewfull=1#post694019
 
От: OLX изцяло се променя....

Да , имат някав проблем.. писах и и ми отговориха ,че ако искам да съм си препубликувал обявите да съм изчакал 14 дни и да съм си ги обновил автоматично.
Аз правя така : Препубликувам 5-6 обяви... след което отивам в Архивирани и трия всички от там и пак продължавам да препубликувам и така на всеки 4-5 обяви. Така не ме хваща системата.
Друг е въпроса ,че имах 9000 архивирани.. снощи си играх над 2 часа да ги изтрия.
 
От: OLX изцяло се променя....

Няма такъв линк... кавалите вече направиха и да не можеш да препубликуваш обявите... направо черешката на тортата :)
 
От: OLX изцяло се променя....

и като продадеш един път продукта нова обява ли трябва да пишеш . :(

Ако избягат търговците от продавалника, от него нищо няма да остане , лично мое мнение , само употребявани парцали
 

Горе