OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

и като продадеш един път продукта нова обява ли трябва да пишеш . :(

Ако избягат търговците от продавалника, от него нищо няма да остане , лично мое мнение , само употребявани парцали

Всичко т'ва го направиха да инвестираме повече в реклама... според мен ще има обратен ефект... сега е момента някой да направи хубав сайт за безплатни обяви , да го рекламира... и шибания OLX да гръмне от яд.
 
От: OLX изцяло се променя....

А дано!
Аз ако търся нещо ново няма да го търся в сайт за обяви?!?
и като продадеш един път продукта нова обява ли трябва да пишеш . :(

Ако избягат търговците от продавалника, от него нищо няма да остане , лично мое мнение , само употребявани парцали
 
От: OLX изцяло се променя....

Ново 25, трябва да се релогваш на няколко минути.
 
От: OLX изцяло се променя....

jufo каза:
... сега е момента някой да направи хубав сайт за безплатни обяви , да го рекламира... и шибания OLX да гръмне от яд.
Някой да светне базара на някой тактики и ще дръпнат напред много бързо, първото е да намерят някой който да им измисля по-креативна реклама, а не тея сергии където са ги опънали.
 
От: OLX изцяло се променя....

Някой да светне базара на някой тактики и ще дръпнат напред много бързо, първото е да намерят някой който да им измисля по-креативна реклама, а не тея сергии където са ги опънали.
Аз като съм гледал цените за реклама по тв, те тия от Базар са дали поне едно 50 бона минимум, даже по-скоро 100 бона за реклама по тв, само. А не са могли да отделят едно 3-4 бона за един наистина качествен дизайн и код на сайта си.
 
От: OLX изцяло се променя....

Мен от базара ме атакуваха по телефона един ден след като промениха дизайна от продавалника, дадоха ми вип-акаунт, това, онова :) Бил съм нямал регистрация при тях, ако имало нещо да помагат :) Така е в бизнеса, докато конкурента е паднал удри колкото можеш :)
 
От: OLX изцяло се променя....

Мен от базара ме атакуваха по телефона един ден след като промениха дизайна от продавалника, дадоха ми вип-акаунт, това, онова :) Бил съм нямал регистрация при тях, ако имало нещо да помагат :) Така е в бизнеса, докато конкурента е паднал удри колкото можеш :)

Да , аз даже се възползвах от вип-а.. имах 5 вип обяви за по 1лв. всяка , даже бях насъбрал там 10 кинта от пращане на пратки и ми излязоха без пари.. но файда йок... никой даже и не звънна от там :D
 
От: OLX изцяло се променя....

То като предложат безплатен вип на много хора и випа отива по дяволите.
Олх като бяха пуснали безплатно промо обяви през приложението та кво, файда никаква, като се възползват повече хора.
 
От: OLX изцяло се променя....

Аз също съм ползвал вип-а на базара. От 50-60 преглеждания на обявите се вдигнаха на 80-90. Файда никаква.
 
От: OLX изцяло се променя....

Сега забелязах, че са ми деактивирали 90 обяви. Почнах да ги редактирам, за да мога да ги пусна пак. Е няма такъв сайт. Взима ми здравето. 5 неща да изброиш за продукта и веднага много препинатели знаци имало. 7 пъти си пиша името за контакт и пак не ми го запомня. Умръзна ми да пиша едни и същи неща на всяка обява. Неможаха да го направят да взима инфо от профила. Нали уж главня таргет им е частни лица, ще кажеш, че хората си държат покъшнината на 29 адреса или, че имат по 10 имена та на всяка обява да е различно.
 
От: OLX изцяло се променя....

Сега забелязах, че са ми деактивирали 90 обяви. Почнах да ги редактирам, за да мога да ги пусна пак. Е няма такъв сайт. Взима ми здравето. 5 неща да изброиш за продукта и веднага много препинатели знаци имало. 7 пъти си пиша името за контакт и пак не ми го запомня. Умръзна ми да пиша едни и същи неща на всяка обява. Неможаха да го направят да взима инфо от профила. Нали уж главня таргет им е частни лица, ще кажеш, че хората си държат покъшнината на 29 адреса или, че имат по 10 имена та на всяка обява да е различно.

Ориентирам се към друг сайт вече... направиха го пълна боза... Ще пробвам и тази седмица която идва да направя 3-4 вип обяви да видя има ли някаква разлика.
Тва с препубликуването на обявите беше черешката на тортата.
 
От: OLX изцяло се променя....

Да и задължително трябва да напиша в коя част на града се намирам. Може пък да не искам да давам такава информация.
 
От: OLX изцяло се променя....

Отделно - аз поне не виждам екстри като да си запишеш шаблон или да използваш, поне елементарно уорд-ско оформление. Усещанието ми е, че вече се забелязва отлив от сайта.
Базар просто ме удивляват - явно са хора с много пари и нула идеи. Ако им имам парите просто за една седмица ще разбия олх на парцали.
 
От: OLX изцяло се променя....

Най-новите простотии в olx - лимити за активни обяви в категория Електроника.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Е не... с това буквално ще убият сайт до няколко месеца... Как може да измислят такива простотии...

За 30 обяви в категория Компютри трябва да се плаща 43,20лв. на месец... ХА !!!!
Явно целят да изгонят търговците/.
 
От: OLX изцяло се променя....

От една страна е добре... понеже ще има с поне 50-60% по-малко обяви.. и ако си платиш ще имаш повече гледания на твойте обяви... но пък от друга страна е много нагло вече... още малко и регистрациите ще направят платени..
 

Горе