OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

Продавам в olx. Поне 50 човека са ми заявили, че са купили от мен заради висок рейтинг.

Поздрави!

В крайна сметка рейтинга, както тук във форума, така и навсякъде в интернет, е предпоставката да се довериш на някой напълно непознат...
 
От: OLX изцяло се променя....

добре де
да пускат стария темплейт за компютри и лаптопи
а новия само за таблети и телефони
възможно е нали?
 
От: OLX изцяло се променя....

Личните съобщения изобщо не работят не можах да поръчам днес едни неща за които бях говорил вчера.
Отварям някоя обява и отгоре където показва от коя категория е, аз решавам да натисна и да ида в тази категория самоооо чее ми пуска обяви в тази категория но филтрирани и по града от обявата през която съм влязъл. Мега юзър френдлито :D
 
От: OLX изцяло се променя....

Между другото броя преглеждания на обява не е премахнат просто е по-надолу , а фидбека по начина по който беше, не беше много ефективен, защото трябваше офертиране за да се даде фидбек, а повечето пишат съобщения и трябваше всеки път да подсещаш някой да те офертира, аз мислех, че ще го променят, а те го премахнаха, което е безумие за мен.
 
От: OLX изцяло се променя....

Точно пък в продавалника да се довериш на някого!??!?!
Там са само мишкари на дредно и тук таме някой си продава носените гащи.
 
От: OLX изцяло се променя....

Аз между другото нищо не съм си купувал от там, само съм продадавал разни стари неща където не ми трябват и последния път един мангал , с който си бях писал само, се опита да ме нахендри, като ми се обади от офиса на еконт и се опита да свали още от цената, малко ми е като битак Оелексут, но много хора изкарват добра пара от там.
 
От: OLX изцяло се променя....

Uphero, родителите ти ходиха ли на Турция? Не си на не повече от 18 год. а много разбираш от всякакви бизнеси. Мисля, че има стойностни мнения, влизам и всяко второ мнение е твое. Сега ще ме нападнеш, но така е по форумите. Навън времето е хубаво, вземи от майка ти 2 лв., пий една бира и подишай дълбоко чист въздух.
 
От: OLX изцяло се променя....

Да , този форум го направиха няколко дни след като го премахнаха от OLX и мисля ,че си е вървежен :) Уцелил е момента човека.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Uphero, родителите ти ходиха ли на Турция? Не си на не повече от 18 год. а много разбираш от всякакви бизнеси. Мисля, че има стойностни мнения, влизам и всяко второ мнение е твое. Сега ще ме нападнеш, но така е по форумите. Навън времето е хубаво, вземи от майка ти 2 лв., пий една бира и подишай дълбоко чист въздух.
Проблем ли има?
 
От: OLX изцяло се променя....

Нали е неделя май тия от ОЛХ са излезли в почивка :rolleyes:

"OLX.bg се актуализира Моля изчакай, ще се завърнем скоро!"
 
От: OLX изцяло се променя....

Този рейтинг само продавачите го гледаха. Не, че като не го ползвам ми е пречел ама не виждам къде е драмата?
про

uphero за мене ти си подставено лице на olx
Как пък само новите промени одобряваш? Никой не бил гледал рейтинг и коментари. Глупаците може и да не гледат, но всеки средно интелигентен човек, който не иска да бъде измамен било то с продукт или пари в двете посоки за доставка ако не си вземат пратката точно от това се интересува. Като продавач и купувач точно това гледах преди за изпратя или поръчам нещо.
Ако тези опции бяха излишни нямаше да ги има в сайтове като еbay, amazon, aliexpress и т.н.
Лично мен ме изгубиха като потребител, пренасочвам се към bazar.bg.
 
От: OLX изцяло се променя....

ДПС, ОLX, Делян Пеевски, ГЕРБ, САЩ и тн. ми плащат.
Плаща се на брой кретени които са ми отговорили ;)
 
От: OLX изцяло се променя....

Има и добри попадения - например за да ти се покаже телефона трябва да се кликне на линк, което е май за предпазване от ботове (като ти имат телефона кво от това), но пък и брой колко пъти са кликнали на телефона. Което е полезно - може да се ориентираш за интереса към обявата и начините за свързване с теб.

Може също така да се нулират и "преглежданията". Много работа трябва, ама...

Редактирането на обяви е СУУУПЕР бавно. А за да рефрешнеш дадена обява трябва да въведеш задължително поле за "контакт", че не можеха да го дръпнат от полето което си въвел в профила.
 
От: OLX изцяло се променя....

Хич не ми харесва новият дизайн, но истинският проблем е в интерфейса. Ни прегледност, ни визия, ни интуитивност. Старият дизайн и интерфейс - http://olx.pl/
Няма място за сравнение.
 
От: OLX изцяло се променя....

bazar.bg не си губят времето и вече имат опция "Купувам!" и след това може да си оставите коментари. Според мен ще го направят малко по-малко като старият OLX.. доста потребители ще се запътят на там.
 
От: OLX изцяло се променя....

bazar.bg не си губят времето и вече имат опция "Купувам!" и след това може да си оставите коментари. Според мен ще го направят малко по-малко като старият OLX.. доста потребители ще се запътят на там.

От оня ден, когато смениха фейса, досега, запитванията за обявите ми намаляха почти двойно.
Обаче не разбирам кой ги излъга да сменят дизайна? Явно това не е "ребрандиране", щом сайтовете им в чужбина са със старият дизайн.
 
От: OLX изцяло се променя....

и аз от доста време вече нямам продажби от там. затри ми цялата кореспонденция с клиентите , не мога да си вляза с името , иска ми имейл .
можеха само да променят дизайна , без да бутат кода .
 

Горе