OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

Тези ограничения ще им се отразят доста. До колкото знам едно излъчване на рекламен клип по тв е 4 цифрена сума, на 3-4 телевизи по не знам си колко излъчвания на ден, сега решиха да се избиват от потребителите. Понеже и базара наливат и наляха доста пари, в момента са на много голям минус и не виждам как ще се доближат към + , освен ако не въведат подобни платени ограничения... Ибей каквито и да са, поне те дерат след като си продал, може би затова са толкова години номер 1.
 
Re: От: OLX изцяло се променя....

След ограниченията с електроника да се готвят коли и имоти. След това другите, който са подходящи за търговия.
Даже не съм сигурен дали няма да вкарат и в дрехи. Логично е, 20-на са достатъчни на БГ мамите за парцали. Ако си фирма обаче ще го гризеш, тък като имаш > 100


Време е да минавате към базар.

За там ви чака базман.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59813
 
От: OLX изцяло се променя....

Базара е умряла работа... от 1 година публикувам там различни продукти... 3 продажби съм имал за тази година,.
 
Re: От: OLX изцяло се променя....

Базара е умряла работа... от 1 година публикувам там различни продукти... 3 продажби съм имал за тази година,.

За сега. Ако изритат търговците от олх базара ще живне....
 
От: OLX изцяло се променя....

Трябва да са много тъпи за да изритат търговците, а и няма как да го направят, базара все още не е добра алтернатива.

Сега е момента някой да изригне с един наистина добър сайт за обяви подобен на ebay. Чудно ми е, защо няма и аукциони в двата най-популярни сайта в бг, аукро се провали и решиха, че Българина не учавства в търгове, според мен трябва да има тази опция нищо не им пречи, какво губят.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Трябва да са много тъпи за да изритат търговците, а и няма как да го направят, базара все още не е добра алтернатива.

Сега е момента някой да изригне с един наистина добър сайт за обяви подобен на ebay. Чудно ми е, защо няма и аукциони в двата най-популярни сайта в бг, аукро се провали и решиха, че Българина не учавства в търгове, според мен трябва да има тази опция нищо не им пречи, какво губят.

Те точно щото започват да се мислят за някакви гиганти, правят тия простотии. На гол тумбак - чифте пищови.
 
От: OLX изцяло се променя....

Базар.бг трябва да вземат пример от Вбокс които копираха маса неща от ютуб. олх прави толкова много промени, а базар.бг е в застой, което не говори добре за тях.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Трябва да са много тъпи за да изритат търговците, а и няма как да го направят, базара все още не е добра алтернатива.

Сега е момента някой да изригне с един наистина добър сайт за обяви подобен на ebay. Чудно ми е, защо няма и аукциони в двата най-популярни сайта в бг, аукро се провали и решиха, че Българина не учавства в търгове, според мен трябва да има тази опция нищо не им пречи, какво губят.

И аз съм на това мнение, но и лошата страна на наддаванията, е че ще се навъдят много тарикати за шашми от най-различен вид.
 
От: OLX изцяло се променя....

Хаха, тук не разбрах каква е логиката на Olx да рекламира Магазинера , или някой се прави на който не е. Пускам преди малко обява и получавам следното съобщение след 10 минути:
" olx.bg

Здравейте Потребители.Знаете ли,че обявите в електроника над 2 са платени?Вижте мага зи нера. bg и бесплатно публикувайте своите обяви без ограничения .Споделете го с приятели и клиенти ако ви допадне.Тои имa много функции и старата визия на продавалник като и форум,коментари,оценки и други.Посетете го на ....bit.do/razgledai
Блокирай потребителя"
Предполагам и други са го получавали това съобщение.При това е пълно с правописни грешки...:shock:
 
От: OLX изцяло се променя....

Публикувах си обявите там.. приятно е сайтчето.. но има по какво да се работи :) Трябва и яка реклама..
 
От: OLX изцяло се променя....

КОй ти е го изпрати това от OLX ли?
Хаха, тук не разбрах каква е логиката на Olx да рекламира Магазинера , или някой се прави на който не е. Пускам преди малко обява и получавам следното съобщение след 10 минути:
" olx.bg

Здравейте Потребители.Знаете ли,че обявите в електроника над 2 са платени?Вижте мага зи нера. bg и бесплатно публикувайте своите обяви без ограничения .Споделете го с приятели и клиенти ако ви допадне.Тои имa много функции и старата визия на продавалник като и форум,коментари,оценки и други.Посетете го на ....bit.do/razgledai
Блокирай потребителя"
Предполагам и други са го получавали това съобщение.При това е пълно с правописни грешки...:shock:
 
От: OLX изцяло се променя....

Определено не е OLX :D
 
От: Re: От: OLX изцяло се променя....

С такова пренебрежително отношение, какво очакваш да постигнеш като продажби на твоя продукт?
олх не е магазин за продажби, а сайт за малки обяви. Като си толкова голям търговец, отивай в емаг маркетплейс
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: От: OLX изцяло се променя....

С такова пренебрежително отношение, какво очакваш да постигнеш като продажби на твоя продукт?
олх не е магазин за продажби, а сайт за малки обяви. Като си толкова голям търговец, отивай в емаг маркетплейс

Нищо не очаквам. Защо да е пренебрежително отношението ми и към кой?
Към олх? Че те убивайки търговците ме убиват и мен. Дали да им пляскам?
 
От: OLX изцяло се променя....

Открих един плюс за новият олх. Ама ми прилича на бъг :) Тествано е само с гугъл мейл. В момента можете да се логнете в олх, без регистрация, само въвеждайки като юсернейм мейла си в гугъл и парола от съществуващ акаунт в олх, не паролата от мейла ви в гугъл.. Доста странна история.
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Да не отварям нова тема, а какво мислите за Kaymu и ако някой го ползва да сподели впечатления?

Веднъж ми се наложи да купувам някаква дреха за приятелката ми до колкото си спомням и се сещам, че бяха доста отзивчиви и позитивни по телефона. Търсения от мен продукт го нямаше и те потърсиха от други свои партньори или търговци в сайта дали го имат. Хареса ми отношението :) А иначе не съм работил с тях и не мога да изкажа мнение относно ефективността им.
 

Горе